Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Wybór ekspresu do kawy do biura

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Infino
-
-
Posty: 263
Rejestracja: 3 paź 2014, o 10:36

Wybór ekspresu do kawy do biura

Postautor: Infino » 29 mar 2023, o 07:04

Szukam dla siebie dobrej klasy ekspresu do kawy do biura. Czy możęcie zarekomendować porządne urządzenia? Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

cezik
-
-
Posty: 480
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

Re: Wybór ekspresu do kawy do biura

Postautor: cezik » 29 mar 2023, o 07:35

Zwróć uwagę tutaj na dwie kwestie:
Pojemność zbiornika na wodę: Zwróć uwagę na pojemność zbiornika na wodę, aby uniknąć ciągłego dolewanie wody. Zalecamy wybór ekspresu z zbiornikiem o pojemności około 1,5 litra.

Młynek do kawy: Jeśli chcesz uzyskać najwyższą jakość kawy, wybierz ekspres z wbudowanym młynkiem. Dzięki temu będziesz miał pewność, że kawa jest mielona tuż przed zaparzeniem, co gwarantuje świeżość i intensywność smaku.

Możesz wziąc pod uwagę na przykład ekspres do firmy od Tchibo Coffee Service. Firma oferuje ekspresy do kawy dla firm.

Tuśka99
-
-
Posty: 56
Rejestracja: 29 wrz 2016, o 10:00

Re: Wybór ekspresu do kawy do biura

Postautor: Tuśka99 » 4 kwie 2023, o 07:48

Jeśli szukasz dobrej klasy ekspresu do kawy do biura, to warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii, które wpłyną na wybór odpowiedniego urządzenia.

Po pierwsze, należy określić ilość osób, które będą korzystać z ekspresu do kawy. W zależności od potrzeb, można wybrać urządzenie o mniejszej lub większej pojemności, aby zapewnić wystarczającą ilość kawy dla wszystkich pracowników.

Po drugie, warto zwrócić uwagę na rodzaj kawy, jaki będzie się przygotowywać w ekspresie. Jeśli w biurze preferowana jest kawa mleczna, to warto wybrać ekspres z funkcją spieniania mleka. Jeśli natomiast preferowane są kawy czarne, to można zdecydować się na ekspres bez tej funkcji.

Po trzecie, warto zwrócić uwagę na rodzaj ziaren kawy, jakie można stosować w ekspresie. Niektóre ekspresy posiadają wbudowany młynek, co pozwala na przygotowanie kawy z świeżo zmielonych ziaren.

Po czwarte, ważne jest, aby wybrać ekspres o odpowiedniej mocy i szybkości przygotowywania kawy. W biurze, gdzie jest wiele osób korzystających z ekspresu, warto wybrać urządzenie o większej mocy, które szybciej przygotuje kawę.

Podsumowując, przy wyborze ekspresu do kawy do biura warto zwrócić uwagę na ilość osób korzystających z urządzenia, rodzaj kawy, rodzaj ziaren, moc i szybkość przygotowywania kawy. Warto także dokładnie zapoznać się z parametrami technicznymi oraz opiniami użytkowników, aby wybrać ekspres, który spełni oczekiwania i potrzeby biura. Jeśli chcesz uzyskać rekomendację konkretnych ekspresów, to możesz zasięgnąć opinii specjalistów lub poszukać porad na stronach internetowych dedykowanych sprzętom kawowym.

__________________
profesjonalny montaż pomp ciepła- Warszawa

jno
-
-
Posty: 282
Rejestracja: 15 wrz 2017, o 08:18

Re: Wybór ekspresu do kawy do biura

Postautor: jno » 2 lis 2023, o 07:54

Duże znaczenie dla smaku kawy ma równiez to jak ustawi się sam ekspres.
Proszę spróbować ustawić większą moc kawy i sprawdzić czy wtedy będzie dawać większego kopa. Można też sprawdzić ile posiada kofeiny w składzie. Są kawy, które posiadają jej mało.

Jeśli chodzi o samą kawę, warto jest zerknąć sobie do studio kawy:
https://studiokawy.pl/

W sklepie jest wiele aromatycznych odmian kawy.

zidane
-
-
Posty: 225
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 11:46

Re: Wybór ekspresu do kawy do biura

Postautor: zidane » 20 lis 2023, o 10:15

Inna jest sytuacja, w której kupujemy ekspres do domu.

Inna jest sytuacja, w której kupujemy ekspres do firmy - ekspres do użytku profesjonalnego powinien być znacznie bardziej wytrzymały, lepiej wykonany oraz łatwy w obsłudze oraz czyszczeniu. Odpadają moim zdaniem ekspresy do kawy kolbowe. WYmagają przeszkolenia, są prbolematyczne i nie każdy sobie z nimi poradzi.

Od siebie polecam zerknąć sobie na asortyment tutaj:
https://dystrybutory.eu/ekspresy-do-kawy-c-15.html

W firmie można zamówić profesjonalny ekspres do kawy - dla firmy.

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości