Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Niefarmakologiczne metody leczenia przedwczesnego wytrysku

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

cezik
-
-
Posty: 511
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

Niefarmakologiczne metody leczenia przedwczesnego wytrysku

Postautor: cezik » 31 maja 2022, o 07:45

Jakie są obecnie dobre niefarmakologiczne metody leczenia przedwczesnego wytrysku? Próbowałem prezerwatyw ale mają na mnie słabe działanie

jno
-
-
Posty: 311
Rejestracja: 15 wrz 2017, o 08:18

Re: Niefarmakologiczne metody leczenia przedwczesnego wytrysku

Postautor: jno » 31 maja 2022, o 12:03

Przedwczesny wytrysk leczy się psychoterapią, ingerencją chirurga lub środkami farmakologicznymi - są leki, które działaja na powstrzymanie wytrysku opóźniając aktywność transporterów serotoniny, odpowiedzialnej za regulację wytrysku. Nie powinno sie jednak tego stosować bez potrzeby bo nie jest to zupełnie bezpieczne oraz najlepiej jest na początku tak jak tutaj piszesz spróbować sposobów niefarmakologicznych. Ze swojej strony polecam cała serię Orgasm control, a w szczególności na początku chusteczki. Ewentualnie spray.

cezik
-
-
Posty: 511
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

Re: Niefarmakologiczne metody leczenia przedwczesnego wytrysku

Postautor: cezik » 31 maja 2022, o 12:28

O tym nie słyszałem. Jak się tego używa?

jno
-
-
Posty: 311
Rejestracja: 15 wrz 2017, o 08:18

Re: Niefarmakologiczne metody leczenia przedwczesnego wytrysku

Postautor: jno » 1 cze 2022, o 08:12

Trzeba po prostu przed stosunkiem wetrzeć zawartość chusteczki w penisa. Są one jednorazowe. W składzie mają różnego rodzaju olejki eteryczne i znieczulacze. Które znieczula Cie na tyle, ze będziesz wszystko czuł i będziesz w stanie osiągnąć orgazm, jednocześnie wszystko czując. I nie mieć zmniejszonych odczuć wynikających ze stosunku

cezik
-
-
Posty: 511
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

Re: Niefarmakologiczne metody leczenia przedwczesnego wytrysku

Postautor: cezik » 14 cze 2022, o 10:53

O tym nie słyszałem. Jak się tego używa? No dobra ale pytanie jest takie, czy jeśli to znieczuli mnie to czy nie znieczuli jednocześnie mojej partnerki?

jno
-
-
Posty: 311
Rejestracja: 15 wrz 2017, o 08:18

Re: Niefarmakologiczne metody leczenia przedwczesnego wytrysku

Postautor: jno » 14 cze 2022, o 11:59

Dlatego też wcześniej pisałem, że środek stosuje się na 15 minut przed stosunkiem. Dzięki temu będzie w stanie zadziałać u Ciebie, ale jednocześnie nie znieczuli jej.

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości