Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Czym mogę zasłonić śmietnik?

Moderator: Jacek Bogusz

cezik
-
-
Posty: 512
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

Czym mogę zasłonić śmietnik?

Postautor: cezik » 23 maja 2022, o 11:22

Czym proponujecie zaslonic smietnik zeby nie patrzec na niego z tarasu.czy zrobic plot z pergoli? Tak zeby nie bylo go widac - nie chodzi mi zeby go zakryc roslinami. Ma ktos podobnie?

Infino
-
-
Posty: 283
Rejestracja: 3 paź 2014, o 10:36

Re: Czym mogę zasłonić śmietnik?

Postautor: Infino » 24 maja 2022, o 10:50

Bluszcz szybko obrosnie, albo powojnik Montana Rubens - pięknie pachnie. Minusem roslin będzie jednak na pewno fakt tego, ze wolno rosną. Sam miałem ten problem rok temu. Nie chciałem obmurowywac śmietnika, bo po pierwsze jest to drogie, po drugie nie miałem na to czasu. Śmietnik w dość widocznym miejscu, a nie jest to żadna ozdoba ogródka.

Tak więc postanowiłem zakupić panele w Leroy Merlin (w sumie natknąłem się na nie przypadkiem jak odwiedziłem sklep w poszukiwaniu grilla dla siebie). Na tej stronie możesz zobaczyć sobie jak wygląda taki panel ogrodzeniowy.

Wbrew pozorom rozwiązanie jest bardzo wytrzymałe. Sam mam już kilka dobrych lat i nic się z nim nie dzieje:
Obrazek

bjorn
-
-
Posty: 78
Rejestracja: 21 wrz 2018, o 19:32

Re: Czym mogę zasłonić śmietnik?

Postautor: bjorn » 19 sty 2023, o 13:54

Cezik, nie musisz budować żadnego płotu albo pergoli. Są prostsze sposoby na to aby zakryć mało estetycznie wyglądający pojemnik na śmieci i zadbać jednocześnie o higienę przechowywania odpadów do czasu ich odbioru. Otóż wystarczy kupić gotową wiatę śmietnikową. W ofercie https://pekabet.pl/wiaty-smietnikowe/ są dostępne takie konstrukcje- solidnie wykonane, fajnie łączące się z innymi elementami architektury.

Wróć do „Polecane linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości