Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Ubezpieczenie samochodu koszty

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

zidane
-
-
Posty: 251
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 11:46

Ubezpieczenie samochodu koszty

Postautor: zidane » 22 lut 2022, o 07:34

Może tutaj napiszemy ile płacimy za ubezpieczenie oc i na jakie auto?

Czy tylko mi się wydaje, ze ceny ubezpieczeń tak bardzo podrożały?

cezik
-
-
Posty: 508
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

Re: Ubezpieczenie samochodu koszty

Postautor: cezik » 22 lut 2022, o 09:53

No i co Ci to da jeśli Ci tutaj napiszemy ile płacimy za skladki? Każdy ma inną wycene bo każdy ma inne zniżki. Na wycenę ubezpieczenia składa się bardzo wiele róznych parametrów, tak wiec jak pisze osoba powyżej polecam wybrać się albo do multiagencji, albo samodzielnie wysłać prośbę o wycenę do towarzystw ubezpieczeń. W przypadku ubezpieczenia ac nie polecam zwracać uwagi jedynie na cenę ubezpieczenia. Najważniejszym faktem jest to co zawiera w sobie ubezpieczenie i jakie ma ewentualne wykluczenia.

Jeśli mam tutaj wskazać dobrego ubezpieczyciela to będzie to firma Compensa https://www.compensa.pl/

wilczyca
-
-
Posty: 79
Rejestracja: 16 lip 2020, o 09:01

Re: Ubezpieczenie samochodu koszty

Postautor: wilczyca » 31 mar 2022, o 12:57

Ja aktualnie będę wykupywał nową polisę. Na szczęście już od niemal dekady współpracuję z biurem, które dobiera mi najtańsze ubezpieczenie.
__________________
Modne kuchnie na wymiar znajdziesz w Krakowie tutaj

dzambek
-
-
Posty: 18
Rejestracja: 10 wrz 2019, o 11:36

Re: Ubezpieczenie samochodu koszty

Postautor: dzambek » 14 maja 2022, o 16:24

Ubezpieczenie samochodu to zawsze temat jaki budzi różne emocje. Na rynku lokalnym nie zawsze znajdziemy oferty jakie odpowiadają naszym oczekiwaniom. Zazwyczaj w takich biurach jest tylko kilku ubezpieczyli, z jakich jest największa prowizja, a klient jest stawiany na drugim miejscu. Zupełnie inaczej to wygląda gdy kupujemy samochód w salonie. Takie marki jak Nissan - https://www.nissanfinance.pl/ubezpiecze ... w-kredycie oferują indywidualny pakiet jaki spełni nasze wymagania. Swoją drogą to ich modele zyskały na przestrzeni ostatnich lat wiele pozytywnych recenzji i jest to doskonały wybór w perspektywie długoterminowej.

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości