Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Dobra pizza

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Czereśniak
-
-
Posty: 58
Rejestracja: 28 sty 2020, o 12:19

Dobra pizza

Postautor: Czereśniak » 5 maja 2021, o 19:20

Skąd lubicie najbardziej zjadać pizzę? Ja np. często kupuję stąd https://www.pizzadominium.pl/lokale/poznan-c-h-avenida bo zawsze jest smacznie. Chyba moją ulubioną jest cztery sery, najbardziej lubię te proste pizze. A jak to jest u Was? Chyba każdy z nas ma czasem ochotę na zjedzenie czegoś tłustego, trochę niezdrowego nie zważając na kalorie. Fajnie czasem wrócić do domu po pracy i nie robić obiadu, tylko zamówić coś dobrego, co poprawi nam humor. Czasami nawet starcza na kolejny dzień, więc kolejny plus.

bjorn
-
-
Posty: 78
Rejestracja: 21 wrz 2018, o 19:32

Re: Dobra pizza

Postautor: bjorn » 10 maja 2021, o 13:01

Ja najbardziej lubię włoską pizzę na cienkim cieście z puszystymi brzegami:)

mariuszkawa
-
-
Posty: 10
Rejestracja: 6 kwie 2019, o 20:53

Re: Dobra pizza

Postautor: mariuszkawa » 30 wrz 2021, o 11:01

Szukanie odpowiedzi na to pytanie może być bardzo czasochłonne. Szczególnie jak spojrzymy na ilość restauracji oferujących pizze. Często poruszam ten temat ze znajomymi i są oni jednego zdania, najlepiej jest chodzić do pizzeri z prawdziwego zdarzenia. Po czym je poznać? Zazwyczaj są to mniejsze sieci posiadające kilka obiektów. Jest wtedy duża szansa na otrzymanie wysokiej jakości w przystępnej cenie. Najlepszym tego przykładem jest pizza gdynia oferowana przez https://ideolo-pizza.pl/ Serwowana jest na tam pizza włoska więc ta najbardziej uniwersalna w kontekście gustu. Sekretem sukcesu jest zawsze dobrej jakości piec i odpowiednia temperatura.

Tuśka99
-
-
Posty: 57
Rejestracja: 29 wrz 2016, o 10:00

Re: Dobra pizza

Postautor: Tuśka99 » 6 paź 2021, o 13:39

A ja- co Was może trochę zdziwi- nie lubię pizzy. Za to uwielbiam burgery które często w pizzeriach również bywają :)

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości