Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Sposoby na reklamę sklepu internetowego

Moderator: Jacek Bogusz

zidane
-
-
Posty: 257
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 11:46

Sposoby na reklamę sklepu internetowego

Postautor: zidane » 27 lis 2020, o 10:12

Moja żona otworzyła sklep internetowy ze zdrową żywnością.

Czy macie jakieś dobre sposoby na reklamowanie sklepu w sieci?

cezik
-
-
Posty: 518
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

Re: Sposoby na reklamę sklepu internetowego

Postautor: cezik » 27 lis 2020, o 13:06

Nie znam się. Ale mega dużo kupuje bio produktów. I jedzenia, i kosmetyków, i suplementów. I mogę powiedzieć jak szukam. Na pewno decyduje mocno pozycjonowanie. To co wyświetla się na zdjęciach z cenami. Porównuje je. Oglądam 3-4 sklepy i kupuje. Dodatkowo mocno na decyzję wpływa fakt asortymentu. Kupuje w miejscu gdzie dostanę wszystkie produkty, których pragnę. A czasem są to naprawdę przedziwne produkty. Generalnie konkurencja jest duża. Znaczenie ma dla mnie serwis. I drobne gesty. W dużym sklepie nie dorzucą nic do zakupów po opłaceniu koszyka. A często mi się zdarza zapomnieć o czymś.
https://www.slodkieupominki.pl/katalog/ ... czekoladki

Czereśniak
-
-
Posty: 58
Rejestracja: 28 sty 2020, o 12:19

Re: Sposoby na reklamę sklepu internetowego

Postautor: Czereśniak » 2 gru 2020, o 16:30

Moim zdaniem warto po prostu rozesłać znajomym, którzy roześlą swoim znajomym, którzy... Wiesz o co mi chodzi, to naprawdę szybko działa. Dobrym pomysłem byłoby również czytanie nowinek ze świata biznesu i marketingu dostępnych na mnóstwie profesjonalnych blogów dostępnych w sieci, na przykład tego http://casfera.pl Niezłym rozwiązaniem jest także podpatrywanie konkurencji, której idzie lepiej od nas. W końcu skoro im wychodzi to lepiej, to znaczy, że przynajmniej część ich pomysłów pomoże również nam.

Wróć do „Polecane linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości