Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Oprogramowanie dla biznesu

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

wagamarek
-
-
Posty: 5
Rejestracja: 24 paź 2017, o 14:05

Oprogramowanie dla biznesu

Postautor: wagamarek » 16 mar 2020, o 15:03

Waszym zdaniem jest niezbedne w dobie czasow w jakich zyjemy? Prosze o argumenty za i nie.
Pozdrawiam

honkler
-
-
Posty: 9
Rejestracja: 18 kwie 2019, o 16:07

Re: Oprogramowanie dla biznesu

Postautor: honkler » 22 mar 2020, o 13:56

Zdaniem dużej liczby przedsiębiorców to w dzisiejszych czasach nie można funkcjonować bez ciągłego inwestowania w rozwój swojej działalności. Niestety czasy w których można było przejadać większość zysków minęły bezpowrotnie, a na rynku ugruntują swoją pozycję jedynie firmy idące z aktualnymi trendami. W zależności od wielkości i skomplikowania firmy będą sugerowane różne rozwiązania. Natomiast są też uniwersalne o których warto wspomnieć. Jednym z najczęściej wybieranych jest system wms - https://dataconsult.pl/system-wms/ pozwalający na zbieranie danych logistycznych o naszym zaopatrzeniu. Może trudno w to uwierzyć ale znajdziemy jeszcze miejsca nie przystosowane do korzystania z takiego oprogramowania. Na dobrą sprawę to przy mniejszej powierzchni użytkowej też można mieć problemy z organizacją. Taką inwestycję należy rozpatrywać w kategoriach długoterminowych.

blazkovic
-
-
Posty: 8
Rejestracja: 6 kwie 2019, o 19:35

Re: Oprogramowanie dla biznesu

Postautor: blazkovic » 14 wrz 2020, o 16:22

A cos dla wiekszych firm w kwestii optymalizacji kosztow co polecacie?

kamill
-
-
Posty: 10
Rejestracja: 31 mar 2019, o 17:48

Re: Oprogramowanie dla biznesu

Postautor: kamill » 1 paź 2020, o 08:56

A cos dla wiekszych firm w kwestii optymalizacji kosztow co polecacie?
Trzeba powiedzieć sobie jedno, optymalizację kosztów pracy trzeba wprowadzić w każdym przedsiębiorstwie, nawet jeżeli nie ma problemów finansowych. Zyskamy dzięki temu stabilność finansową w przyszłości gdyby pojawiły się jakieś perturbacje na rynku. Szczególnie w tych niepewnych czasach w jakich ostatnio żyjemy. Podstawą jest zarządzanie personelem i ewidencja czasu pracy. Nad całością można dość łatwo zapanować wprowadzając do firmy odpowiednie rozwiązania w kwestii oprogramowania. Może to być Grafik Optymalny oferujący bardzo szeroki wachlarz możliwości, dzięki swojej renomie jest wykorzystywany nawet w największych firmach. Pozwoli to przy okazji na redukcję kilku etatów z działu kadr i płac. Wiele praktycznych porad znajdziemy w tym wpisie - https://www.grafikoptymalny.pl/blog/row ... ne-porady/

pawelkrasucki
-
-
Posty: 4
Rejestracja: 5 gru 2018, o 14:29

Re: Oprogramowanie dla biznesu

Postautor: pawelkrasucki » 19 paź 2020, o 15:06

Rozwazacie systemy erp w swoich firmach? Prosze o wiecej informacji na ten temat.

DonVito
-
-
Posty: 11
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 11:18

Re: Oprogramowanie dla biznesu

Postautor: DonVito » 27 paź 2020, o 13:48

Postęp technologiczny z jakim mamy do czynienia daje nam wiele możliwości. To tylko i wyłącznie od nas zależy czy z nich skorzystamy. W biznesie nie ma niestety miejsca na błędy ponieważ nasza konkurencja szybko wykorzysta naszej braki, nawet w kategorii zaplecza technologicznego. Na rynku znajdziemy bardzo ciekawe rozwiązania w postaci kompletnych systemów zarząrzania. Jednym z wartych uwagi jest oprogramowanie symfonia - http://erp-polkas.pl/systemy-i-oprogram ... -symfonia/ posiadajęce moduły związane z finansami firmy oraz analizami. Pozwala to na dokładne oszacowanie danej pozycji firmy, co ułatwi podejmowanie decyzji w przyszłości. Na duży plus można wymienić przejrzysty interfejs z jakim poradzi sobie nawet największy laik.

Pułkownik40
-
-
Posty: 51
Rejestracja: 28 wrz 2016, o 12:38

Re: Oprogramowanie dla biznesu

Postautor: Pułkownik40 » 28 paź 2021, o 08:48

Jest bardzo przydatne, ale tylko wtedy, gdy korzystamy z niego w 100% i nie powielamy informacji doń wprowadzanych w innych zapiskach czy dokumentach.

__________________
pizza z dostawą na krakowskie Podgórze

grzegorzk
-
-
Posty: 11
Rejestracja: 5 sie 2017, o 13:37

Re: Oprogramowanie dla biznesu

Postautor: grzegorzk » 18 lis 2021, o 16:40

Oczywiście zgadzam się z tym co piszecie. Natomiast nikt jeszcze nie poruszył bardzo ważnej kwestii jaką jest zapewnienie odpowiednich warunków pracy. W dzisiejszych czasach pracownicy mają bardzo duże wymagania pod tym względem. Nie ma się co dziwić bo jak pokazują statystyki to w większych firmach można bardzo często spotkać się z różnego rodzaju nieprawidłowościami. Pytanie jakie trzeba sobie zadać, to w jaki sposób temu przeciwdziałać? Odpowiedź jest bardzo prosta, potrzebujemy takich narzędzi jak aplikacja dla sygnalistów - https://whiblo.pl/ pozwalająca na anonimowe zgłaszanie wszystki kwestii. Pozwoli to na zebranie cennych informacji i wyciągnięcie wniosków.

cezik
-
-
Posty: 264
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

Re: Oprogramowanie dla biznesu

Postautor: cezik » 12 sty 2022, o 14:39

Najlepiej będzie skontaktować się z firmą która dostarcza oprogramowanie dla firm. Powinni doradzić, jaki program tutaj sprawdzi się najlepiej. A warto jest wiedzieć, ze programów takich jest bardzo wiele. I mogą mieć różne moduły, które niekoniecznie sprawdzą się akurat u nas.

Od siebie polecam internet rzeczy oferowany przez Flowdog.

Najlepiej wejść sobie na ich stronę, jest tam opisane, jakie moze dać korzyści.

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości