Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Oryginalne atrakcje dla dzieci

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

michau
-
-
Posty: 17
Rejestracja: 20 paź 2015, o 20:50
Kontaktowanie:

Oryginalne atrakcje dla dzieci

Postautor: michau » 6 cze 2019, o 10:24

Szukam ciekawych pomysłów na atrakcje dla dzieci, najlepiej coś wyjazdowego na podobieństwo https://www.5zywiolow.com/oferta/imprezy-dla-dzieci/ - jeśli coś takiego przerabialiście i byliście zadowoleni napiszcie, powymieniamy się doświadczeniami :)

dzambek
-
-
Posty: 18
Rejestracja: 10 wrz 2019, o 11:36

Re: Oryginalne atrakcje dla dzieci

Postautor: dzambek » 10 wrz 2019, o 11:57

Z dzieciakami, jak to z dzieciakami - musza sie dobrze wyszalec. Niestety rodzice nie zawsze maja czas na to zeby im zorganizowac jakies ciekawe aktywnosci. Trzeba to brac pod uwage przed decyzja o ich posiadaniu. Nie ma nic gorszego niz zostawienie ich przed ekranem komputera poniewaz stworza sobie z tego uzaleznienie. Zobaczcie zreszta jak to wyglada w statystykach publikowanych co jakis czas. O wiele lepiej bedzie udanie sie w takie miejsce jak Ancymondo - https://ancymondo.pl/ancyfigle/strefa-armatek gdzie frajdy bedzie co nie miara. Kazdy znajdzie cos ciekawego dla siebie :)

Weronika
-
-
Posty: 14
Rejestracja: 11 lis 2019, o 19:24

Re: Oryginalne atrakcje dla dzieci

Postautor: Weronika » 11 lis 2019, o 19:26

Zawsze sie cos znajdzie.

mariuszkawa
-
-
Posty: 10
Rejestracja: 6 kwie 2019, o 20:53

Re: Oryginalne atrakcje dla dzieci

Postautor: mariuszkawa » 15 lut 2021, o 22:30

A coś fajnego co można kupić do mieszkania?

Czereśniak
-
-
Posty: 58
Rejestracja: 28 sty 2020, o 12:19

Re: Oryginalne atrakcje dla dzieci

Postautor: Czereśniak » 25 lut 2021, o 18:13

Do mieszkania możesz kupić coś do ćwiczeń. Jeśli dziecko jest małe, to może taka uniwersalna drabinka? Widziałem ostatnio bardzo fajne rozwiązanie na facebooku, mocujesz do ściany i masz w tym drabinkę do ćwiczeń i huśtawkę w jednym. Możesz też kupić jakąś książkę, w młodym wieku coś psychologicznego zaskakująco dobrze zadziała. Zobacz na przykład w temacie https://etiaxil.pl/blog/skad-biora-sie- ... mi-radzic/ Coś takiego ja wybrałem i moje szkraby troszeczkę lżej przechodziły okres buntu, przynajmniej tak mi się wydaje.

kamill
-
-
Posty: 14
Rejestracja: 31 mar 2019, o 17:48

Re: Oryginalne atrakcje dla dzieci

Postautor: kamill » 26 lut 2021, o 19:46

Trudno nie zgodzić się z jednym stwierdzeniem, o własne dziecko trzeba dbać jak najlepiej od najmłodszych lat. Wielu rodziców tak właściwie zdaje sobie o tym sprawę gdy jest trochę za późno. Dlatego tak często poruszany jest ten temat na forach dyskusyjnych w internecie. W życiu młodego człowieka wszystko zmienia się bardzo dynamicznie. Z biegiem czasu zaczyna nabywać co raz to nowe umiejętności dlatego potrzebne będą pewne rzeczy jakie pomogą mu w tym rozwoju. Swego czasu trochę mnie dziwiły opowieści o tym jak rodzice przykładowo uczyli swoje dzieci podstaw czytania w domowym zaciszu. Wszystko za sprawą przekonania, że tylko szkoła jest w stanie mu w tym pomóc. Podobnie jest z innymi kwestiami, połączenie nauki z zabawą daje zawsze najlepsze rezultaty. A jeśli chcemy sprawić dziecku w nagrodę wiele frajdy to zabawki na biegunach sprawdzą się idealnie do tego :) Warto jest sprawić dziecku jak najwięcej radości bo kiedyś będzie wracał w swojej pamięci do swoich najmłodszych lat.

grzegorzk
-
-
Posty: 14
Rejestracja: 5 sie 2017, o 13:37

Re: Oryginalne atrakcje dla dzieci

Postautor: grzegorzk » 18 lis 2021, o 16:47

Oczywiście, wychowanie dzieci to nie jest łatwy temat. Trzeba mieć przygotowany odpowiedni plan zanim jeszcze przyjdą na ten świat. Moim zdaniem należy postawić na ich rozwój intelektualny w połączeniu z nauką umiejętności manualnych. Wystarczy spojrzeć jak wiele dzieci już od młodych lat spędza większość czasu przed ekranem komputera. Później okazuje się, że nie potrafią naprawić w domu nawet prostych rzeczy. Jeśli mamy przykładowo działkę to zawsze możemy wspólnie coś zbudować. Możę to być przykładowo jakiś mały domek do wspólnych zadań. Zawsze musimy mieć też na uwadze jego dobre zabezpieczenie, dlatego wysokiej jakości kłódki - https://www.klamki-drzwiowe.pl/oferta/k ... lodki.html sprawdzą się idealnie do tego celu.

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości