Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Mieszkanie

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

nowak1
-
-

Mieszkanie

Postautor: nowak1 » 7 kwie 2017, o 14:19

Szukam mieszkania w Łodzi lub najbliższej okolicy (do ok. 10-20 km od centrum). Najbardziej podobają mi się mieszkania podobne do tego - mieszkanie deweloper. Jesli orientujecie się, gdzie można kupic podobne, dajcie znać.

vika
-
-

Re: Mieszkanie

Postautor: vika » 28 kwie 2017, o 13:33

Nie chciałabym mieszkać w Łodzi, jeśli z jakichkolwiek powodów musiałabym zamieszkać w tym mieście to tylko na krotko i w wynajętym mieszkaniu.
Dla mnie najlepszą lokalizacją na mieszkanie jest Trójmiasto i mieszkania gdańsk oliwa

ever
-
-

Postautor: ever » 16 maja 2017, o 14:17

A to bardzo ładne miasto, ja Łódź bardzo lubię, mieszkałem tam jakiś czas i gdybym miał wybierać miejsce do zamieszkania to wybrałbym osiedle Pomorska Park II, fajnie zlokalizowane i bardzo ładne.

Tri
-
-

Postautor: Tri » 22 maja 2017, o 08:26

Swoja drogą orientuje się ktoś czy jest mozliwość jeszcze skorzystania z programu mieszkanie dla młodych? Bo zastanawiam się nad wzięciem kredytu właśnie w tym programie. Jeśli jest jeszcze taka opcja poniewaz słyszałem ,ze program się już konczy? Może jednak jakieś banki maja taką ofertę?

Druga sprawa to jaki bank konkretine polecacie do wzięcia kredytu na mieszkanie?
http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/kal ... okosc-rat/

ever
-
-

Postautor: ever » 28 lip 2017, o 14:29

Mieszkanie w Łodzi w spokojnej okolicy ale niedaleko od centrum to tylko osiedle Pomorska Park II, z tego miejsca łatwo dojechać do Manufaktury, na Piotrkowską w niedługim czasie nawet komunikacją miejską

grzegorzk
-
-

Postautor: grzegorzk » 5 sie 2017, o 13:40

Podstawa jest wszystko przekalkulowac .. co bedzie bardziej oplacalne na dluzsza mete. Ja bym zbudowal wlasny dom.

urodomanka
-
-
Kontaktowanie:

Postautor: urodomanka » 5 wrz 2017, o 09:28

Ja wiele lat mieszkam w bloku, ale mi brakuje zdecydowanie przestrzeni i ogrodu. Właśnie myślę nad budową własnego domu.

zidane
-
-

Postautor: zidane » 12 wrz 2017, o 13:13

A jeżeli chodzi o Wrocław - to które dzielnice są lepsze do zamieszkania dla młodego małżeństwa z dzieckiem? Tak, aby było blisko, ale i bezpiecznie.

cezik
-
-

Postautor: cezik » 14 wrz 2017, o 07:51

Ścisłym centrum mieszkania są dosyć drogie. Zresztą wystarczy spojrzeć na OLX. No chyba, że mówmy o jakimś starym bloku, który wymaga remontu - to wtedy ceny w przeliczeniu za 1 m kw rzeczywiście są niższe.
Zwykle będą to więc dzielnice/sypialnie. A więc Psie Pole, mieszkania Muchobór Wielki, Oporów, Klecina, Krzyki itd. Są osoby które kupują jeszcze dalej np w Siechnicach.

Awatar użytkownika
tinos70
-
-

Postautor: tinos70 » 3 paź 2017, o 18:44

Super, dzięki wielkie za sprawdzone informacje. Z całą pewnością mi się przydadzą :)

marek86
-
-

Postautor: marek86 » 22 paź 2017, o 16:51

Łódź to fajne miejsce do zamieszkania. Jest kilka dzielnic na których fajnie się mieszka. Na pewno Retkinia lub Zielony Julianów

tarli
-
-
Kontaktowanie:

Postautor: tarli » 14 lis 2017, o 13:18

Lokalizacja jest ważna, niemniej jeśli miałbym miec do wyboru mieszkanie nowe,a z rynku wtórnego to jasne jest ,ze zdecydowałbym sie na mieszkanie nowe
o wiele łatwiej jest je wyremontowac
rozkład jest zwykle sensowniejszy
mieszkanie takie o wiele mniej straci na wartości
jest budowane z lepszych materiałów ( oczywiscie przy wyborze sprawdzonego dewelopera) i koszt jego utrzymania nie będzie duży

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”