Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

elektroniczny papieros

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Awatar użytkownika
brun
-
-
Posty: 125
Rejestracja: 28 mar 2012, o 09:48

Re: elektroniczny papieros

Postautor: brun » 2 lip 2013, o 17:28

Kiedy rafal.220 i MatyAS zaczynają sie kłócić

Obrazek

virgo
-
-
Posty: 58
Rejestracja: 20 lip 2012, o 20:56

Re: elektroniczny papieros

Postautor: virgo » 2 lip 2013, o 20:26

Przynajmniej coś się dzieje na forum :wink:
Swoją drogą, to trudno nie przyznać racji MatyASowi

Awatar użytkownika
brun
-
-
Posty: 125
Rejestracja: 28 mar 2012, o 09:48

Re: elektroniczny papieros

Postautor: brun » 2 lip 2013, o 21:47

Przynajmniej coś się dzieje na forum :wink:
Swoją drogą, to trudno nie przyznać racji MatyASowi
Też tak uważam, ale tutaj niestety nie chodzi o to kto ma racje, tylko o to kto jest bardziej uparty ;)
I tak zawsze kończy sie na tym, że moderator po jakimś czasie kasuje te wszystkie kłótnie i potem przez miesiąc jest spokój

A więc przychylam się do sugestii... swoją drogą jakoś wcześniej umknęła mi ta "dyskusja" albo jedynie w przelocie zerknąłem na hyde-park... ale co za dużo, to niezdrowo. Zbyteczne posty "dwójki przyjaciół" poleciały...
Były co prawda nawet sugestie by obu panom dać odpocząć od forum na jakiś czas, to chyba na razie poprzestaniemy na "oczyszczeniu atmosfery".
Pajączek.

nowaa
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 5 lip 2013, o 10:58

Re: elektroniczny papieros

Postautor: nowaa » 5 lip 2013, o 11:06

Widać, że na forum sami faceci:):):)

Awatar użytkownika
matiz
-
-
Posty: 324
Rejestracja: 1 kwie 2007, o 22:03
Lokalizacja: nagrywamy.com
Kontaktowanie:

Re: elektroniczny papieros

Postautor: matiz » 5 lip 2013, o 18:10

Zawsze myślałem, że tylko gorzała i prochy ryją mózg - tymczasem okazuje się, że zwykłe czy elektroniczne szlugi też. Dobrze, że nie palę i nigdy nie paliłem ;)

Awatar użytkownika
ACeK
-
-
Posty: 1520
Rejestracja: 30 mar 2003, o 19:35
Lokalizacja: Kielce

Re: elektroniczny papieros

Postautor: ACeK » 7 lip 2013, o 22:10

Obrazek rafal.220 nie pisze tego zlosliwie wiec nie traktuj tego jako atak. To jest moje osobiste zdanie. Kogos z boku. Nie chce Cie zmieniac ani nakazywac co masz robic :) Czesto piszesz posty (2.5 dzienie) co w tej chwili stanowi 1% calosci. Z tego co widac wypowiadasz sie prawie w kazdym. Czasem sie zdarza ze opowiadasz nawet nie wiedzac o co jest pytanie. Kilka razy ktos probowal Ci cos powiedziec miedzy wierszami ale zostalo to bez echa. W postach powinno sie odpowiadac na pytanie/a w nich zawarte a jak sie nie zna odpowiedzi to sie nic nie pisze lub nie pisze na inny temat (np w tym poscie) taki off topik. Tu jest inna atmosfera niz na elektrodzie nikt sie nie czepia za brak polskich liter lub bledow tak jak tam. Ale tam ktos wprowadzil takie zasady. Rejestrujac sie wyrazasz na nie zgode. Jesli Ci sie to nie podoba to nie udzielaj sie tam. Czytam czasem zwlaszcza dzial DIY w ktorym widac jak co jakis czas pojawiasz sie pod innym pseudonimem. To jest ich forum wiec jesli sie to nie podoba to wcale nie trzeba sie narzucac. Wracajac na nasze forum to nie powinno sie tu wylewac zali lub atakowac innych. Jesli jest problem to tak jak napisal ktos zalatwiac to na pw. Na to co napisalem pewnie napiszesz znowu posta ale ja prawdopodobnie na niego nie odpisze. O juz pozno milego wieczoru Obrazek

Awatar użytkownika
wysokienapięcie
-
-
Posty: 4
Rejestracja: 5 wrz 2014, o 08:15

Re: elektroniczny papieros

Postautor: wysokienapięcie » 5 wrz 2014, o 08:50

Mnie trochę śmieszą osooby palące e-papierosy. Jeśli już palić, to palić normalne albo wcale

Awatar użytkownika
rafal.220
-
-
Posty: 1274
Rejestracja: 27 paź 2012, o 15:46

Re: elektroniczny papieros

Postautor: rafal.220 » 3 gru 2014, o 21:31

ACeK To co teraz piszesz nijak ma się do sprawy... Po prostu w tym kraju robi się roślinki z ludzi, a ja potrzebuję teraz ok. 3 - 4 miesięcy na regenerację...

Awatar użytkownika
MatyAS
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 18 kwie 2007, o 21:37
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:

Re: elektroniczny papieros

Postautor: MatyAS » 4 gru 2014, o 19:06

Byłem ostatnio świadkiem takiego wydarzenia - Kolejka do kasy w supermarkecie - jakiś facet kupował mnóstwo zabawek - chyba ze cztery wózki wypchane pod korek. Pewnie dla jakiegoś przedszkola. Oczywiście transakcja - podliczenie towaru, nabicie poszczególnych cen itp trochę trwało - mniej więcej tyle co obsłużenie dwóch osób z wyładowanymi wózkami artykułami spożywczymi. Czyli - nie tak długo... A co to ma do tematu? Otóż tenże facet najwidoczniej wytrzymać już nie mógł i wyciągnął z kieszeni e-papierosa "puścił kilka dymków" i schował... Niby drobiazg, niby nikomu to nie przeszkadzało - jednak specyficzny zapaszek się rozszedł... Nie wiem jaki był sens takiego afiszowania się tym e-szlugiem - że niby taki zabiegany, ze czasu nie ma na "palenie" gdzie indziej? Moim zdaniem - zakaz palenia - bez wyjątku; "e" czy "real" - powinien być przestrzegany z cała surowością i bez wyjątków.
Pamiętam czasy gdy w tramwajach był wydzielony wagon dla niepalących (bo większość paliła wówczas) - taki sam bezsens jak i pomysł zakazu sprzedaży alkoholu przed 13 jaki był później - szkodzi tak samo - czy spożyty o 9 rano, czy wieczorem. A mnie wstyd, że musi być jakiś odgórny zakaz na takie rzeczy - że dorosłym ludziom trzeba było wskazywać co jest dobre, a co nie... Każdy MYŚLĄCY człowiek powinien sam się domyślić - że picie alkoholu w pracy grozi wypadkiem, że po kielichu nie powinno się prowadzić pojazdów, czy obsługiwać maszyn, że palenie (czy to normalnych, czy nie) może komuś przeszkadzać... Nie wiem jak teraz - w każdym razie gdy dość często jeździłem po Polsce koleją - trafiało się podróżować w przedziale dla palących wraz z niepalącymi. Czy samo to, że przedział jest dla palących zezwala na trucie innych? Może nawet nie trucie lale zmuszanie do wąchania tego smrodu? Ja w każdym razie gdy już w takiej sytuacji chciałem zapalić - pytałem współpodróżnych czy nie będzie im przeszkadzało. Chyba to normalny objaw kultury w wersji podstawowej... A skoro już jesteśmy przy smrodach i komunikacji - każdy kierujący autobus, czy tramwaj ma prawo wyprosić z pojazdu osobę która cuchnie, lub budzi obrzydzenie ze względu na brudne ubranie. W gruncie rzeczy to zupełnie to samo co palenie w miejscu publicznym - w sklepie, czy biurze, tyle że mniejszy ścisk i większa powierzchnia... Żadnych innych różnic nie ma.
ACeK To co teraz piszesz nijak ma się do sprawy... Po prostu w tym kraju robi się roślinki z ludzi, a ja potrzebuję teraz ok. 3 - 4 miesięcy na regenerację...
...Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem...
Jak zwykle - Wypowiedzi OT innych Cię kłują w oczy podczas gdy sam piszesz bez związku z tematem...

Dawidoo8
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2015, o 13:17

Re: elektroniczny papieros

Postautor: Dawidoo8 » 26 sty 2015, o 14:03

Sam rzucałem palenie korzystając z zamiennika w postaci e-papierosów. Ostatnio jednak natknąłem się na artykuł (w internecie, więc ciężko określić mi wiarygodność), że e-papierosy zawierają więcej substancji szkodliwych, mimo że innych niż papierosy, i są przez to ogólnie bardziej szkodliwe. Dało mi to do myślenia i nawet jeśli był to artykuł sponsorowany przez jakiś koncern papierosowy, to chciałbym się przebadać. W szczególności płuca. Znacie dobrego pulmonologa? Kiedyś byłem u tego i raczej zrobił na mnie dobre wrażenie, ale może znalazłby się ktoś bliżej Rawicza? Jeśli możecie kogoś polecić, będę wdzięczny.

Awatar użytkownika
MatyAS
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 18 kwie 2007, o 21:37
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:

Re: elektroniczny papieros

Postautor: MatyAS » 10 lut 2015, o 21:12

Niby słusznie - po co się truć... Ale - tak na zdrowy rozum - Na coś trzeba w końcu umrzeć... ;) :lol:

Pułkownik40
-
-
Posty: 132
Rejestracja: 28 wrz 2016, o 12:38

Re: elektroniczny papieros

Postautor: Pułkownik40 » 30 wrz 2016, o 09:06

Moja mama rzuca palenie już ładnych parę lat, ale efekt mizerny. Może faktycznie sprawię jej takiego e-papierosa, jeśli to pomaga.

Awatar użytkownika
r-mik
-
-
Posty: 351
Rejestracja: 14 cze 2005, o 19:18
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

Re: elektroniczny papieros

Postautor: r-mik » 30 wrz 2016, o 10:16

(...)Na coś trzeba w końcu umrzeć... ;) :lol:
Polecam więc narkotyki, udział w wojnie, walkę z mafią, itd, itp :)

Awatar użytkownika
r-mik
-
-
Posty: 351
Rejestracja: 14 cze 2005, o 19:18
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

Re: elektroniczny papieros

Postautor: r-mik » 30 wrz 2016, o 10:20

Mnie trochę śmieszą osooby palące e-papierosy. Jeśli już palić, to palić normalne albo wcale
Kontynuując takie rozumowanie dojdziemy do twierdzenia: Jak już zabijać to naprawdę a nie w grach komputerowych.

Tuśka99
-
-
Posty: 57
Rejestracja: 29 wrz 2016, o 10:00

Re: elektroniczny papieros

Postautor: Tuśka99 » 30 wrz 2016, o 14:28

ja nigdy nie paliłam i nie zamierzam zaczynać :) wszyscy podziwiają moje naturalnie białe zęby (które- rzecz jasna nie są zasługą jedynie stomatologa z https://yesdent.pl/, gdzie chodziłam, ale przede wszystkim z genetyki :D)
Ostatnio zmieniony 27 sty 2021, o 10:40 przez Tuśka99, łącznie zmieniany 1 raz.

Pułkownik40
-
-
Posty: 132
Rejestracja: 28 wrz 2016, o 12:38

Re: elektroniczny papieros

Postautor: Pułkownik40 » 14 paź 2016, o 09:03

Tylko cóż zrobić, skoro większość palaczy ma włąśnie takie podejście? A potem przychodzi choroba i zaczyna się płacz.

Brianabeni
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2016, o 13:12
Lokalizacja: Poland
Kontaktowanie:

Re: elektroniczny papieros

Postautor: Brianabeni » 2 lis 2016, o 10:55

Nie palę i polecam rzucić :) Mimo wszystko wolę te elektroniczne, bo nie śmierdzą. Myślę, że mogą tez być etapem przejściowym.

Timolannister
-
-
Posty: 7
Rejestracja: 3 sty 2017, o 09:50

Re: elektroniczny papieros

Postautor: Timolannister » 3 sty 2017, o 09:53

papierosy to syf...

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości