Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Prenumerata Elektroniczna EP

Moderator: Jacek Bogusz

Awatar użytkownika
rezasurmar
-
-
Posty: 165
Rejestracja: 19 sie 2008, o 14:24
Lokalizacja: Tychy
Kontaktowanie:

Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: rezasurmar » 4 lis 2011, o 10:28

Ktoś, już z kolegów dostał wersję PDF, numeru listopadowego, ostatnio sprawdzałem opłaciłem prenumeratę EP, w kwietniu na rok, a do tej pory nie dostałem mojego e-numeru EP.
Zresztą EdW też bardzo późno przyszło pocztą, aż takie obsuwy są z powodu 1listopada?

Nieaktualne, już jest. Swoją drogą czemu tak późno.

traxman
-
-
Posty: 215
Rejestracja: 7 lip 2011, o 11:19

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: traxman » 4 lis 2011, o 12:08

Sekundę temu, właśnie ściągam... bardzo późno w tym miesiącu, pewnie przez święta.

Awatar użytkownika
r-mik
-
-
Posty: 351
Rejestracja: 14 cze 2005, o 19:18
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: r-mik » 4 lis 2011, o 13:31

(...)Swoją drogą czemu tak późno.
Ja EP w PDF było ponad tydzień przed terminem, nikt nie pytał czemu tak wcześnie :)

Awatar użytkownika
rezasurmar
-
-
Posty: 165
Rejestracja: 19 sie 2008, o 14:24
Lokalizacja: Tychy
Kontaktowanie:

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: rezasurmar » 4 lis 2011, o 15:26

No wcześnie, bo przecież, gazeta i tak musi być przygotowania do druku wcześniej, potem wysyłka pocztą pantoflową. W końcu, po to chyba się między innymi płaci za prenumeratę, by gazetę mieć wcześniej niż w kiosku ;).

Awatar użytkownika
r-mik
-
-
Posty: 351
Rejestracja: 14 cze 2005, o 19:18
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: r-mik » 4 lis 2011, o 18:33

Widać, że kolega rezasurmar to raczej biznesu nie prowadził, a jesli juz to pewnie nie za swoje pieniadze.

Awatar użytkownika
rezasurmar
-
-
Posty: 165
Rejestracja: 19 sie 2008, o 14:24
Lokalizacja: Tychy
Kontaktowanie:

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: rezasurmar » 4 lis 2011, o 18:44

Co ma piernik do wiatraka. Płace wymagam, tak to ciężko w Polsce zrozumieć. Liczy się zadowolony klient, nic więcej. No chyba, że kolega prowadzi biznes za swoje, ale charytatywnie i ma taką branżę i takie produkty, że klienci walą drzwiami i oknami, bez względu na jakość produku czy usługi.

Pracuje kilkanaście lat w branży serwisowej, od jakości usług zawsze w mniejszym lub większym stopniu zależało moje wynagrodzenie. Jeżeli są święta, to pracuje się ciężej by klient dostał towar na czas.

Awatar użytkownika
r-mik
-
-
Posty: 351
Rejestracja: 14 cze 2005, o 19:18
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: r-mik » 4 lis 2011, o 19:18

(...) Jeżeli są święta, to pracuje się ciężej by klient dostał towar na czas.
To ile tysięcy miesięcznie ma kolega klientów?

Awatar użytkownika
rezasurmar
-
-
Posty: 165
Rejestracja: 19 sie 2008, o 14:24
Lokalizacja: Tychy
Kontaktowanie:

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: rezasurmar » 5 lis 2011, o 09:42

Kwestia odpowiednich zasobów. Przykład, złożyłem zamówienie w Farnell, o 8:32, na drugi dzień paczka o 8:50 była już w Polsce, ok 13:00 paczka leżała już u mnie na biurku. Da się? Da się.

PS. Nie mam pretensji do AVT, chociaż w ich sklepie po za płytkami nic bym nie zamówił, bo czas oczekiwania jest czasem kosmiczny ;).
Kolega dorabia jakieś dziwne teorie. Już widzę, jak się szanowny kolega tłumaczy kilentowi dlaczego nie dostał na czas (a czasem od tego zależy dalsza z klientem współpraca) swojego towaru, sprzętu, etc.
Tak się składa, że pracuję w firmie serwisującym urządzenia w dużych zakładach, jak i również małych sklepikach. Nie chciał by być kolega na moim miejscu, jak klient się dowiaduje, że nie przyjedziemy bo tak, bo są święta i mały za mało pracowników. Wiem, że sporo firm na polskim rynku tak działa, ale mając umowy serwisowe, płaci się kary za każdy dzień zwłoki.

Z mojej strony tyle, przepraszam za offtop, ale śmieszą mnie opinie, że czegoś się nieda. Jak się chce to się da, kwestia odpowiedniej organizacji pracy.

Awatar użytkownika
Tomasz Gumny
-
-
Posty: 685
Rejestracja: 4 lut 2004, o 23:31
Lokalizacja: Trzcianka/Poznań

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: Tomasz Gumny » 5 lis 2011, o 10:45

Przykład, złożyłem zamówienie w Farnell, o 8:32, na drugi dzień paczka o 8:50 była już w Polsce, ok 13:00 paczka leżała już u mnie na biurku. Da się? Da się.
Miałem podobne doświadczenie tyle, że mimo zmiany adresu przy zamawianiu, dodatkowego e-maila i telefonu, przesyłka dotarła na mój drugi adres. Spieszyło mi się, więc miałem 200-kilometrową wycieczkę po 2 procesory... Wpadki się zdarzają? Zdarzają.
Byłem przyjemnie zaskoczony, gdy czerwcowy, lipcowy i sierpniowy numer EP mogłem pobrać już około 20 dnia poprzedzającego miesiąca, ale to nie musi być regułą.

Awatar użytkownika
rezasurmar
-
-
Posty: 165
Rejestracja: 19 sie 2008, o 14:24
Lokalizacja: Tychy
Kontaktowanie:

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: rezasurmar » 5 lis 2011, o 11:07

No nie mówię, że musi :). Chodzi mi wyłącznie o zasadę ;), a kolega r-mik robi problem, jak bym conajmniej rządał w dniu zamknięcia wydania gazety ;).
Ogólnie przez 18lat, bo tak już długo kupuję EP, (EdW też od samego początku tj 96roku) nie było większych wpadek :). Niestety sklep AVT to tragedia.
Miłym akcentem natomiast jest wysyłanie bez większych problemów kolejnej gazety, gdy zginie przesyłka na poczcie.
Ogólnie in plus, ale jak się człowiek przyzwyczai do dobrego, to potem każdy dzień zwłoki ciągnie się niemiłosiernie. Papierowa wersja zawsze przychodziła w pierwszym tygodniu miesiąca, żadko w drugim. Wersja pdf, była dużo wcześniej. Nigdy się nie umiem doczekać na kolejny numer, szczególnie jak publikują jakiś ciekawy kurs :).

Awatar użytkownika
r-mik
-
-
Posty: 351
Rejestracja: 14 cze 2005, o 19:18
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: r-mik » 5 lis 2011, o 13:24

Jak się chce to się da, kwestia odpowiedniej organizacji pracy.
Raczej pieniedzy niz organizacji.

dxfm
-
-
Posty: 26
Rejestracja: 13 lut 2007, o 11:54
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: dxfm » 13 lis 2011, o 19:00

Koledzy, ja nie widzę numeru dla mnie na http://avt.pl/uzytkownik/eprenumerata, e-mailem też nie przyszło powiadomienie o nowym numerze. Możecie podać link?

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: Wojtek » 15 lis 2011, o 09:16

Koledzy, ja nie widzę numeru dla mnie na http://avt.pl/uzytkownik/eprenumerata, e-mailem też nie przyszło powiadomienie o nowym numerze. Możecie podać link?
Po zalogowaniu sie nie masz mozliwości ściągnąć tego numeru? Napisz do działu prenumeraty.

dxfm
-
-
Posty: 26
Rejestracja: 13 lut 2007, o 11:54
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: dxfm » 6 gru 2011, o 14:28

Prenumeruję wersję papierową i zawsze dostawałem e-wydanie równolegle. Ale to się widać skończyło i trzeba teraz dopłacić małą kwotę do wersji elektronicznej...

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: Wojtek » 10 sty 2012, o 15:02

Czy dostaliście już styczniowy numer wydania papierowego ? (dotyczy prenumeraty)

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: pajaczek » 10 sty 2012, o 16:54

Tak. W zeszłym tygodniu. Nawet mogę Ci powiedzieć, że wysłana 3 stycznia, bo jeszcze się folia uchowała.

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: Wojtek » 10 sty 2012, o 17:20

OK, myslałem że coś się zapodziało ale właśnie też wyjąłem ze skrzynki :)

------------------edit-----------------------
To chyba ja mam takiego pecha bo znowu problem z dostawą EP jak i miesiąc temu. Do was już dotarły z tego miesiąca ?

traxman
-
-
Posty: 215
Rejestracja: 7 lip 2011, o 11:19

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: traxman » 29 lut 2012, o 10:28

Próbuję dzisiaj nieskutecznie pobrać plik z marcowym wydaniem, zrywa połączenie praktycznie przed samym końcem pobierania. Czy nie można zablokować ilości sesji pobierania, wolę nie rozpoczynać pobierania, niż pobrać 56MB z 57MB i zostać odciętym... przed samym końcem.

Awatar użytkownika
Jacek Bogusz
-
-
Posty: 470
Rejestracja: 12 maja 2010, o 17:37
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: Jacek Bogusz » 29 lut 2012, o 10:43

Pobrałem z serwera e-wydanie EP ok. 7 rano. Fakt, że od 8 ekipa od migracji na nowe serwery znowuż zaczęła działać i mogły pojawić się przejściowe trudności. Obiecali, że do 11-11:30 skończą, więc problemy powinny wkrótce ustąpić o ile już nie jest w porządku.

traxman
-
-
Posty: 215
Rejestracja: 7 lip 2011, o 11:19

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: traxman » 9 lis 2012, o 07:54

Czy dotarła już EP11/12?

Wróć do „Magazyn Elektronika Praktyczna - dyskusje, komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości