Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

pytanie o książki (nowości rynkowe) o ARM9 i PIC16F

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Awatar użytkownika
areczkas
-
-
Posty: 338
Rejestracja: 2 mar 2004, o 13:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

pytanie o książki (nowości rynkowe) o ARM9 i PIC16F

Postautor: areczkas » 7 lis 2010, o 18:37

Witam

Czy ktoś z Was miał okazje przejrzenia książki "Mikrokontrolery AT91SAM9 w praktyce" Roberta Brzozy-Wocha? Jestem z Warszawy i z niedowierzaniem muszę przyznać, że nie mogłem dostać tej książki w żadnej księgarni technicznej (poza WAT-em bo tam nie byłem).
BTC podobno ją rozesłała po księgarniach ale chyba w tak małym nakładzie, że szybko się rozszedł. Wolałbym najpierw zobaczyć zawartość książki zanim ją kupię a tu klops- nigdzie jej nie mam. Podobnie wygląda sprawa z książką "Mikrokontrolery PIC16F przykłady w C dla początkujących" Tomasza Jabłońskiego. Ta jedynie jest dostępna w AVT. Co się dzieje z BTC??? Na mojego maila odpisali mi krótko mówiąc bardzo oschle, a jak zadzwoniłem do Pań z BTC to mało się na mnie nie obraziły, że zawracam im głowę. Żenada.

Pozdrawiam A

Piotr
Moderator
Moderator
Posty: 465
Rejestracja: 14 lut 2003, o 13:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Piotr » 8 lis 2010, o 21:24

Tak z ciekawosci: w ktorych ksiegarniach technicznych szukales na terenie Wawy (dokladniej: chodzi mi o to, gdzie takie jeszcze sie ostaly, poza Swietokrzyska)?
Pzdr
PZb

Awatar użytkownika
areczkas
-
-
Posty: 338
Rejestracja: 2 mar 2004, o 13:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

moje ulubione księgarnie

Postautor: areczkas » 8 lis 2010, o 21:44

Witaj

Byłem w "dawnej" głównej księgarni technicznej na Świętokrzyskiej, na dole w księgarni MdM na ul. Pięknej, w księgarni w gmachu głównym Politechniki Warszawskiej i w księgarni WKiŁ na rogu Madalińskiego i Kazimierzowskiej. Nie byłem chyba jedynie w WAT- za daleko jak dla mnie. No i nie chciało mi się jechać do AVT na Leszczynową, jednie tam dzwoniłem. W AVT dostępna była jedynie książka o PIC16F.

Pozdrawiam A

redakcja_BTC
-
-
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2010, o 09:38
Lokalizacja: BTC

Postautor: redakcja_BTC » 12 lis 2010, o 10:33

Witam!

Wydawnictwo nie ma wpływu na politykę zamawiania książek przez niezależne księgarnie - my nie zabraniamy nikomu oferowania naszych książek, czego przykładem może być obecność naszych książek w AVT i księgarni WAT.

Rozumiemy, że chciałby Pan przejrzeć książkę przed zakupem. Dokładamy starań, by jak najszybciej wysyłać nowości zamówione przez księgarnie.

Co uraziło Pana w kontakcie z "Paniami z BTC"?

Pozdrawiamy,
Redakcja BTC

P.S.
Ksiegarnia Studencka (niegdyś Gmach Gł. PW) przy ul. Polnej 13 w Warszawie ma wiele naszych tytułów.
W Gmachu Gł. Politechniki mieści się obecnie Księgarnia Oficyny Wydawniczej PW.

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: jno i 62 gości