Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

EP Plus - Power LED - uwagi

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

j_k_82
-
-
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2007, o 17:38
Lokalizacja: NS

EP Plus - Power LED - uwagi

Postautor: j_k_82 » 18 gru 2007, o 17:53

Witam,
od dluższego czasu zastanawia mnie jeden fakt dotyczący ceny EP Plus, dokładnie chodzi mi o to dlaczego czasopismo w którym większość artykułów jest swoistą ofertą, reklamą jest tak drogie? Pomysł wydania EP Plus, uważam, za trafiony, tylko wolałbym, żeby artykuły były redagowane bardziej "praktycznie".

Awatar użytkownika
j_bravo
-
-
Posty: 189
Rejestracja: 14 wrz 2005, o 16:30
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Postautor: j_bravo » 18 gru 2007, o 19:13

EP z plusem czy bez plusa to swoista oferta reklamowa ;)

Piotr
Moderator
Moderator
Posty: 465
Rejestracja: 14 lut 2003, o 13:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Piotr » 18 gru 2007, o 20:48

Witam!
Sprawa jest prosta: w przypadku elementow tak oczywistych jak LED-y chcemy pokazac w EP+ mozliwosci oferowane przez rynek. Jezeli uwzanie przeczytac artykuly, to poza ofertami mozna sporo sie dowiedziec o technologii chlodzenia, zasilania i optyce, czyli wszystkim co dotycyzy LED-ow mocy.
Znacznie bardziej praktyczny byl zeszyt o wyswietlaczach, bo nie bylo innego sposobu pokazania cech sterownikow stosowanych w modulach.
Cena zeszytu jest rzecza wzgledna - przypomina, ze prenumeratorzy maja 50% znizki.
;-)
Pzdr
PZb

Wijo
-
-
Posty: 4
Rejestracja: 4 mar 2004, o 20:36

Postautor: Wijo » 22 gru 2007, o 23:14

Skoro LEDy są elementami tak oczywistymi to po co wydawać o nich specjalny zeszyt.
Artykuły są raczej luźno związane z tematem, takie ogólnikowe dywagacje pisane na siłę i objętość. Wydaje mi się, że EP powolutku umiera, a te wydawnictwa to tylko przedśmiertne konwulsje. Za 26 zyli zapoznałem się z ofertą rynkową firm które i tak za to zapłaciły,
bardzo dziękuję.

tomek_j
-
-
Posty: 264
Rejestracja: 14 sty 2004, o 09:06

Postautor: tomek_j » 23 gru 2007, o 14:51

Skoro LEDy są elementami tak oczywistymi to po co wydawać o nich specjalny zeszyt.
zwykłe standardowe diody Φ3mm i Φ5mm moze sa i oczywistymi elmentami, ale nowo - powstałe LED mocy nie sa elementami banalnymi. Sterownie, chłodzenie itp
Wydaje mi się, że EP powolutku umiera, a te wydawnictwa to tylko przedśmiertne konwulsje.
Wszsytko co sie urodziło niestety powoli umiera, bo wieczne nic nie jest w realnym swiecie. Przepowiadnie przyszłości dotyczcej czegokolwiek jest zajeciem dośc ryzykownym, bo prawdopodobieństwo pomyłki jest spore :607:

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości