Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

regeneracja frontu w urzadzeniu HI-Fi

kamo502
-
-
Posty: 8
Rejestracja: 19 wrz 2006, o 22:42
Lokalizacja: Plonsk

regeneracja frontu w urzadzeniu HI-Fi

Postautor: kamo502 » 9 gru 2006, o 14:44

Witam

otoz mam bardzo zniszczny mixer better dj-5c i w zwiazku z ttym pomyslalem aby go odnowic....No i tu zaczely sie problemy....

Mam 3 koncepcje odnosnie regeneraci panleu i do kazdej problemy..

1) Naklejenie 2 warstw foli wycinanuch lserowo.... Pierwsza calosc biala...
Na to nalozona czarna z lustrzanym odbiciem napisow....(tak ze w iejscach powucinanych na czarnej widac by bylo biale napisy....

2) Pomalowanie calosci czarnym metalkiem, naklejenie foli z wycietymi napisami, pomalowanei biala farba napisow, oderwanie foli, pomlowanei bezbarwnym lakierem...

3) Wykonanie sita z nadrukiem i odcisniecie napisow...

I ty sa problemy

Ad 1) nie wiem czy to dobry pomysl 2 folie na siebie...Do tego po rogach moze sie odklejac

Ad2) Wedlug mnie najlepszy pomysl...Tylko czy napisy beda ladne...I farba nie rozleje sie deko pod folie...

Ad3) nie wiem jak to wykonac..jakie koszty...Co i jak


Moze ktos z was ma pomysl na to???

A propo jak wykonac schemat nadruku.... Zeskanowac fron mixera i nalozyc w programie graficznym linie i cyfry a pozniej usunac tlo????

Dzieki za wszelkie pomysly sugestie i podpowiedzi...

POMOCY PILNE!!!!!


Proszę zakładać tematy w odpowiednich działach... przeniosłem z DIY End.
Ostatnio zmieniony 13 gru 2006, o 15:05 przez kamo502, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
piterino_16
-
-
Posty: 400
Rejestracja: 26 paź 2005, o 21:20
Lokalizacja: Inowrocław
Kontaktowanie:

Postautor: piterino_16 » 10 gru 2006, o 23:10

najlepszym pomysłem wydaje się punkt 2 w domu to najłatwiej zrobić kilka warstw folii naklejonych na siebie może sie odklejać na krańcach albo powstaną pęcherze powietrza między nimi
pomaluj na czarno wykonaj ten szablon do napisów po dobrym wyschnięciu (najlepiej doba) naklej to może to być kartka samoprzylepna nie koniecznie forma i odmaluj napisa po wyschnięciu ściągnij i po bólu poinformuj jak wyszło

kamo502
-
-
Posty: 8
Rejestracja: 19 wrz 2006, o 22:42
Lokalizacja: Plonsk

Postautor: kamo502 » 10 gru 2006, o 23:16

najlepszym pomysłem wydaje się punkt 2 w domu to najłatwiej zrobić kilka warstw folii naklejonych na siebie może sie odklejać na krańcach albo powstaną pęcherze powietrza między nimi
pomaluj na czarno wykonaj ten szablon do napisów po dobrym wyschnięciu (najlepiej doba) naklej to może to być kartka samoprzylepna nie koniecznie forma i odmaluj napisa po wyschnięciu ściągnij i po bólu poinformuj jak wyszło
Ok poinformuje.....Tylko nie wiem czy bedzi elepije niz jest teraz....A jest tak.....
Zalacznik .....
Załączniki
qwerty.JPG

Nastek
-
-
Posty: 9
Rejestracja: 13 gru 2006, o 14:31
Lokalizacja: Rabka

Postautor: Nastek » 13 gru 2006, o 14:52

Jeśli chodzi o pkt. 3 to jest dużo firm zajmujących się sitodrukiem. Poszukaj w swojej okolicy jakiegoś biura reklamowego, oni często siedzą w takich tematach.
Maskę do sita musisz przygotowac w jakimś programie wektorowym np. corelu

Jest też coś takiego jak druk solventowy. To jest druk niezmywalnymi farbami na folii samoprzylepnej. Dobre maszyny mają rozdzielczośc do 1400 dpi. Informacje o solvencie też znajdziesz w biurze reklamowym albo w internecie

kamo502
-
-
Posty: 8
Rejestracja: 19 wrz 2006, o 22:42
Lokalizacja: Plonsk

Postautor: kamo502 » 13 gru 2006, o 15:06

Jeśli chodzi o pkt. 3 to jest dużo firm zajmujących się sitodrukiem. Poszukaj w swojej okolicy jakiegoś biura reklamowego, oni często siedzą w takich tematach.
Maskę do sita musisz przygotowac w jakimś programie wektorowym np. corelu

Jest też coś takiego jak druk solventowy. To jest druk niezmywalnymi farbami na folii samoprzylepnej. Dobre maszyny mają rozdzielczośc do 1400 dpi. Informacje o solvencie też znajdziesz w biurze reklamowym albo w internecie
Szukalem i mi powiedzieli 120zl.... :/

To ja za mixer dalem 50zl :lol: haha

A jescze zobacze ten solventowy

Dzieki

Wróć do „Elektronika retro, lampy, audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości