Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Nur Fur prenumeratorzy

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

www
-
-
Posty: 47
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 14:21
Lokalizacja: kr

Nur Fur prenumeratorzy

Postautor: www » 13 lip 2005, o 14:48

Witam.

Zrozumiałe kiedys wydawało mi się to że transfer pdf-ów archiwalnych numerów jest ograniczony ale tego że został on zablokowany dla ludzi nie mających prenumeraty EP uważam już za karygodne nadużycie.

Pozdrawiam ludzi kierujących się taką logiką.

Awatar użytkownika
ACeK
-
-
Posty: 1520
Rejestracja: 30 mar 2003, o 19:35
Lokalizacja: Kielce

Postautor: ACeK » 13 lip 2005, o 16:11

:) Jesli dobrze pamietam to roczniki 98-01 sa dostepne i jest tylko jedno ograniczenie ze mozna zciagac 20 plikow dziennie (sprawdzenie IP i jesli zalogojesz sie pod innym to niema praktycznie ograniczenia) Reszta jest juz albo dla prenumeratorow albo za SMS'a :wink:
:D

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 13 lip 2005, o 19:06

Dokladnie... nie ma ograniczenia dostepu. Jest tylko oplata za dostep.

A ograniczenie 20/dobe na ip jest niestety dla wszystkich :(.

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Postautor: Wojtek » 14 lip 2005, o 05:34

Szczerze podziwiam wszystkich, którzy ściągną 20 plików z materiałami o tematyce elektronicznej i na drugi dzień jest im już mało :o To godne podziwu szybkie wchłanianie wiedzy :)

www
-
-
Posty: 47
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 14:21
Lokalizacja: kr

Postautor: www » 14 lip 2005, o 06:25

Wiecie co, zostane i ja tym prenumeratorem. Zostałem wreszcie siłowo przekonany a i tak kupuje od zawsze EP.

Awatar użytkownika
ACeK
-
-
Posty: 1520
Rejestracja: 30 mar 2003, o 19:35
Lokalizacja: Kielce

Postautor: ACeK » 14 lip 2005, o 08:02

Szczerze podziwiam wszystkich, którzy ściągną 20 plików z materiałami o tematyce elektronicznej i na drugi dzień [fade]jest im już mało [/fade]
:) A ja sie nie dziwie bo czlowiek to takie dziwne ustrojstwo jesli poda mu sie cos na tacy chocby :arrow: AVT to tego nie docenia ale jak sie narobi na kombinuje (kombinowanie to juz my polacy mamy we krwi) wtedy jest zadowolony mimo ze w tym samym czasie mogby zrobic wiele innych rzeczy :wink:
:D

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 14 lip 2005, o 11:23

Wojtku: Jesli mialbym przeczytac 20 artykulowm od naglowka do podpisu (desek brak), to i owszem, moze byc to pewnien przesyt.

Jesli jednak szukasz czegos specjalizowanego, i na dodatek nie do konca wiesz czego ;) to... zupelnie inna rozmowa. Przy czym wcale nie musi to byc wchlanianie nowej wiedzy, a np. jej odswiezanie ;)

Ps. Ostatnio zbraklo mi, jak szukalem info o silnikach i sterownikach do nich. To co sciagnalem wystarczylo mi na 2-3 h ;)

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości