Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Mam problem z napisaniem programu w As i C do AT89C2051.

Awatar użytkownika
swistaq
-
-
Posty: 13
Rejestracja: 22 lis 2003, o 14:08
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Mam problem z napisaniem programu w As i C do AT89C2051.

Postautor: swistaq » 22 lis 2003, o 14:12

Mam zrobić projekt AVT-810 = Dwukanałowa sonda logiczna z pamięcia próbek. Mam zrobić schemat blokowy (algorytm) i napisać w Assemblerze program albo w języku C. Nie wiem jak to zrobić. Błagam o pomoc wszelaką: o kod źódłowy, jakieś wskazówki cokolwiek. Z góry dziękuję. :))

Dexter
-
-
Posty: 115
Rejestracja: 29 kwie 2003, o 21:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Dexter » 24 lis 2003, o 21:30

Nie rozumiem co to znaczy "mam zrobic"? Masz zaprojektowac ? Jezeli masz zaprojektowac i sie pytasz jak to zrobic to znaczy ze nie masz pojecia a w takim przypadku poprostu sie nie bierz sie za cos o czym nie masz pojecia. Jezeli "masz zlozyc" dla kogos lub siebie kit AVT to w cene kitu przewaznie jest wliczony zaprogramowany mikrokontroler jezeli taki wystepuje w ukladzie. Lub jezeli sie upierasz samemu zaprogramowac to przewaznie w dziale download masz potrzebne pliki z kodem wynikowym.
Pozdro
Dexter

markom
-
-
Posty: 7
Rejestracja: 4 sty 2004, o 13:29

Postautor: markom » 6 sty 2004, o 11:13

Witam,
poszukaj materialow na tej stronie -> http://www.prz.rzeszow.pl/~brydak/ powinno tam cos byc w tym kierunku. Jesli nie znajdziesz to daj znac poszukam w moich papierach na temat probkowania. Mialem tez gdzies kod w C.
Pozdrawiam

Wróć do „8051”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości