Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Oprogramowanie dla biznesu

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

wagamarek
-
-
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2017, o 14:05

Oprogramowanie dla biznesu

Postautor: wagamarek » 16 mar 2020, o 15:03

Waszym zdaniem jest niezbedne w dobie czasow w jakich zyjemy? Prosze o argumenty za i nie.
Pozdrawiam

honkler
-
-
Posty: 9
Rejestracja: 18 kwie 2019, o 16:07

Re: Oprogramowanie dla biznesu

Postautor: honkler » 22 mar 2020, o 13:56

Zdaniem dużej liczby przedsiębiorców to w dzisiejszych czasach nie można funkcjonować bez ciągłego inwestowania w rozwój swojej działalności. Niestety czasy w których można było przejadać większość zysków minęły bezpowrotnie, a na rynku ugruntują swoją pozycję jedynie firmy idące z aktualnymi trendami. W zależności od wielkości i skomplikowania firmy będą sugerowane różne rozwiązania. Natomiast są też uniwersalne o których warto wspomnieć. Jednym z najczęściej wybieranych jest system wms - https://dataconsult.pl/system-wms/ pozwalający na zbieranie danych logistycznych o naszym zaopatrzeniu. Może trudno w to uwierzyć ale znajdziemy jeszcze miejsca nie przystosowane do korzystania z takiego oprogramowania. Na dobrą sprawę to przy mniejszej powierzchni użytkowej też można mieć problemy z organizacją. Taką inwestycję należy rozpatrywać w kategoriach długoterminowych.

blazkovic
-
-
Posty: 7
Rejestracja: 6 kwie 2019, o 19:35

Re: Oprogramowanie dla biznesu

Postautor: blazkovic » 14 wrz 2020, o 16:22

A cos dla wiekszych firm w kwestii optymalizacji kosztow co polecacie?

kamill
-
-
Posty: 8
Rejestracja: 31 mar 2019, o 17:48

Re: Oprogramowanie dla biznesu

Postautor: kamill » 1 paź 2020, o 08:56

A cos dla wiekszych firm w kwestii optymalizacji kosztow co polecacie?
Trzeba powiedzieć sobie jedno, optymalizację kosztów pracy trzeba wprowadzić w każdym przedsiębiorstwie, nawet jeżeli nie ma problemów finansowych. Zyskamy dzięki temu stabilność finansową w przyszłości gdyby pojawiły się jakieś perturbacje na rynku. Szczególnie w tych niepewnych czasach w jakich ostatnio żyjemy. Podstawą jest zarządzanie personelem i ewidencja czasu pracy. Nad całością można dość łatwo zapanować wprowadzając do firmy odpowiednie rozwiązania w kwestii oprogramowania. Może to być Grafik Optymalny oferujący bardzo szeroki wachlarz możliwości, dzięki swojej renomie jest wykorzystywany nawet w największych firmach. Pozwoli to przy okazji na redukcję kilku etatów z działu kadr i płac. Wiele praktycznych porad znajdziemy w tym wpisie - https://www.grafikoptymalny.pl/blog/row ... ne-porady/

pawelkrasucki
-
-
Posty: 4
Rejestracja: 5 gru 2018, o 14:29

Re: Oprogramowanie dla biznesu

Postautor: pawelkrasucki » 19 paź 2020, o 15:06

Rozwazacie systemy erp w swoich firmach? Prosze o wiecej informacji na ten temat.

DonVito
-
-
Posty: 8
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 11:18

Re: Oprogramowanie dla biznesu

Postautor: DonVito » 27 paź 2020, o 13:48

Postęp technologiczny z jakim mamy do czynienia daje nam wiele możliwości. To tylko i wyłącznie od nas zależy czy z nich skorzystamy. W biznesie nie ma niestety miejsca na błędy ponieważ nasza konkurencja szybko wykorzysta naszej braki, nawet w kategorii zaplecza technologicznego. Na rynku znajdziemy bardzo ciekawe rozwiązania w postaci kompletnych systemów zarząrzania. Jednym z wartych uwagi jest oprogramowanie symfonia - http://erp-polkas.pl/systemy-i-oprogram ... -symfonia/ posiadajęce moduły związane z finansami firmy oraz analizami. Pozwala to na dokładne oszacowanie danej pozycji firmy, co ułatwi podejmowanie decyzji w przyszłości. Na duży plus można wymienić przejrzysty interfejs z jakim poradzi sobie nawet największy laik.

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości