Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Raport nt. zarobków inżynierów

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Jacek Bogusz
-
-
Posty: 470
Rejestracja: 12 maja 2010, o 17:37
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Raport nt. zarobków inżynierów

Postautor: Jacek Bogusz » 7 kwie 2015, o 15:18

Fajny, dobrze opracowany raport na temat zarobków inżynierów na całym świecie:

http://www.edn.com/electronics-blogs/no ... ece239ea57

gRby
-
-
Posty: 66
Rejestracja: 15 gru 2014, o 20:43

Re: Raport nt. zarobków inżynierów

Postautor: gRby » 7 kwie 2015, o 21:19

Bardzo przepraszam. Jaki raport? Link prowadzi do ankiety o zadowoleniu z roboty 3418 inżynierów z Ameryki Północnej (zakładam = USA). Żadnego opracowania na temat zarobków inżynierów na całym świecie tam nie ma. Chyba, że link jest zły.

Awatar użytkownika
Jacek Bogusz
-
-
Posty: 470
Rejestracja: 12 maja 2010, o 17:37
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Raport nt. zarobków inżynierów

Postautor: Jacek Bogusz » 8 kwie 2015, o 08:57

A zajrzałeś na stronę 6 "Mean salary for engineers in regions around the world"?

gRby
-
-
Posty: 66
Rejestracja: 15 gru 2014, o 20:43

Re: Raport nt. zarobków inżynierów

Postautor: gRby » 8 kwie 2015, o 10:01

Ha! Nie zauważyłem dalszych stron.
Ta Europa to raczej nas nie dotyczy... :) Bardziej Indie.

michal.p.gorny
-
-
Posty: 14
Rejestracja: 26 maja 2015, o 14:28

Re: Raport nt. zarobków inżynierów

Postautor: michal.p.gorny » 23 cze 2015, o 13:18

Znam wielu inżynierow po AGH (razem studiowalismy), ktorych zarobki w Polsce oscyluja w okolicach 10.000 - 15.000 zl.
Są zatem możliwości dobrych zarobków u nas w kraju, trzeba tylko szukac i reprezentowac odpowiedni poziom.
Podobnie inżynier na stanowisku handlowca lub doradcy technicznego moze zarobic wielokrotnosc sredniej krajowej.
Inzynierowie powinni sie cenic, a wowczas pracodawcy beda musieli zaplacic wiecej za wartosciowa prace.

_______________________________
http://michalgorny.blogspot.com

JagodaZielinska
-
-
Posty: 3
Rejestracja: 4 lip 2015, o 19:43

Re: Raport nt. zarobków inżynierów

Postautor: JagodaZielinska » 4 lip 2015, o 20:08

Tylko czy zarobki rzędu 10-15 są wystarczającymi za wiedzę jaką posiadają tacy inżynierowie?;> Również znam takich, którzy zarabiają czterocyfrową liczbę, jednak patrząc na zarobki poznanych osób z zachodu robi się przykro.

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Re: Raport nt. zarobków inżynierów

Postautor: Wojtek » 22 wrz 2015, o 14:59

Znam wielu inżynierow po AGH (razem studiowalismy), ktorych zarobki w Polsce oscyluja w okolicach 10.000 - 15.000 zl.
Hmm to ładnie zarabiają, tez skonczyłem AGH elektronikę, wydaje mi się że coś reprezentuję, trochę (w zasadzie więcej niż trochę) projektów wdrożonych do produkcji i produkowanych urządzeń mam ale na rękę nie przekraczam co miesiąc 2700zł plus od czasu do czasu premia (ale i tak z srednią roczną ani sie nie zbliżam do tych 10k), być może teraz młodzi po studiach potrafią zawalczyć o swoje, ale ja w swoim otoczeniu nie słyszałem o takich zarobkach inżyniera konstruktora (elektronika).

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 73 gości