Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Aby otrzymać próbkę

Awatar użytkownika
Jacek Bogusz
-
-
Posty: 470
Rejestracja: 12 maja 2010, o 17:37
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Aby otrzymać próbkę

Postautor: Jacek Bogusz » 4 lut 2014, o 22:06

1. Wyślij do nas e-mail (na adres redakcja@ep.com.pl) lub list zawierający opis Twojego pomysłu. Przedstaw przynajmniej schemat funkcjonalny, a najlepiej schemat elektryczny. Napisz w kilku zdaniach, do czego chciałbyś użyć próbki. Przekonaj nas, że warto Ci ją podarować. Im bardziej konkretna będzie Twoja koncepcja aplikacji, tym większe szanse masz na otrzymanie próbki.
2. Jeśli przekonasz nas do Twojego pomysłu, to otrzymasz od Redakcji EP próbkę w celu realizacji Twojego pomysłu. Uwaga: próbka za darmo może stać się Twoją własnością.
3. W kolejnym kroku przysyłasz do Redakcji EP schemat i opis wykonanej aplikacji (to jest warunek, po którego spełnieniu otrzymasz próbkę na własność). Redakcja i Czytelnicy EP oceniają Twój pomysł w skali od 1 do 10, przyznając Ci tym samy punkty w Klubie Aplikantów Próbek. Punkty zdobyte w KAP dają Ci prestiż wyróżniającego się konstruktora (lista rankingowa KAP będzie publikowana na forum EP i w gazecie) oraz pierwszeństwo w dostępie do kolejnych próbek oferowanych przez Redakcję EP. Najciekawsze prace przekażemy firmie – darczyńcy próbek oraz opublikujemy na naszej stronie internetowej i skrótowo zaprezentujemy na łamach EP.

Wróć do „Próbki do wzięcia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości