Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Podajcie powód

tiqi
-
-
Posty: 10
Rejestracja: 13 lis 2015, o 08:30

Re: Podajcie powód

Postautor: tiqi » 14 lis 2015, o 22:19

Zainteresowanie jest małe??????
W szoku jestem! Naprawdę! Ale obiecuję, że jeśli Bozia mi "da" sił to będę pierwszy w kolejce. Tym że też postem się przedstawiam i witam wszystkich forumowiczów. Szans na próbki pewnie nie mam bo... przecież "kocur" początkujący jestem i pewnie mi nie "przysługują". Obiecuję jednak nadrobić zmarnowane życie i dam znać gdy będę czuł się już na siłach. Obecnie zbieram wszystko co na prąd, zwłaszcza próbki i inne bajery. Jestem z Wawki więc do AVT mam spacerkiem przez most :mrgreen:
Mam prawie 4 dychy na karku i mocno się w życiu pomyliłem! Oj pomyliłem...
Gdybym wiedział że elektronika będzie aż tak bajerańska i dochodowa - nie rezygnował bym po 2latach z Technikum Elektronicznego w latach 90 na rzecz ogólniaka no ale... wiecie... w ogólniaku były "laski" i wtedy liczyło się tylko to! Gdybym mógł cofnąć czas... ohh...

Dziękuję też przy okazji redakcji EP za dział archiwum! Już prawie całe pobrałem i oczopląsu dostałem! Naprawdę żywot mi ratujecie.
Pozdrawiam wszystkich i życzę szczęścia w budowie układów/układzików i różnych urządzeń.

Aha.... zapomniałem dodać tak już przy czystej okazji że interesuje mnie motoryzacja. Elektronika samochodowa a w niedalekiej przyszłości projektowanie i budowa różnych bajerów do samochodów (od komputerów pokładowych po usprawniacze używania auta do ręcznych mierników wszelakiej maści). Od 3 miesięcy uczę się C i C++ i jak na razie mam ogromny burdelnik w głowie.
Zajmuję się także kompletowaniem minimum warsztaciku elektronika. W związku z tym iż dzieci już są starsze a ja ogarniam jedynie kolejki na pośredniaku (nie da się pracować za 9zł/h jako mechanik!!) - to mam sporo czasu na zmiany w swoim życiu. Tym razem nie popuszczę. Informatyka (hardware) w palcu, telekomunikacja też. Teraz przyszła pora na programowanie...
Mam nadzieję że osiągnę jakiś cel gdy tylko uda mi się skompletować potrzebny sprzęt. Niestety nie jest to tanie więc - jak na bezrobotnego przystało - zadowolę się każdą podarowaną mi próbką. U mnie nie zginie i na pewno się nie zmarnuje.
Nie musicie wysyłać :D Mogę podejść więc jeśli coś się kiedyś trafi ... dajcie znać...
no i zróbcie coś z cenami wyświetlaczy w sklepie :mrgreen: bo z torbami pójdę! Przez Was musiałem wykupić z allegro chyba wszystkie Siemensy :-)

Na razie startuję ale nie popuszczę bo zainspirował mnie SATEL. Od lat zajmuję się montażem (autoryzacja mojego dostawcy) i ... teraz chciał bym troszeczkę powymyślać i po-konstruować. Tematu nie opuszczę albowiem żona dała zielone światło więc mogę mieć garaż w kuchni a w pokoju magazyn. Pełen luz więc biorę się za robotę. Jak widać człek ze mnie humorzasty więc myślę że będzie wesoło!

PS. Naprawdę dajecie jakąś gazetkę za free za skromne 20pkt.??????
Nie ma haka jak w Play na Internet??

Wróć do „Próbki do wzięcia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość