Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Jakie niestandardowe rozwiązania w domu polecicie?

Moderator: Jacek Bogusz

jno
-
-
Posty: 311
Rejestracja: 15 wrz 2017, o 08:18

Jakie niestandardowe rozwiązania w domu polecicie?

Postautor: jno » 19 maja 2022, o 08:37

Jak w temacie. Jakie wygodne i niekoneicznie standardowe rozwiazania w domach możecie polecić?

zidane
-
-
Posty: 251
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 11:46

Re: Jakie niestandardowe rozwiązania w domu polecicie?

Postautor: zidane » 19 maja 2022, o 11:52

My co prawda w trakcie budowy ale plany są takie:
Pralnia i Gosciny-okno-drzwi by można było wyjść na zewnątrz ( np papieros gość czy nie iść z praniem jakbym chciała na dwór przez cały dom),
Mamy wąski dom wiec mamy ukryty łącznik z garażu z spiżarnia w szafie w wiatrołapie (drzwi do Narnii),
Garaż światło na czujnik ruchu,
Spizarnia duża z wejściem wbudowanym w ściankę kuchenna( 1 ściana szafek kuchennych , wyspa i regały zwykle garażowe w spizarni wychodzą taniej )
W pralni duży ,niski brodziko-zlew na możliwość umycia psa czy czegoś dużego (mial byc w garażu )
W łazience na dole(mniejszej) pisuar -mam 3 panów i nie chce ciągłej walki o deskę
W pokojach dzieci garderoby(przez wielkość dołu powstała nam większa góra niż planowaliśmy a postawienie ścianki było tańsze niż zmiana szafy co 5 lat i sprawia ,że pokój jest bardziej ustawny.balagan tez mniej widać ,
Łazienka na gorze z zsypem na pranie do pralni ,i z sauną( teraz myślę ,że może lepiej było osobno w ogródku zrobić ale czas pokaże)
1 sciana domu bez okien( 15m2) po długości. Przez wzgląd na wąskość działki zostawiliśmy możliwość przejazdu z 1str za to dosuneliśmy druga na 1.5m od granicy ( q.5m by móc spokojnie obejść,pomalować) pomieszczenia ustawiliśmy tak by nam nie przeszkadzały brakujące okna z tej strony. Światło nadrobiliśmy w strefie salonowej (otwarty planslon kuchnia i jadalnia)dużym oknem 5m, 2m, I okno drzwi z mozliwoscia ( szybkiego wystawienia np gorącego garnka by szybko wystygł).
W kuchni sciana w zabudowie okolo 5m to ciag sprzetow jak duza lodowka ,piecyk,mikrofala i zmywarka na wysokosci piekarnika bo wygodniej i plecow nie męczy. (Nie wiele bedzie przestrzeni pozostalej ale jak cos to beda to male szafki) natomiast zlew I plyta grzewcza oraz wszystkie sprzęty jak garnki ,talerze itd beda w wyspie w szufladach.
W spizarni bedzie duża zamrażarka i dodatkowa lodówka. W pralni mam wiecej miejsca na extra schowki na mopy,odkurzacze,wszelaka chemie,szafkę na reczniki i posciel by byla ogólnodostępną .Pokoje dzieci wieksze niż nasza sypialni

Mamy też taki wygodny narożnik https://meblearkadius.pl/naroznik-bez-poduszek/

Mogę zdecydowanie polecić meble ze sklepu.

Wróć do „Polecane linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości