Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Prysznic z odpływem liniowym

Moderator: Jacek Bogusz

jno
-
-
Posty: 311
Rejestracja: 15 wrz 2017, o 08:18

Prysznic z odpływem liniowym

Postautor: jno » 9 maja 2022, o 09:54

Witam,
chciałbym zrobić u siebie w łazience płaski brodzik. Rozmawiałem na ten temat już z dwoma fachowcami, ale każdy z nich mówi co innego. Dlatego mam do Was takie pytanie, czy to jest faktycznie jakieś ciężkie do zrobienia? Czy ten odpływ i rury w podłodze to taki problem? Bo już nie wiem któremu mam wierzyć. Może po prostu jednemu z nich nie chce się tego robić, albo nie potrafi?
Jeśli ktoś ma u siebie w łazience taki niski brodzik to będę wdzięczny za opinie.

cezik
-
-
Posty: 511
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

Re: Prysznic z odpływem liniowym

Postautor: cezik » 9 maja 2022, o 13:29

Dziwni Ci fachowcy. Sam mam płytki zamiast brodzika wraz z odwodnieniem liniowym. Może problem leży po stronie grubości posadzki, ale nawet gdyby to się podkuwa, izoluje, wkłada płaski odpływ i już, reszta to kwstia podprowadzenia do pionu kanalizacyjnego z zachowaniem odpowiednich spadków. Może Ci fachowcy chca iść na łatwiznę, skasuja Cię tyle samo a roboty będzie mniej.

Odpływ liniowy i płaski brodzik są już standardem za granicą. Brodziki robi się w blokach kiedy naprawdę nie ma możliwości schowania w posadzce rur. Ale w domach kazdy praktycznie decyduje sie na walk in.

Moja kabina prysznicowa bez brodzika była kupowana w Leroy Merlin. Jestem zadowolony z wyboru. Wygodna, nic nie pryska wodą, poza tym mam jedynie jedna prostą szybę, tak wiec czyszczenie to bajka:
Obrazek

Wróć do „Polecane linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości