Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Na jakim cms postawić stronę www?

Moderator: Jacek Bogusz

cezik
-
-
Posty: 508
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

Na jakim cms postawić stronę www?

Postautor: cezik » 31 mar 2022, o 07:46

Jak w temacie.
Jaki cms polecicie najbardziej do postawienia strony www? Wordpress jest bardzo popularny ale sam nie jestem do niego tak w 100% przekonany. Czy przypadkiem nie jest podatny na włamania?

zidane
-
-
Posty: 251
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 11:46

Re: Na jakim cms postawić stronę www?

Postautor: zidane » 31 mar 2022, o 08:18

Ja bym nie panikował z tą podatnością WP na włamy. Jeśli strona jest postawiona po bożemu, aktualizowana, itp., itd., to raczej nie masz się czego bać. Pod kątem SEO - to samo, jak dbasz, tak masz. W ogromnych plusów WP - jest masa osób które ten CMS znają, zawsze znajdziesz specjalistę do opieki nad stroną. Jest to przy tym dosyć intuicyjny i przyjazny system. Co do Typo3 i Symphony, mówię z doświadczenia moich klientów; do Typo klient nie mógł znaleźć przez pół roku speca, inny zaś klient postawił sobie stronę na Symphony i każda najmniejsza pierdoła to telefon do informatyka. W sumie drupal ma wiele zalet https://dailyweb.pl/strona-firmowa-opar ... ego-warto/ Możesz się nad nim zastanowić.

jno
-
-
Posty: 311
Rejestracja: 15 wrz 2017, o 08:18

Re: Na jakim cms postawić stronę www?

Postautor: jno » 28 lip 2022, o 06:25

Podobają mi się strony z takim nowoczesnym designem. Tzn z niepowtarzalnym backgroundem, który przemieszcza się wraz ze z suwakiem, nie rażącą w oczy kolorystyką (mam alergie na tego typu witryny). Czasami wystarczy dobrze sformatować treść, rodzinę czcionki, jej kolor - aby całkowicie zmienić wygląd witryny.

Warto jest również wprowadzić nowoczesne rozwiązania mobilne https://itcenter.pl/oferta/oprogramowan ... e-mobilne/

W firmie podpowiedzą jak to zrobić.

Wróć do „Polecane linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości