Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

System domu inteligentnego

Moderator: Jacek Bogusz

cezik
-
-
Posty: 508
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

System domu inteligentnego

Postautor: cezik » 28 paź 2021, o 10:23

Witajcie,
na mojej ścianie zlokalizowano dwa kable do videodomofonu i panelu ogrzewania. Wcześniej nie myślałem o smart home, ale ostatnio trochę pooglądałem materiałów związanych z tym i pomyślałem sobie, czy:
jest taki panel sterujący do którego podłączę te kable i połączę tym panelem videodomofon (+otwieranie zamykanie bramy wjazdowej), zarządzanie ogrzewaniem, sterowanie roletami i asystenta google? Przynajmniej tak na początek mojej przygody z inteligentnym domem.
Przeglądałem rozwiązania: Somfy, Fibaro, Zamel, Loxone, Nexwell, ale mam spory mętlik w głowie i pomyślałem, że może znajdzie się ktoś kto mi podpowie. Nakieruje mnie na jakieś konkretne rozwiązania tych firm, a może zaproponuje całkiem coś innego. Rozwiązania firmy, której nie wymieniłem? https://teletechnika-system.pl/czym-sa- ... tosowanie/

Wróć do „Polecane linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości