Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Elewacja drewniana

Moderator: Jacek Bogusz

zidane
-
-
Posty: 256
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 11:46

Elewacja drewniana

Postautor: zidane » 27 paź 2021, o 09:48

Elewacja drewniana. Naturalne drewno czy kompozyt ?

cezik
-
-
Posty: 512
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

Re: Elewacja drewniana

Postautor: cezik » 27 paź 2021, o 11:04

jest mnóstwo zamienników, niektóre wychodzą drożej niż samo drewno Są elastyczne deski elewacyjne, panele natural, panele hpl, deska kompozytowa, tynk... ja mam na bloku naprzeciwko tynk, blok ma 6 lat a tynk wypłowiał, może kiepskie materiały były użyte ale to mnie skutecznie odstrasza...

Nie wiem czy masz ekipe ale polecam kontakt z firma Adrem. Wykonują remonty elewacji Warszawa. Firma ma duże doświadczenie.

Czereśniak
-
-
Posty: 58
Rejestracja: 28 sty 2020, o 12:19

Re: Elewacja drewniana

Postautor: Czereśniak » 3 lis 2021, o 15:16

Nie wiem czy drewno to takie super rozwiązanie, raczej zwróciłbym się w kierunku kompozytu. Zajrzyj na bloga pod adresem https://poland.payu.com/blog/6-sklepow- ... na-wiosne/ być może znajdziesz kilka inspiracji jak to wszystko połączyć, żeby wyglądało estetycznie oraz trzymało znacznie dłużej niż przez jeden sezon czy do pierwszego deszczu. Pamietaj też o porządnej impregnacji, drewno jest bardzo wrażliwe na warunki atmosferyczne

Wróć do „Polecane linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości