Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Inwestowanie na gpw

Moderator: Jacek Bogusz

cezik
-
-
Posty: 508
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

Inwestowanie na gpw

Postautor: cezik » 23 wrz 2021, o 09:31

Witam
Chciałbym zacząć przygodę z inwestowaniem na GPW. Czy jest ktoś kto mógłby mi pomoc od czego zacząć
Czy założyć konto demo na GPW ? Czy warto wejść z mniejszą sumą?
Zamówiłem już książki oraz mam za sobą kilka materiałów filmowych

zidane
-
-
Posty: 251
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 11:46

Re: Inwestowanie na gpw

Postautor: zidane » 23 wrz 2021, o 12:41

Zaczalem grac z malym juz zyskiem
Przede wszystkim - NAUKA. Czytac i ogladac jak najwiecej. Wyciagac wnioski i lekcje ze swoich wygranych i co najwazniejsze bledow.
Oraz inwestowac TYLKO te pieniadze, ktore naprawde mozecie ewentualnie stracic. Takie sa moje rady
Ale ja tez zupelnie poczatkujacy
Moim zdaniem absolutne minimum zeby w ogole zaczac i mialo to jakis tam sens to ze 2, 3 tysiace. A najlepiej 10k

Przyda się też założenie włąsnego konta osobistego. W sieci masz porównania takich kont. Jak tutaj https://www.tanie-konto.pl/promocje/

Można zobaczyć sobie promocje bankowe

Czereśniak
-
-
Posty: 58
Rejestracja: 28 sty 2020, o 12:19

Re: Inwestowanie na gpw

Postautor: Czereśniak » 28 cze 2022, o 14:03

Takie mam czasy, że wiele osób zastanawia się, w co inwestować. Nie będę ukrywać, że podobnie było ze mną. Tutaj powiem wam, że postanowiłem zajrzeć do internetu i trochę na ten temat poczytać. W sumie dobrze zrobiłem, bo dzięki temu trafiłam na ten interesujący https://www.casfera.pl/w-co-zainwestowac-w-2022-roku/ materiał, który polecam sprawdzić i wam. Chętnie jednak poznam także wasze sposoby. No właśnie, w jaki sposób wy inwestujecie w 2022 roku? Uchylcie rąbka tajemnicy i pokażcie, które instrumenty finansowe wybieracie!

Wróć do „Polecane linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości