Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Budowa hali

Moderator: Jacek Bogusz

Infino
-
-
Posty: 283
Rejestracja: 3 paź 2014, o 10:36

Budowa hali

Postautor: Infino » 3 wrz 2020, o 08:34

Interesuje mnie orientacyjny koszt postawienia budynku gospodarczego około 150 M2. Budynek ma służyć jako hala produkcyjno/magazynowa. Czy może ktoś podpowiedzieć orientacyjna cenę ? Rodzaj materiału ? Jestem totalnie zielony w temacie.

zidane
-
-
Posty: 257
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 11:46

Re: Budowa hali

Postautor: zidane » 4 wrz 2020, o 07:28

Jest wiele metod budowy ale najlepsza jest tutaj konstrukcja stalowa plus plyta warstwowa na plycie fundamentowej + konstrukcja w ocynku ocieplana dach + dwie bramy z światłem nim na tira koszt 200 tyś.

Oczywiście koszt może się tutaj róznić bo wiele zależy od projektu jak równiez od zastosowanych rozwiazań. Myśle, ze najlepiej będzie porozumieć się z firmą, która zajmuje się stawianiem takich hal.
MCM PROJECT Sp. z o.o.
ul. Obywatelska 103
94-104 Łódź
tel: 42 637 20 34
Daję kontakt.

jno
-
-
Posty: 320
Rejestracja: 15 wrz 2017, o 08:18

Re: Budowa hali

Postautor: jno » 28 lip 2022, o 10:44

Może hala namiotowa? Sprawdzi się jako magazyn, sklep czy hala rolnicza. Pozwole sobie tutaj dać namiar na firmę, która oferuje takie realizacje, jeśli tematyka Was interesuje, mozecie dopytać się o wycenę: https://inamiot.pl/ Namioty, których podstawą jest konstrukcja stalowa najczęściej wykorzystuje się jako magazyny. Szczególnie w przypadku sklepów internetowych,

Dużym plusem jest fakt, że taka halę można przenieść bez problemu w inne miejsce.

Wróć do „Polecane linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości