Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Jakie pokrycie na dach

Moderator: Jacek Bogusz

zidane
-
-
Posty: 257
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 11:46

Re: Jakie pokrycie na dach

Postautor: zidane » 16 cze 2020, o 09:34

Wyciszenie pokrycia jest związane z ilością wełny w izolacji - wełna to świetny izolator akustyczny. Osobiście nie jestem fanką blach trapezowych, na rąbek i klik. Pierwsze są słabej jakości - nie mają dobrych powłok typu cynk-magnez, ich mocowanie jest arkuszowe czyli dużo gorsze niż przy modułowej blachodachówce. Z kolei blachy na rąbek bardzo trudno położyć tak, aby nie były pofalowane za jakiś czas. Bardzo pracują termicznie. No i porządne kosztują bardzo dużo. Ja uważam, że albo blachodachówka modułowa po taniości albo już dachówka droga i prosta. https://dachprofil.com.pl/oferta/materi ... y-dachowe/

Czereśniak
-
-
Posty: 58
Rejestracja: 28 sty 2020, o 12:19

Re: Jakie pokrycie na dach

Postautor: Czereśniak » 10 gru 2020, o 11:49

Akurat o dachach, to mógłbym opowiadać godzinami, dlatego pozwolę sobie dodać trochę informacji do twojej wypowiedzi. Przede wszystkim, jeżeli chodzi o dach, to należy stawiać na sprawdzone rozwiązania pochodzące od firm cieszących się na rynku dużym uznaniem. Chcemy przecież, żeby takie pokrycie wytrzymało trochę czasu, nieprawdaż? Niezwykle istotnym czynnikiem jest także gwarancja. Warto wybierać takie opcje, które oferują długą gwarancję. Gdzie takich szukać? Sam jeszcze nie tak dawno temu stałem przed podobnym dylematem. Wówczas trochę poszukałem i ostatecznie postawiłem na dachówkę z posypką wulkaniczną od https://www.gerardroofs.pl/pl/ tego przedsiębiorstwa. Jak się później okazało, był to naprawdę dobry wybór. Jeżeli bylibyście zainteresowani większą ilością szczegółów, to polecam zajrzeć na ich stronę i zapoznać się z dostępnymi szczegółami we własnym zakresie. Znaleźć tam można nie tylko informacje o zastosowanych technologiach, ale także filmy, które pozwolą lepiej poznać omawiany temat.

Wróć do „Polecane linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości