Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Bonus za założenie konta bankowego w ING Banku Śląskim

Moderator: Jacek Bogusz

cezik
-
-
Posty: 512
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

Bonus za założenie konta bankowego w ING Banku Śląskim

Postautor: cezik » 22 lis 2018, o 09:39

Wrzucam, bo w sumie jest to ciekawa sprawa, że bank jest w stanie zapłacić i to nie jakieś drobne kwoty za to, że ktoś postanowi u nich uruchomić rachunek bankowy.

Otóż jeżeli ktoś zdecyduje się na uruchomienie konta w ING Banku Śląskim, to w ramach promocji Konta Mobi jest w stanie otrzymać nawet 140 zł.

Szczegóły tej oferty można znaleźć tutaj pod linkiem: https://www.konto-studenckie.pl/promocj ... -konta.php

Awatar użytkownika
r-mik
-
-
Posty: 351
Rejestracja: 14 cze 2005, o 19:18
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

Re: Bonus za założenie konta bankowego w ING Banku Śląskim

Postautor: r-mik » 24 lis 2018, o 12:04

Otóż jeżeli ktoś zdecyduje się na uruchomienie konta w ING Banku Śląskim, to w ramach promocji Konta Mobi jest w stanie otrzymać nawet 140 zł.
Dobrze byłoby aby na temat tego konta wypowiedziała się osoba, która takie koto posiada. Na razie zauważyłem tylko wymóg posiadania konta przez zadany czas, ciekaw jest tym opcji 9zł za.....
Miałem wiele kont, o te 0zł to ściema. Zawsze jest jakieś ale, np karta za 0zł ale wymagane sa wpłaty w wysokości nie mnie niż ileś tam, min płatności kartą za ileś tam. Jest opcja, bez takich wymagań, ale kartą można tylko wypłacać z bankomatów danego banku, nie można nią płacić.
Jedyny bank, który oferuje darmowe konto, karty, wydanie duplikatu karty (a nie jak w niektórych 25zł) to IDEA bank. Nie polecam natomiast tego banku aby brak w nim kredyt. Niestety (przynajmniej kiedyś)nie mieli powiadamiania SMS. Powiadamiania, najlepiej działa w Inteligo i dawnym BZWBK, przy czym w Inteligo taniej (6zł, WBK 9zł) ale ja SMS jest mało, to można wybrać w WBK opcję płatności za każdy SMS (w Inteligo tylko abonament miesięczny). O innych banka i SMS nie piszę, bo to namiastka SMS. SMS przychodzą raz dziennie czy 3 razy na dzień, w Inteligo i Santander Bank (BZWBK) natychmiast po dokonanej operacji, pieniądze nie wyjadą jeszcze z bankomatu a SMS już jest na telefonie.

bjorn
-
-
Posty: 78
Rejestracja: 21 wrz 2018, o 19:32

Re: Bonus za założenie konta bankowego w ING Banku Śląskim

Postautor: bjorn » 14 lut 2019, o 13:43

Ech teraz większość banków z racji dużej konkurencji oferuje jakieś promocje i bonusy. Ale w pierwszej kolejności polecam sprawdzać parametry konta, bo bywa tak że później z opłat za kartę po stokroć bankowi zwraca się taki "gratis"

Wróć do „Polecane linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości