Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Blog początkującego elektronika

Moderator: Jacek Bogusz

ruido

Blog początkującego elektronika

Postautor: ruido » 15 wrz 2013, o 11:30

Zapraszam na mój blog poświęcony elektronice.

Powoli go "rozkręcam", mam nadzieję, że każdy znajdzie tam coś ciekawego. Jeśli ktoś ma jakieś propozycje co do tematów, albo uwagi, itd., to piszcie na adres ruidoelectronics[at]gmail.com :smile:

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Re: Blog początkującego elektronika

Postautor: pajaczek » 15 wrz 2013, o 12:10

Strasznie ubogi ten blog jak na razie, i ciekaw jestem czy nie "umrze śmiercią naturalną" gdy tylko odwidzi Ci się jego prowadzenie.
Czy nie myślałeś przypadkiem że to jest trochę zła kolejność? Może najpierw powinieneś zebrać trochę materiałów, poudzielać się na forach (jakoś nie kojarzę Twojego nicka z żadnego), zebrać doświadczenie... a dopiero później brać się za blogi?

ruido

Re: Blog początkującego elektronika

Postautor: ruido » 15 wrz 2013, o 16:49

Z jednej strony racja. Z drugiej natomiast ten blog to dla mnie dodatkowa motywacja, "kop" do działania.
Strasznie ubogi ten blog jak na razie, i ciekaw jestem czy nie "umrze śmiercią naturalną" gdy tylko odwidzi Ci się jego prowadzenie.
Tym bardziej muszę go rozwijać (i swoją wiedzę również), żeby pokazać, że tak nie jest/nie będzie.

ruido

Re: Blog początkującego elektronika

Postautor: ruido » 22 paź 2013, o 18:46

Ostatnimi czasy pojawiło się kilka wpisów. Dzisiaj pisałem m.in. o prądzie przemiennym: "Co siedzi w sieci? O prądzie przemiennym..."

W miarę upływu czasu postaram się zainteresować też bardziej zaawansowanych, opisać jakieś ciekawe projekty urządzeń (najlepiej własne konstrukcje), itd.

Awatar użytkownika
ACeK
-
-
Posty: 1520
Rejestracja: 30 mar 2003, o 19:35
Lokalizacja: Kielce

Re: Blog początkującego elektronika

Postautor: ACeK » 28 paź 2013, o 10:12

Obrazek Zajrzalem dzis na :arrow: forum_radzio a tam :no: mila niespodzianka :( ROM a dokladniej ROF (read only forum) :cry: Ciekawe czy z czasem nie zniknie kompletnie :roll:

:arrow: ruido dlaczego o tym pisze? bo zalorzyc jest latwo ale utrzymac przy zyciu jest juz o wiele trudniej :idea: jesli masz zapal to dzialaj ale zeby Ci pozniej nie bylo smutno jak twoje baby ... Obrazek

ruido

Re: Blog początkującego elektronika

Postautor: ruido » 7 lis 2013, o 21:40

"baby"?

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Re: Blog początkującego elektronika

Postautor: pajaczek » 7 lis 2013, o 22:13

"baby"?
Zapewne Ackowi chodziło o... "bejbi" (zapis pseudo fonetyczny).

Awatar użytkownika
ACeK
-
-
Posty: 1520
Rejestracja: 30 mar 2003, o 19:35
Lokalizacja: Kielce

Re: Blog początkującego elektronika

Postautor: ACeK » 8 lis 2013, o 08:59

Obrazek Sorry ze uzywam czasem angielskich slow :oops: na swoje usprawiedliwienie mam to ze w dzisiejszych czasach dla elektronika to jest tak jak woda dla ryby :twisted: Dlatego mialem takie skojarzenia ROM potem wariacja ROF a z tego juz RIP ale mam nadzieje ze do tego :no: dojdzie Obrazek

Moder_20
-
-
Posty: 3
Rejestracja: 23 paź 2014, o 20:13

Re: Blog początkującego elektronika

Postautor: Moder_20 » 23 paź 2014, o 20:18

Ciekawy blog znalazlem duzo roznych ciekawych informacji :)

Wróć do „Polecane linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości