Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Nie polecane linki

Moderator: Jacek Bogusz

Awatar użytkownika
ACeK
-
-
Posty: 1520
Rejestracja: 30 mar 2003, o 19:35
Lokalizacja: Kielce

Nie polecane linki

Postautor: ACeK » 16 sie 2013, o 07:59

Obrazek Na stronie :arrow: Kamami jest promocja ksiazki "Sztuka programowania mikrokontrolerów AVR - przykłady" RABAT 50% do tego za 1zl programator oraz wersja elektroniczna ksiazki. Razem wszystko kosztuje 71zl.
Ale sama ksiazka bez rabatu kosztuje :arrow: 69 zl oczywiscie w tym samym sklepie.

Kod: Zaznacz cały

Teraz matematyka 69 ksiazka 1 programator 1 ebook (ksiazka) ---------------------------- razem 71 zl
:twisted: To ja sie teraz pytam gdzie podzial sie ten rabat :roll: Czy to nowy rodzaj matematyki? Cos ala 5-(-5) Obrazek
Załączniki
kamami.png
kamami.png (87.47 KiB) Przejrzano 16677 razy
news_16_08_2013_spavr2promo.jpg

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Re: Nie polecane linki

Postautor: Wojtek » 16 sie 2013, o 09:52

E no, troche się czepiasz ;) . Nikt nie napisał ze to jest rabat na książkę drukowaną. Jak zsumujesz wszystkie pozycje razem to wyjdzie Ci 142zł więc jednak jest 50%. Przecież osobno możesz nabyć każda z tych pozycji.
Zestaw SPAVR2_PROMO
Książka "Sztuka programowania mikrokontrolerów AVR - przykłady" + książka ebook "Sztuka programowania mikrokontrolerów AVR - przykłady" + programator ISP dla mikrokontrolerów AVR "ZL2PRG"

Awatar użytkownika
ACeK
-
-
Posty: 1520
Rejestracja: 30 mar 2003, o 19:35
Lokalizacja: Kielce

Re: Nie polecane linki

Postautor: ACeK » 16 sie 2013, o 10:09

Przecież osobno możesz nabyć każda z tych pozycji
Obrazek To ja poprosze ebook w promocyjnej cenie 1zl :P a jak by sie dalo to rowniez "Sztuka programowania mikrokontrolerów AVR - podstawy" Obrazek

Btw jaki zestaw jest dedykowany (domyslam sie ze cos z 8515) 8)

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Re: Nie polecane linki

Postautor: Wojtek » 16 sie 2013, o 10:20

Kurcze ja chyba ciężko myślę ale przecież to jest promocja na ZESTAW kilku artykułów a nie na każdy z osobna. No ale każdy może sobie czytać i rozumieć jak chce :lol: a kupować nikt nie musi.

Awatar użytkownika
ACeK
-
-
Posty: 1520
Rejestracja: 30 mar 2003, o 19:35
Lokalizacja: Kielce

Re: Nie polecane linki

Postautor: ACeK » 16 sie 2013, o 10:29

Obrazek Wojtek ja troche ironizuje. W ogloszeniu jest napisane SPAVR2_PROMO ale w tej promocji ksiazka nie jest tansza. Zreszta wole wersje elektroniczna niz papierowa. Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Re: Nie polecane linki

Postautor: Wojtek » 16 sie 2013, o 10:34

Obrazek Wojtek ja troche ironizuje. W ogloszeniu jest napisane SPAVR2_PROMO ale w tej promocji ksiazka nie jest tansza. Zreszta wole wersje elektroniczna niz papierowa. Obrazek
Spoko jak to mówią młodzi. :D

Awatar użytkownika
ACeK
-
-
Posty: 1520
Rejestracja: 30 mar 2003, o 19:35
Lokalizacja: Kielce

Re: Nie polecane linki

Postautor: ACeK » 16 sie 2013, o 10:39

Ooo i tu kolegę acka muszę mile zaskoczyć... :)
Gdyby każdy kompilator był tak zrobiony jak Vamgraf, to po za 2-3 kartkami nie musiał byś niczego czytać.
Dla porównania opis Vamgrafa też sporo zajmuje kartek, a ile z tego przeczytałem ? ani jednej kartki w temacie.
Jedyne co doczytałem, to niezbędne wiadomości, a więc:
- jak to podłączyć
- konfiguracja fuses w AVR studio

Cała reszta jest w pomocy samego kompilatora. Jeśli czegoś nie wiem, to po prostu zaznaczam to i naciskam F1
Obrazek Ale ta ksiazka nie jest na temat kompilatora. To jest opis jezyka asemblera. Do pisania programow mozesz uzyc jak sam napisales AVR studio (free) :P gawel do ksiazki dodal wiele fajnych programow tu masz :arrow: probki
na stronie Wojtka :idea: Po przez ich analize mozna sie wiele nauczyc i nie trzeba po raz drugi odkrywac ameryki Obrazek
Ostatnio zmieniony 16 sie 2013, o 10:51 przez ACeK, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Re: Nie polecane linki

Postautor: Wojtek » 16 sie 2013, o 10:49

Bardzo fajnie zresztą napisane obie książki, miałem przyjemność troszkę współpracować z autorem ku mojej zresztą korzyści :). W sumie nie bardzo rozumiem postu kolegi rafal.220 czyzby usilnie promował gdzie sie da vamgrafa może czas najwyższy zmienić avatara? (bez urazy :lol: udzieliło mi sie od ACeK :lol: )

Awatar użytkownika
rafal.220
-
-
Posty: 1274
Rejestracja: 27 paź 2012, o 15:46

Re: Nie polecane linki

Postautor: rafal.220 » 16 sie 2013, o 10:55

Ale ta ksiazka nie jest na temat kompilatora. To jest opis jezyka asemblera. Do pisania programow mozesz uzyc jak sam napisales AVR studio (free) Gawel do ksiazki dodal wiele fajnych programow. Po przez ich analize mozna sie wiele nauczyc i nie trzeba po raz drugi odkrywac ameryki
O tu masz kompletną rację.
Na takich przykładach naprawdę sporo można się nauczyć..
Sam pamiętam jak kiedyś mi dali zezłomowane multimetry na układach TTL, Analizując jak jest złożony taki multimetr, sam zacząłem budować własne układy. (Niektóre służą do dziś dnia)
Jak znajdę chwilkę czasu to wstawię do DIY jako ciekawostkę oświetlenie mojego pokoju. (centralka zrobiona na C-MOS oraz TTL. stuktura układu przypomina działanie współczesnych mikrokontrolerów ) :)

Wróć do „Polecane linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości