Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Wysuszone dłonie

Moderator: Jacek Bogusz

cezik
-
-
Posty: 533
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

Wysuszone dłonie

Postautor: cezik » 26 lut 2024, o 12:39

Czy możecie polecić coś na bardzo mocno wysuszone dłonie? Mam ogromny problem przy obecnej pogodzie i zastanawiam się co może pomóc.

Infino
-
-
Posty: 299
Rejestracja: 3 paź 2014, o 10:36

Re: Wysuszone dłonie

Postautor: Infino » 26 lut 2024, o 13:43

Mam ten problem zawsze przy zmianie pogody (kiedyś lekko odmroziłam sobie dłonie i teraz gdy jest już +10 na dworze skóra zaczyna robić się czerwona, sucha i boli). Ratuje mnie masło shea, do tego jakiś zwykły krem glicerynowy (stosowany na przemian lub wg uznania), który zostawia warstwę na skórze - obecnie SOS z Lidla i na noc początkowo co wieczór, później systematycznie 1-2 razy w tygodniu maść tranowa, a po 15 minutach nałożyć na to albo masło albo ten krem.Poza tym zobacz sobie jakie verdelove.pl ma w swojej ofercie kosmetyki na azs Jest to już specjalistyczna pielęgnacja ale bardzo skuteczna. Gdy latem miałam okropnie przesuszoną skórę, gdzie dermatolog ostatecznie nic mi nie pomógł (tu dochodzi alergia na słońce...) takie zabiegi po prostu uratowały mi dłonie, a efekt widziałam już po pierwszej kuracji maścią. Dostaniesz ja chyba w każdej aptece za ok 3 zł, jedna tubka jest dość wydajna (i boska na popękane pięty!!).

wilczyca
-
-
Posty: 82
Rejestracja: 16 lip 2020, o 09:01

Re: Wysuszone dłonie

Postautor: wilczyca » 14 mar 2024, o 15:08

Dobry krem nawilżający (nie chce wskazywać marek, ale najlepiej z apteki), a na najbardziej przesuszone miejsca wazelina kosmetyczna

_______________________________________
live streaming - sprawdzona firma w Krakowie

Wróć do „Polecane linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 119 gości