Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Jaki najlepszy cms dla strony internetowej

Moderator: Jacek Bogusz

cezik
-
-
Posty: 512
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

Jaki najlepszy cms dla strony internetowej

Postautor: cezik » 18 cze 2020, o 13:35

Chcę postawić stronę na cmsie (darmowym), ale nie mam pojęcia, jaki warto wybrać. Chcę, żeby była możliwość rejestrowania się użytkowników, możliwość dorzucenia jakichś pluginów (np możliwość dodawania notatki do kalendarza lub np monitorowanie swoich umówionych spotkań), a poza tym, żeby był w miarę rozbudowany i miał dobrze zabezpieczony, intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs, no i oczywiście przyjazny dla wyszukiwarek. Ja wiem, że dużo wymagań, ale nie wiem który CMS jest warty polecenia, a nie chce brać pierwszego lepszego a potem instalować znowu innego skryptu, bo się okaże, że coś będzie nie tak.

Możecie coś polecić?

cezik
-
-
Posty: 512
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

Re: Jaki najlepszy cms dla strony internetowej

Postautor: cezik » 27 maja 2022, o 13:00

Opcji jest tutaj bardzo wiele

Magento oraz presta- dla sklepów
Joomla
Drupal - wymaga jednak pewnego pojęcia programitycznego, z drugiej strony daje bardzo dobre możliwości na przyszłośc
Wordpress - chyba najprostszy, najlepiej opisany, wiele razy tworzyłem na nim strony i mogę polecić

Jest jeszcze opcja stworzenia strony na html, bez żadnych dodatków tylko czysty kod. Jedyne co moze być w tym przypadku denerwujace to regularne dodawanie treści.

https://www.yellowpages.pl/profil,10537 ... opole.html

Mogę polecić kontakt z agencja. Dobiorą najlepsze rozwiązania.

Wróć do „Polecane linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości