Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Sprzedaż lodów w kawiarni

Moderator: Jacek Bogusz

cezik
-
-
Posty: 508
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

Sprzedaż lodów w kawiarni

Postautor: cezik » 10 maja 2022, o 13:42

Mam kawiarnię z własnym wypiekiem na miejscu od półproduktów (jajka, nabial itd.) Chcę wprowadzić do kawiarni lody. Tylko sprzedaż, bez produkcji. Oczywiście muszę dodać odpowiednie zapisy do księgi Haccp. Czy muszę zgłosić to do Sanepidu? Jak to wygląda, jest jakiś odbiór, czy to tylko formalność papierkowa? Może pytanie głupie, ale nigdy tego nie robiłam. Pozdrawiam!

Infino
-
-
Posty: 276
Rejestracja: 3 paź 2014, o 10:36

Re: Sprzedaż lodów w kawiarni

Postautor: Infino » 10 maja 2022, o 13:52

Tak trzeba to zgłosić do sanepidu.W sanepidzie dadzą gotowy formularz do wypełnienia .Tam odrazu można spytać co trzeba przygotować (nie wiem czy lody będą sprzedawane w wafelku czy w pucharkach na miejscu ) następnie umówią się na odbiór .Sprawdza Haccp i zamrażarkę w której będą się znajdować lody

Skontaktuj się z nimi: https://www.kaletagroup.pl/przemyslowe- ... chlodnicze Powinni dostarczyć odpowiednią instalację chłodniczą.

Wróć do „Polecane linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości