Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

EP 11/2016 opóźnienie

Moderator: Jacek Bogusz

Awatar użytkownika
areczkas
-
-
Posty: 338
Rejestracja: 2 mar 2004, o 13:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

EP 11/2016 opóźnienie

Postautor: areczkas » 16 lis 2016, o 20:18

Witam

Niestety znowu będę się powtarzał z narzekaniem na to samo. Dzisiaj jest 16 listopada a w mojej skrzynce pocztowej nadala nie zawitał listonosz z EP. Brak mi słów na wydawnictwo AVT. Ręce mi opadają. Już nie wspomnę, iż praktycznie co każdy miesiąc gazeta przychodzi i tak z opóźnieniem ale teraz przesadzają. Wiem, że jak zadzwonię jutro do redakcji to oczywiście znajdą milion wymówek dlaczego tak się dzieje zwalając nawet na zachmurzenie i silne opady w południowych Chinach....I tak to właśnie traktuje się wieloletnich prenumeratorów....
Do Was także EP w tym miesiący jeszcze nie dotarła? Może czas się ogarnąć i coś zmienić droga redakcji albo kogoś zwolnić aby sytuacja w końcu znormalniała...

Pozdrawiam Wkurzony Prenumerator...

Awatar użytkownika
Jacek Bogusz
-
-
Posty: 470
Rejestracja: 12 maja 2010, o 17:37
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: EP 11/2016 opóźnienie

Postautor: Jacek Bogusz » 18 lis 2016, o 10:46

Co mogę powiedzieć? Niech rządzący zafundują nam jeszcze parę "długich weekendów" totalnie rozwalających nam pracę... Zapewniam cię, że robimy co trzeba, ale w łańcuch produkcji i dystrybucji EP jest zaprzęgnięte nie tylko wydawnictwo, ale również szereg innych podmiotów. Trudno tłumaczyć się za wszystkich. Z autopsji pamiętam, jak firma A produkowała wyroby na rynek konsumencki stosując potencjometry firmy B. Potencjometry były bardziej niż kiepskie, ale zawsze od klientów zbierała firma A. Nic prostszego niż zmienić dostawcę potencjometrów, prawda? Tak by się tylko wydawało...

Wróć do „Magazyn Elektronika Praktyczna - dyskusje, komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości