Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Sklep avt, gdzie oprócz niego zamawiać

Moderator: Jacek Bogusz

Sławek5
-
-
Posty: 485
Rejestracja: 15 sie 2003, o 16:40
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Sklep avt, gdzie oprócz niego zamawiać

Postautor: Sławek5 » 1 maja 2012, o 06:56

Cześć.
Czy wiecie kto odpowiada za sklep AVT?
Nie chcę się żalić ale to co tam się dzieje woła o pomstę do nieba.
Skoro zarówno w EP jak i w EdW zamieszczane są odnośniki do sklepu to wydaje mi się że jest jakieś powiązanie między nimi.

Chciałem zamówić w sklepie trzy zestawy, zamówienie złożone w lutym a mamy już maj i dalej nic. Aby było śmieszniej podobno czekają bo jednego zestawu nie było, ok kiedyś dojdzie, ale nikt nawet nie raczył poinformować co się dzieje. Dopiero upominanie się powoduje jakąś odpowiedz. Ale nie to jest zabawne. Teraz okazuje się że pozostałych nie ma. Pewnie już sprzedali. I wychodzi teraz na to że doczekać się będzie ciężko bo jak jedno się pojawi to zaraz drugiego nie będzie i tak w kółko. To jakaś porażka.

Powiedzcie mi gdzie oprócz sklepu avt można jakoś normalnie zamówić zestawy opisywane w EP? Bo mam wrażenie że chyba nie dorośli do XXI wieku i szacunek dla klienta jest im obcy.

lipczyk
-
-
Posty: 41
Rejestracja: 24 lut 2012, o 19:44

Re: Sklep avt, gdzie oprócz niego zamawiać

Postautor: lipczyk » 4 maja 2012, o 07:43

Za sklep AVT odpowiada... korporacja AVT.
Wydaje mi się, że są także producentem sprzedawanych kitów.
Przy okazji jest to wydawnictwo EP, EdW i wielu innych.

Sławek5
-
-
Posty: 485
Rejestracja: 15 sie 2003, o 16:40
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: Sklep avt, gdzie oprócz niego zamawiać

Postautor: Sławek5 » 4 maja 2012, o 08:05

Skoro tak to jedynym wytłumaczeniem takiego stanu rzeczy jest totalne lekceważenie zarówno klienta jak i czytelnika. Szkoda tylko że mają na wszystko pewien monopol, bo inaczej ciężki byłby ich los na rynku.
Może jakby któryś z szefów wziąłby się za ich pracę to może kiedyś by się poprawiło. No ale życie zweryfikuje.

Wróć do „Magazyn Elektronika Praktyczna - dyskusje, komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości