Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

wędka elektryczna

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

bromuald
-
-
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2011, o 17:57

wędka elektryczna

Postautor: bromuald » 2 wrz 2011, o 08:16

Czy ktoś ma schemat wędki elektrycznej. Potrzebuję do odłowów testowych z mojego stawu.

Awatar użytkownika
Łukasz Krysiewicz
-
-
Posty: 143
Rejestracja: 8 cze 2011, o 20:03

Re: wędka elektryczna

Postautor: Łukasz Krysiewicz » 2 wrz 2011, o 08:26

"wędka elektryczna", czyli mam rozumieć bicie ryb prądem ?

Przyznam, że pierwszo słyszę aby ktoś w swoim stawie chciał łapać ryby prądem, narażąjąc się tym samym na zabicie narybku, oraz innych małych żyjątek (ślimaki, żaby itp.) :!: Z moich obserwacji wiem, że na stawie aby odłowić ryby to najpierw spuszcza się część wody, a później używa bardziej humanitarnych metod połowu tj. sieci, niewodów, brodni, ... Prądem własne kochane rybki, pierwszo słyszę.

P.S.
ja Ci takiego schematu nie dam, na naszych rzekach/jeziorach i tak jest za dużo kłusowników (domyślam się że tan własny staw to tylko przykrywka, jeśli nie to przepraszam)

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Re: wędka elektryczna

Postautor: pajaczek » 2 wrz 2011, o 15:45

Szczerze mówiąc mi też ten temat mocno podejrzanie brzmi, i skojarzenia miałem podobne.
Tak więc czekamy na szybkie wytłumaczenie, bo inaczej temat zostanie zamknięty.

Edit 6 września:
Nie doczekaliśmy się wyjaśnień, a więc temat zostaje zamknięty. Jak ktoś ma coś do dodania w temacie, proszę kontaktować się bezpośrednio z moderatorami, w kwestii odblokowania.

Wróć do „Automatyka domowa, ogrodowa i wszelka bytowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości