Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Archiwum EP od 1993

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

daniel93
-
-
Posty: 57
Rejestracja: 20 lut 2005, o 00:27
Lokalizacja: Wujskie
Kontaktowanie:

Postautor: daniel93 » 12 mar 2005, o 23:57

ACeK napisał :
Mysle za admin zaglada czesciej tylko ze on ma zwiazane rece to znaczy ze to nie od niego zalezy a sam o tym nie mowi (to takie moje prywatne spostrzezenia)

Mugłby przynajmniej dać znak życia :x

[ Dodano: 17-03-2005, 22:31 ]
:569: Halo!!! Panie administratorze jest pan tam???

xeroxer
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2005, o 22:01
Lokalizacja: poland

Postautor: xeroxer » 22 mar 2005, o 22:12

Witam

Robię pracę dyplomową i chciałem ściągnąć kilka archiwalnych materiałów z EP z lat 1993-1996. Niestety aby coś ściagnąć oczywiście trzeba być prenumeratorem EP lub wysłać SMS kosztujący prawie 4zł. Nie mam komówki bo nie przelewa się mi, ani nie jestem prenumeratorem z tego samego powodu dla którego fona nie mam. Ale kolega prenumeruje EdW więc myślałem że gdy on sie zaloguje, to będziemy mogli coś pobrać. Ale nie da rady!!! Musisz być prenumeratorem EP !! Powiedzcie mi, dlaczego akurat EP?? Jak ktoś prenumeruje EP, to zakładam ze posiada te gazety i nie ma potrzeby ich ściągania. Należało by mu umożliwić lepiej ściąganie materiałów z archwialnej EdW której nie prenumeruje. Tak samo jest z EdW- jak jest sie prenumeratorem tej gazety to mozna ściagać tylko pliki z EdW.
Tak stare materiały jak z lat 1993-1996 powinny być za darmo, a jak nie za darmo to przynajmniej dla wszystkich prenumeratorów którzy cokolwiek prenumerują w AVT.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 23 mar 2005, o 02:06

Musisz być prenumeratorem EP !! Powiedzcie mi, dlaczego akurat EP??
Bo w archiwum EP są projekty z EP a w EdW z EdW, są to jednak bliskie ale oddzielne periodyki.
To samo dotyczy innych czasopism wydawanych przez AVT.
Np.prenumeruje sobie EdW a mam dostęp do wszystkich archiwalnych numerów, wszystkich czasopism wydawanych przez AVT...
EP, EdW-Elektronika PLUS , Świat Radio, Estrada i Studio, Magazyn INTERNET, IRBJ, Młody Technik, Elektronik, Budujemy Dom, Audio...
No i co z tego?....
No właśnie...dużo osób by skorzystało na tym, wykupując "jedno", a reszte mieć za zupełne free miesiąc w miesiąc bo wszystkie są archiwizowane...

Opłata sms, (to moje prywatne zdanie)jest chyba w jakimś rodzaju "zwrotem" strat poniesionych za niesprzedane nr. albo czymś w tym rodzaju.
Oczywiście zawsze mogę się mylić...

Napisz lepiej co potrzebujesz z archiwum EP, to wyślę Ci tego sms-a :wink:
P.S. w tych czasach nie ma nic za darmo...a zwłaszcza w naszym coraz biednym kraju... :cry:

xeroxer
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2005, o 22:01
Lokalizacja: poland

Postautor: xeroxer » 24 mar 2005, o 10:56

The End masz rację. Juz udało mi się pobrać to co chciałem :D Czy teraz jak opublikowaliście starsze numery (93-96) na swojej stronce to czy zostanie wydana płyta z tymi rocznikami?? W tych starszych numerach są właśnie duzo prostrze projekty niż w nowych. Na płytę raczej bym sobie uzbierał. :)

badworm
-
-
Posty: 43
Rejestracja: 11 lip 2004, o 11:03
Kontaktowanie:

Postautor: badworm » 24 mar 2005, o 11:52

IMHO opłata 3,66PLN za możliwość pobrania 10 plików(nie artykułów - często w jednym pliku jest więcej niż jeden artykuł a np. w numerze sierpniowym całe Miniprojekty to jeden plik) nie jest wygórowana - kserując artykuły na uczelni po 12gr za stronę nie zaoszczędziłbym wiele(albo nawet byłbym do tyłu) - oczywiście pomijam koszty wydruku bo PDF-a nie zawsze trzeba drukować. A co do płyty CD-EP-X - moim zdaniem jej cena jest zbyt wysoka a niemożność jej kupienia przez prenumeratów ze znacznym rabatem(tak jak w przypadku płyt EdW) powoduje, że chetnych na nią jest niewiele.

daniel93
-
-
Posty: 57
Rejestracja: 20 lut 2005, o 00:27
Lokalizacja: Wujskie
Kontaktowanie:

Postautor: daniel93 » 31 mar 2005, o 22:50

A może sz. p. ADMIN by tu zaglądną raz na jakiś czas i odpowiedział. :565:

A co do udostępniania wszystkich gazet to myślę że prenumerator choć jednego czasopisma powinien co miesiąc mieć możliwość darmowego pobrania 1 lub 2 mieśęczników (nie plików). :564:

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 31 mar 2005, o 23:59

A może sz. p. ADMIN by tu zaglądną raz na jakiś czas i odpowiedział. :565:
A czego byś Ty chciał od admina?
A co do udostępniania wszystkich gazet to myślę że prenumerator choć jednego czasopisma powinien co miesiąc mieć możliwość darmowego pobrania 1 lub 2 mieśęczników (nie plików). :564:
Pewnie, niech wszystko za free wszystkim dadzą i wtedy i tak będzie mało...
Chyba nie roumiesz kilku rzeczy...ale nie che mi się znów tłumaczyć :wink:
Zastanów się sam...
Pozdr.

daniel93
-
-
Posty: 57
Rejestracja: 20 lut 2005, o 00:27
Lokalizacja: Wujskie
Kontaktowanie:

Postautor: daniel93 » 2 kwie 2005, o 22:49

THE EHD chciałbym ci przypomnieć ile te numery mają lat !!! :no:

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 3 kwie 2005, o 00:57

To, że maja tyle lat...nie oznacza że mają być za free...
Zresztą niewypowiadam się już na ten temat...

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 107 gości