Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Nowy dział o Yampp

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Awatar użytkownika
XAX
-
-
Posty: 48
Rejestracja: 4 kwie 2003, o 06:11
Lokalizacja: Krakow

Nowy dział o Yampp

Postautor: XAX » 19 kwie 2003, o 20:31

Witam

Temat był już poruszany na grupie dyskusyjnej news.ep.com.pl związku z tym mam pytanko do Miłościwie Panujących nam Adminów czy można poddać pod głosowanie publiczne czy taki dział by się nam tu przydał??
Wydaje mi się że brak miejsca w sieci (po Polsku) poruszającego temat tego ciekawego odtwarzacza MP3. Tym bardziej że EP mocno promuje Yamppa i z różnych grup dyskusyjnych wynika że jest trochę problemów przy zdobywaniu części czy też przy uruchamianiu sprzętu.

Herkules

Postautor: Herkules » 19 kwie 2003, o 21:38

Wszystkie elementy do Yammp`a można nabyć bez problemu w firmie SOFTCOM z Gdańska. Uruchomienie też jest naprawdę bardzo proste.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
XAX
-
-
Posty: 48
Rejestracja: 4 kwie 2003, o 06:11
Lokalizacja: Krakow

Postautor: XAX » 19 kwie 2003, o 21:53

Witam ponownie

Znam tą firmę i na dniach będę tam zamawiał Yampa3. Ale czasem są jakieś problemy i warto mieć gdzie podyskutować :)

Herkules

Postautor: Herkules » 20 kwie 2003, o 22:36

Pomysł jest dobry. Ja obecnie testuje Yampp`a3 USB i przyznam, że wszelkie uwagi są mile widziane. Sam też mogę coś podpowiedzieć z moich doświadczeń.
Pozdrawiam

MopIC
-
-
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2003, o 18:08

Utworzenie nowej "nitki" o Yampp'ie

Postautor: MopIC » 5 maja 2003, o 09:45

Jeśli to coś pomoże, to jestem za.

MopIC

Awatar użytkownika
Admin
admin
admin
Posty: 100
Rejestracja: 11 lut 2003, o 10:55
Lokalizacja: forum.ep
Kontaktowanie:

Re: Nowy dział o Yampp

Postautor: Admin » 5 maja 2003, o 10:05

Witam

Temat był już poruszany na grupie dyskusyjnej news.ep.com.pl związku z tym mam pytanko do Miłościwie Panujących nam Adminów czy można poddać pod głosowanie publiczne czy taki dział by się nam tu przydał??
Wydaje mi się że brak miejsca w sieci (po Polsku) poruszającego temat tego ciekawego odtwarzacza MP3. Tym bardziej że EP mocno promuje Yamppa i z różnych grup dyskusyjnych wynika że jest trochę problemów przy zdobywaniu części czy też przy uruchamianiu sprzętu.
Staramy sie nie rozdrabniać na podfora bo bedzie tego za dużo, a potem i tak większość będzie lądowała na Części o Elektronice ogólnej

Jak ktos naprawde widzi w tym sens to prosze o wypowiedź, glosowania nie bedzie, ale napisać coś mozna

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości