Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Problemy na stronie i forum EP

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

gRby
-
-
Posty: 66
Rejestracja: 15 gru 2014, o 20:43

Problemy na stronie i forum EP

Postautor: gRby » 7 sty 2015, o 02:31

Witam,

Pierwszy post i od razu problemy :D
Nie udzielam się poza PW, ale śledzę forum/stronę ep od dłuższego czasu. Mam wrażenie, że właściciel lub administrator o niej kompletnie zapomniał.

1. Na forum pojawiają się posty spamerskich botów i nikt z tym nic nie robi. To przykład:
viewtopic.php?f=38&t=23184

Jest tego całkiem sporo.

2. Wyszukiwarka (w górnej, centralnej części strony) nie działa. Pojawia się błąd 404 i tyle

3. Jak już wspomniano w innym wątku Archiwum EP przestało działać. Żadnej informacji. We wspomnianym wątku też żadnej odpowiedzi ze strony administracji forum

4. Nie działa wysyłanie poczty na serwisy takie jak hotmail.com i podobno kilka innych.
Nie mogłem się zarejestrować gdyż nie otrzymywałem maila potwierdzającego. Dopiero mail do administratora forum (nie łatwo było go znaleźć) z prośba o interwencję pomógł. Nie rozumiem problemu z mailami. W dzisiejszych czasach takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Nie wiadomo ile osób nie może się przez to zarejestrować.

5. O jakiejkolwiek moderacji nie wspomnę wątków.

Awatar użytkownika
MatyAS
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 18 kwie 2007, o 21:37
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:

Re: Problemy na stronie i forum EP

Postautor: MatyAS » 7 sty 2015, o 09:50

Mam wrażenie, że właściciel lub administrator o niej kompletnie zapomniał.
Radzę się do t6akiego traktowania przyzwyczaić, albo zmienić forum. Są wątki dotyczące forum, czy AVT w ogóle, i na nich również stosuje się metodę "olewnictwa praktycznego". To forum to zło konieczne - a przynajmniej tak można odbierać ten stan rzeczy.

Awatar użytkownika
ACeK
-
-
Posty: 1520
Rejestracja: 30 mar 2003, o 19:35
Lokalizacja: Kielce

Re: Problemy na stronie i forum EP

Postautor: ACeK » 7 sty 2015, o 17:12

Obrazek Jak zwykle ktos na forum dziala po cichu 8) Juz dziala archiwum oraz naprawiona zostala wyszukiwarka Obrazek

Awatar użytkownika
MatyAS
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 18 kwie 2007, o 21:37
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:

Re: Problemy na stronie i forum EP

Postautor: MatyAS » 7 sty 2015, o 18:36

Obrazek Jak zwykle ktos na forum dziala po cichu 8) Juz dziala archiwum oraz naprawiona zostala wyszukiwarka Obrazek
Może się samo naprawiło... ;)
Bo spam nadal wisi i cieszy oczy: viewtopic.php?f=38&t=23184

gRby
-
-
Posty: 66
Rejestracja: 15 gru 2014, o 20:43

Re: Problemy na stronie i forum EP

Postautor: gRby » 7 sty 2015, o 19:12

Obrazek Jak zwykle ktos na forum dziala po cichu 8) Juz dziala archiwum oraz naprawiona zostala wyszukiwarka Obrazek
Samo to się nic nie robi. Dziś w czynie społecznym napisałem do Administratora strony i zadziałało.
Dziękujemy!

Awatar użytkownika
MatyAS
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 18 kwie 2007, o 21:37
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:

Re: Problemy na stronie i forum EP

Postautor: MatyAS » 8 sty 2015, o 10:17

Szkoda tylko, ze dopiero interwencja użytkownika u "szczytu władzy" musiała nastąpić, by coś się zmieniło.
I to też nie do końca. Spam jak był tak jest - a gdzie moderatorzy? A czemu brak zainteresowania na bieżąco tym co na forum się dzieje?
Pisałem w poprzednim poście: "To forum to zło konieczne - a przynajmniej tak można odbierać ten stan rzeczy." jak dotąd nie mam podstaw by zmienić zdanie.
Szkoda.

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości