Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

"Niezniszczalny" i irytujący baner reklamowy

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

gsmok
-
-
Posty: 11
Rejestracja: 26 kwie 2006, o 10:06
Lokalizacja: Warszawa

"Niezniszczalny" i irytujący baner reklamowy

Postautor: gsmok » 30 sie 2014, o 08:58

Witam
Czy istnieje możliwość pozbycia się wyskakującego co chwilę okienka z reklamą, które zasłania dolny UŻYTECZNY fragment strony Forum EP.
Może warto dla tej reklamy znaleźć jakieś inne miejsce. Muszę przyznać, że po wielokrotnym wymuszonym zamykaniu tej reklamy podczas zapoznawania się z postami w różnych działach (a jestem codziennym czytelnikiem zawartości Forum EP :) ), moja irytacja zaczyna się przenosić na Reklamodawcę. Tym samym efekt reklamy jest odwrotny do zamierzonego. Ta reklama zasłania nawet fragment okienka do pisania postów!!!! Tragedia :oops:
To chyba jedyne Forum tematyczne, w którym reklama nie tylko jest nachalna (do tego jestem już przyzwyczajony i w zasadzie zgadzam się z tym, gdyż rynek ma swoje prawa) ale dodatkowo skutecznie przeszkadza w korzystaniu z zawartości Forum :oops:

Awatar użytkownika
Levante
-
-
Posty: 37
Rejestracja: 1 cze 2013, o 11:03

Re: "Niezniszczalny" i irytujący baner reklamowy

Postautor: Levante » 30 sie 2014, o 10:12

Z czegoś trzeba utrzymywać forum, które pewnie zarabia tylko na reklamach. A tak w ogóle to chodzi Ci o tą reklamę w stopce? Przecież pod nią nie ma chyba aż tak istotnych informacji.

gsmok
-
-
Posty: 11
Rejestracja: 26 kwie 2006, o 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Niezniszczalny" i irytujący baner reklamowy

Postautor: gsmok » 30 sie 2014, o 10:59

Jak najbardziej rozumiem, że reklamy są wyświetlane na Forum. Wspomniałem zresztą o tym w poście. Proponuje jedynie, aby umieścić ją w innym miejscu. Przykładowo właśnie w stopce, a nie jako przemieszczające się okienko z dołu ekranu. U mnie to okienko zasłania jakieś 15% dolnej części strony Forum. Gdy przewijam zawartość Forum, to okno cały czas "wisi" na dole ekranu i muszę "wyciągać" ukrytą treść przewijając dodatkowo zawartość ekranu. Po zamknięciu okna z reklamą, ono znowu wyskakuje, gdy zmieni się dział albo odświeży ekran.

Jeszcze raz podkreślam, że w żadnym razie nie neguje reklam na Forum EP, a swoją uwagę przekazałem, m.in. gdyż na Forum jest niniejszy dział, który jest do tego przeznaczony :wink: .

Awatar użytkownika
ECC88
-
-
Posty: 408
Rejestracja: 23 paź 2009, o 15:28
Lokalizacja: Köln

Re: "Niezniszczalny" i irytujący baner reklamowy

Postautor: ECC88 » 1 paź 2014, o 12:12

Ja nie widzę reklam.
Zainstaluj sobie to:
https://addons.mozilla.org/de/firefox/a ... lock-plus/

RandalllImacy
-
-
Posty: 3
Rejestracja: 8 gru 2016, o 12:25
Lokalizacja: Poland
Kontaktowanie:

"Niezniszczalny" i irytujący baner reklamowy

Postautor: RandalllImacy » 4 sty 2017, o 16:29

Faktem jest że z vento już nie tak bardzo za pan brat a nowy baner od¶wieży wygl±d forum

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości