Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Sklepik Forum.

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Awatar użytkownika
MatyAS
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 18 kwie 2007, o 21:37
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:

Sklepik Forum.

Postautor: MatyAS » 19 lip 2012, o 19:24

Od długiego czasu nic się nie zmienia w zawartości dostępnych czasopism (za zdobyte postami punkty). Wygląda to tak, jakby szanowne AVT olewało wszystkich Forumowiczów wystawiając w ofercie czasopisma które zwyczajnie "nie schodzą".
Czy naprawdę nie można co jakiś czas aktualizować tej oferty?

Temat zapewne zostanie i tak bez efektów, ale zapytać można...

Awatar użytkownika
Darlington
-
-
Posty: 574
Rejestracja: 12 lis 2007, o 18:18
Lokalizacja: stąd!

Re: Sklepik Forum.

Postautor: Darlington » 20 lip 2012, o 17:43

Dołączam się do pytania. Ostatnio jakoś wyszedł EP Plus o mikrokontrolerach i to by mnie interesowało. ;)

matrix
-
-
Posty: 342
Rejestracja: 7 maja 2010, o 14:02
Lokalizacja: Sochaczew
Kontaktowanie:

Re: Sklepik Forum.

Postautor: matrix » 20 lip 2012, o 19:23

No i mnie również to co kolegę wyżej.

Awatar użytkownika
MatyAS
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 18 kwie 2007, o 21:37
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:

Re: Sklepik Forum.

Postautor: MatyAS » 7 wrz 2012, o 12:12

Obawiam się niestety, że w pierwszym poście tego tematu miałem rację.
Wygląda to tak, jakby szanowne AVT olewało wszystkich Forumowiczów wystawiając w ofercie czasopisma które zwyczajnie "nie schodzą".
Mimo upływu dość długiego czasu od powstania tego tematu NIKT z "władnych" nie odpowiedział...
Chyba czas się wymeldować. :lol:

Awatar użytkownika
Jacek Bogusz
-
-
Posty: 470
Rejestracja: 12 maja 2010, o 17:37
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Sklepik Forum.

Postautor: Jacek Bogusz » 13 wrz 2012, o 10:13

Pytanie trafiło w zły okres - urlopowy. Obiecuję, że w najbliższym czasie zmienią się artykuły dostępne za punkty. Rozmawialiśmy już na ten temat, wkrótce zmienimy ich ofertę.

Awatar użytkownika
MatyAS
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 18 kwie 2007, o 21:37
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:

Re: Sklepik Forum.

Postautor: MatyAS » 15 wrz 2012, o 16:47

Dziękuję za odpowiedź i czekam...
Swoją drogą przypomniał mi się okres wakacyjny w okresie PRL'u - w wakacje w Warszawie znalezienie czynnego urzędu graniczyło z cud... przepraszam - z przypadkiem. Myślałem dotychczas, że ten okres mamy już za sobą...?

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Re: Sklepik Forum.

Postautor: pajaczek » 15 wrz 2012, o 19:12

Chyba trochę przesadzasz... a spróbuj w wakacje znaleźć klasę pełną uczniów? Pełną szkołę ;)
Żart oczywiście, ale chyba zauważyłeś że w okresie wakacyjnym i urzędy pracują na mniejszych obrotach... nawet od polityki mieliśmy przerwę.

Btw. chyba będę musiał coś wybrać z aktualnej oferty zanim się zmieni.

Awatar użytkownika
rezasurmar
-
-
Posty: 165
Rejestracja: 19 sie 2008, o 14:24
Lokalizacja: Tychy
Kontaktowanie:

Re: Sklepik Forum.

Postautor: rezasurmar » 20 wrz 2012, o 07:49

Nie wiem jak w AVT, ale u mnie w firmie mimo urlopów staramy się działać bez "przerw" i klienci praktycznie nie zauważają różnicy. Sezon urlopowy to można tłumaczyć w szkole :), albo na przymusowym postoju na Fiacie ;).

Sam czekam, aż pojawi się PCB do AVTDuinoMEGA ATV5362, ale coś się doczekać nie mogę ;).
Albo wydawnictwo próbuje ciągnąć za dużo srok za ogon, albo coś zaczyna się już od dłuższego czasu psuć.....

Awatar użytkownika
MatyAS
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 18 kwie 2007, o 21:37
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:

Re: Sklepik Forum.

Postautor: MatyAS » 5 paź 2012, o 20:50

zły okres - urlopowy.
Przepraszam, że pytam... Kiedy się zaczyna w AVT "dobry" - pourlopowy okres?

Awatar użytkownika
rezasurmar
-
-
Posty: 165
Rejestracja: 19 sie 2008, o 14:24
Lokalizacja: Tychy
Kontaktowanie:

Re: Sklepik Forum.

Postautor: rezasurmar » 5 paź 2012, o 20:53

Pewnie po świętach bożonarodzeniowych, bo to już niedługo ;).

matrix
-
-
Posty: 342
Rejestracja: 7 maja 2010, o 14:02
Lokalizacja: Sochaczew
Kontaktowanie:

Re: Sklepik Forum.

Postautor: matrix » 6 paź 2012, o 14:07

Ja może zapodam od siebie. Zamówiłem za aktywność gazetkę i fakt, był drobny poslizg, ale wynagrodzili mi to dodatkową gazetką z przeprosinami mailowymi. Tak że nie jest tak źle.

Awatar użytkownika
MatyAS
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 18 kwie 2007, o 21:37
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:

Re: Sklepik Forum.

Postautor: MatyAS » 16 paź 2012, o 20:29

Zamówiłem za aktywność gazetkę
Akurat to nie o tym temat... Ja też zamówiłem, dostałem i to nie jedną - nie neguję, że przyszła w miarę punktualnie, i że z tym problemu nie było. Ale tak się składa, że jeśli już FIRMA oferuje taką możliwość jak czasopisma dostępne za uzbierane punkty (skądinąd chwała Im za to, że chociaż tyle!), wydaje mi się, ze oferta powinna być uaktualniana, a nie zamykać się na kilku
"leżakach magazynowych", z którymi nie bardzo jest co zrobić poza przerobieniem na "srajtaśmę". Tak mi się wydaje.
Wydaje mi się, ze to powinna być (mimo wszystko!) jakiś rodzaj gratyfikacji/uznania/nagrody, a nie sposób na pozbycie się niekupowanych archiwalnych numerów.
Tak na marginesie - nie kupuję już ŻADNEGO z czasopism AVT od dłuższego czasu -
Raz - Nie stać mnie na nie.
A dwa - mimo wysokiej ceny co najmniej 1/2 objętości stanowią reklamy...
O treści pojawiających się artykułów nie będę się wypowiadał (czasem przeglądam jakiś nowy numer) bo nie temat o tym, ale również wydaje mi się, że już dawno odeszła ona od pierwotnych założeń i zobowiązań - tak jak np. EdW.
Gorzkie to spostrzeżenia starego tetryka do którego się zaliczam, ale mam chociaż cień nadziei, że ktoś z "NACZALSTWA" zastanowi się nad tym co napisałem.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
leonow32
-
-
Posty: 108
Rejestracja: 10 maja 2011, o 15:56
Lokalizacja: Poznań

Re: Sklepik Forum.

Postautor: leonow32 » 16 paź 2012, o 20:53

E tam, marudzenie. A co ma być w gazecie? Trochę nowości, trochę projektów, trochę kursów i trochę pierdołów, jak w każdej innej. Bywają numery lepsze i gorsze. Lipcowy i sierpniowy był bardzo dobry, a wrześniowy i październikowy słaby, no ale zależy co kogo interesuje.

Szkoda tylko, że kurs STM32 dla użytkowników 8-bitowców skończył się na mruganiu diodą... to akurat można by kontynuować.

Awatar użytkownika
MatyAS
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 18 kwie 2007, o 21:37
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:

Re: Sklepik Forum.

Postautor: MatyAS » 4 gru 2012, o 19:23

Temat powstał 19-07-2012, 20:24 . Pierwsza odpowiedz "WŁADNEJ" osoby została zamieszczona 13-09-2012, 11:13 Dziś po upływie ponad CZTERECH miesięcy; nadal nic się nie dzieje w temacie SKLEPIK FORUM - żadnych nowości, a to co było pokrywa coraz grubsza warstwa kurzu...
Obawiam się, że w AVT mają niezwykle długie urlopy, albo po prostu na prawdę olewają swoich czytelników/forumowiczów/ nas wszystkich...

Awatar użytkownika
Darlington
-
-
Posty: 574
Rejestracja: 12 lis 2007, o 18:18
Lokalizacja: stąd!

Re: Sklepik Forum.

Postautor: Darlington » 4 gru 2012, o 19:53

Zamówiłem drugą gazetę już chyba z 2 miesiące temu i nic - żadnej reakcji, przesyłki ani widu ani słychu.
Punkty mi oczywiście starczają na drugą.

To jest jakaś farsa.

Dodano po namyśle:
Pytanie trafiło w zły okres - urlopowy. Obiecuję, że w najbliższym czasie zmienią się artykuły dostępne za punkty. Rozmawialiśmy już na ten temat, wkrótce zmienimy ich ofertę.
Prawie 3 miesiące mijają od tego cytatu i żadnych zmian. Ktoś tu jest bardzo niesłowny.

Awatar użytkownika
MatyAS
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 18 kwie 2007, o 21:37
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:

Re: Sklepik Forum.

Postautor: MatyAS » 16 gru 2012, o 18:55

W innym temacie ( viewtopic.php?f=71&t=22528 ) pisałem o całej tej firmie... I (niestety) potwierdza się wszystko co do joty. Brak po prostu kompetentnej i odpowiedzialnej osoby. Nie mówię tu wyłącznie o "sklepiku", ale (znów niestety)o całości. Monopol i tyle.
AVT pochłonął wszystkie wcześniej wydawane czasopisma o tematyce technicznej/elektronicznej i sam sobie dyktuje warunki. My - czytelnicy jesteśmy w zasadzie zbędni, a w każdym razie nic do powiedzenia nie mamy.
A zapowiadało się tak fajnie...

Awatar użytkownika
brun
-
-
Posty: 125
Rejestracja: 28 mar 2012, o 09:48

Re: Sklepik Forum.

Postautor: brun » 16 gru 2012, o 21:58

Zamówiłem drugą gazetę już chyba z 2 miesiące temu i nic - żadnej reakcji, przesyłki ani widu ani słychu.
Punkty mi oczywiście starczają na drugą.

To jest jakaś farsa.
Ja od poniedziałku 10 grudnia próbuję zamówić e-prenumeratę, ale z powodu "chwilowego" błędu w systemie i pomimo prób mailowego kontaktu z osobą odpowiedzialną za prenumeraty, nadal się nie udało.
Widać nie jest mi przeznaczone prenumerować tego czasopisma :)

Awatar użytkownika
rafal.220
-
-
Posty: 1274
Rejestracja: 27 paź 2012, o 15:46

Re: Sklepik Forum.

Postautor: rafal.220 » 16 gru 2012, o 22:29

My - czytelnicy jesteśmy w zasadzie zbędni, a w każdym razie nic do powiedzenia nie mamy.
A zapowiadało się tak fajnie...
Na sąsiednim forum też zapowiadało się "tak" fajnie, jednak prawda jest inna...
Użytkownicy też są tam zbędni, i też nie mają nic do powiedzenia.

Bardzo bym prosił o trzymanie się tematu wątku. I dotyczy to wszystkich użytkowników.
Pajączek

Awatar użytkownika
MatyAS
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 18 kwie 2007, o 21:37
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:

Re: Sklepik Forum.

Postautor: MatyAS » 20 gru 2012, o 21:59

Chyba trochę przesadzasz...
Kolega w dalszym ciągu tak uważa, czy może zmienił zdanie?
Kolega rezasurmar chyba miał rację pisząc:
Pewnie po świętach bożonarodzeniowych, bo to już niedługo
...tylko nie wiadomo jeszcze po których.

Tak właśnie wygląda podejście Szanownej Administracji do userów - chyba się nie pomyliłem pisząc :
Efekt jest tego taki, ze zamiast zróżnicowanych wydawnictw mamy kilka różnych tytułów, z prawie dokładnie takim samym poziomem treści (i reklam).
- Po co więcej tytułów, po co zmieniać asortyment, skoro i tak w każdym z zamieszczonych w "sklepiku" czasopism są te same treści...reklam?

Awatar użytkownika
Jacek Bogusz
-
-
Posty: 470
Rejestracja: 12 maja 2010, o 17:37
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Sklepik Forum.

Postautor: Jacek Bogusz » 7 sty 2013, o 16:36

Witam! Faktycznie, temat troszkę się przeciąga, ale w AVT jest "zielone światło" na realizację następującego pomysłu - za punkty dajemy kasę, za kasę można zrobić zakupy w sklepie AVT. Jednak diabeł tkwi w szczegółach systemu punktowania, z którym jeszcze walczą programiści od strony www. Generalnie chodzi o to, aby nie dawać punktów za odpowiedzi typu "no tak, masz rację" udzielone przy każdym wątku, aby tylko złapać trochę punktów. Jeszcze trochę cierpliwości ;). To nieprawda, że "olewamy" i nic się nie dzieje!

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości