Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Sklepik Forum.

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Awatar użytkownika
rafal.220
-
-
Posty: 1274
Rejestracja: 27 paź 2012, o 15:46

Re: Sklepik Forum.

Postautor: rafal.220 » 7 sty 2013, o 19:10

To zadanie jest trudne do zrealizowania...
Na elektrodzie punkty chyba przyznają moderatorzy... (nie zawsze się je dostaje, chodź wypowiedź nie jest typu "no tak masz rację" )

Druga sprawa...
Fajnie by było jakby np. za projekty DIY nagradzano dużą ilością punktów.
Np. za ciekawy temat 100p.

Awatar użytkownika
MatyAS
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 18 kwie 2007, o 21:37
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:

Re: Sklepik Forum.

Postautor: MatyAS » 7 sty 2013, o 20:10

o nieprawda, że "olewamy" i nic się nie dzieje!
Z punktu widzenia zwykłego Użytkownika - dopiwero teraz można się zastanowić nad tym, czy faktycznie "olewacie"... Ja wszystko rozumiem - ale chyba te rewolucje nie zostały tak nagle wykoncypowane( wczoraj, tydzień temu) - do tej pory pewnie jakiś zalążek pomysłu był na pewno; nie można było (nawet bez szczegółów) napisać duuużo wcześniej np. "Trwają prace nad udoskonaleniem" czy coś takiego...
Praktycznie przez pół roku wodzicie nas za nos, a to wakacje, a to urlop, a to głowa mnie boli... ;)
Czy to nie jest w pewnym sensie "olewanie"?.
To zadanie jest trudne do zrealizowania...
Tu akurat się zgodzę i szczerze powiem : bardzo mnie ciekawi, czy strona prawna takiego przedsięwzięcia była w ogóle brana pod uwagę.
Na elektrodzie punkty chyba przyznają moderatorzy...
"Chyba" Kolega nawet nie czytał Regulaminu. Jeśli masz Kolego zamiar zabierać głos wypadałoby "chyba" sprawdzić u źródła, a dopiero potem "chybać".
Fajnie by było jakby np. za projekty DIY nagradzano dużą ilością punktów.
Np. za ciekawy temat 100p.
Wiem nawet o jakich to projektach Kolega myśli :) :) :).
A wracając do sedna... Makulatura się skończyła, nowy pomysł w zarodku i jeszcze nie wiadomo jak długo wylęgać się będzie... Do Świąt? Tylko tym razem poproszę o jakiś bardziej konkretny termin... ;)

Awatar użytkownika
rafal.220
-
-
Posty: 1274
Rejestracja: 27 paź 2012, o 15:46

Re: Sklepik Forum.

Postautor: rafal.220 » 7 sty 2013, o 20:36

Makulatura się skończyła, nowy pomysł w zarodku i jeszcze nie wiadomo jak długo wylęgać się będzie... Do Świąt? Tylko tym razem poproszę o jakiś bardziej konkretny termin...
To się okaże czy w ogóle ten pomysł odpali.. xd
Na razie mam skończoną obudowę, zrobioną PCB mikro-kontrolera.
Teraz rysuję płytę główną urządzenia (nie jest prosto zwłaszcza iż nanoszę ścieżki pisakiem bezpośrednio ze schematu bez wstępnego projektu)
Na koniec zajmę się programem. (to będzie najłatwiejsza część projektu, bowiem wystarczy myszka i klawiatura)

Terminu nie chcę podawać, ponieważ już nie jeden raz miałem poślizgi...

Awatar użytkownika
Darlington
-
-
Posty: 574
Rejestracja: 12 lis 2007, o 18:18
Lokalizacja: stąd!

Re: Sklepik Forum.

Postautor: Darlington » 8 sty 2013, o 12:43

To zadanie jest trudne do zrealizowania...
Na elektrodzie punkty chyba przyznają moderatorzy... (nie zawsze się je dostaje, chodź wypowiedź nie jest typu "no tak masz rację" )
Oj kolega coś bredzi.
Na elektrodzie dostaje się teraz punkty nawet za poprawianie błędów w cudzych postach. Poza tym raporty do moderatora, pisanie postów w większości działów, upload plików itp. ;)
Jakby tutaj zrobić coś podobnego byłoby bardzo fajnie. ;)

Awatar użytkownika
leonow32
-
-
Posty: 108
Rejestracja: 10 maja 2011, o 15:56
Lokalizacja: Poznań

Re: Sklepik Forum.

Postautor: leonow32 » 8 sty 2013, o 16:14

Kolego rafal.220 co Ty taki jesteś uprzedzony do tej Elektrody? Fakt, że czasami znajdzie się jakiś głupkowaty moderator, ale Ty już masz chyba jakąś obsesję :)

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Re: Sklepik Forum.

Postautor: pajaczek » 14 sty 2013, o 13:07

Panowie, dajcie sobie spokój z tymi prywatnymi wojenkami, bo kasowanie niektórych bzdurnych i nie na temat postów zaczyna mnie męczyć. Bardzo nie chciał bym Was banować, bo nie na tym polega idea forum by wyrzucać każdego podejrzanego, zwłaszcza że w innych tematach potraficie wykazać się właściwym zapałem. Uwaga dotyczy zwłaszcza Rafała.220 oraz MatyASa.
Ps. Dziękuję koledze MatyAS za zgłoszenie własnego posta zawierającego spam ;) oczywiście jako spam został skasowany.

Awatar użytkownika
MatyAS
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 18 kwie 2007, o 21:37
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:

Re: Sklepik Forum.

Postautor: MatyAS » 15 sty 2013, o 16:28

Dziękuję koledze MatyAS za zgłoszenie własnego posta zawierającego spam
Cieszę się, ze mogłem przez to zachować odpowiedni poziom Forum EP. Dziękuję. :D

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Re: Sklepik Forum.

Postautor: end » 14 mar 2013, o 08:34

Ludzie... miejcie trochę dystansu i nie zachowujcie się tak, jakby wszystko wam należało się za dyskusje na tym forum, bo to nie tak.
Idea forum jest taka, że to my - ludzie, którzy tworzą tą grupę dyskusyjną, robimy to z własnej woli a nie dla punktów i wymagań od strony redakcji.
Owszem, jak już powstała inicjatywa ze strony redakcji, że można nagradzać, to porozmawiać o zmianach można, ale nie traktować tego w sposób, że "mi się należy", bo to jest śmieszne.
Od lat siedziałem na tym forum i może nie jestem wielkim elektronikiem jak co niektórzy, ale udało mi się pomóc wiele razy i udało mi się uzyskać trochę wiedzy - dla mnie to jest satysfakcja i to wystarcza, nie potrzebuję punkcików i darmowych prenumerat za to, że się tutaj udzielam.
A jak ktoś ma coś ciekawego to pokazania, to niech pokaże w DIY, a jeśli uważa, że za jego pracę można by zdobyć profit, to jaki problem? Wysłać e-maila do redakcji i jeśli projekt okaże się naprawdę wartościowy, to będzie publikacja w EP a jak publikacja, to i profity, bo przecież redakcja nie chce od nikogo nic za darmo.

Pzdr.

Awatar użytkownika
MatyAS
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 18 kwie 2007, o 21:37
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:

Re: Sklepik Forum.

Postautor: MatyAS » 15 mar 2013, o 19:02

OK. Ja też lubię pomagać (wbrew pozorom), ale czy nie uważa Kolega, ze utrzymywanie sklepiku w takim stanie i asortymencie jak do tej pory jest jeszcze bardziej żenujące? A od napisania pierwszego mojego postu NIC się nie zmieniło - mimo wielu obietnic - również z ust (z pod klawiatury) równie odpowiedzialnych Kolegów (mam nadzieję) i kompetentnych.

Awatar użytkownika
rafal.220
-
-
Posty: 1274
Rejestracja: 27 paź 2012, o 15:46

Re: Sklepik Forum.

Postautor: rafal.220 » 15 mar 2013, o 19:14

OK. Ja też lubię pomagać (wbrew pozorom)
Nie rób sobie żartów.
Blokowanie użytkowników którzy udzielają pomocy w tematach gdzie jest 0 odpowiedzi nazywasz pomocą?
Nie dość że sam nie zabierasz głosu w nietypowych sprawach, to jeszcze innym nie dajesz. (i to nazywasz pomocą ?)
(wbrew pozorom)
Tu już trudno jest mówić o pozorach, a jedynie o żenującej prawdzie.

Awatar użytkownika
MatyAS
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 18 kwie 2007, o 21:37
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:

Re: Sklepik Forum.

Postautor: MatyAS » 19 mar 2014, o 19:14

Jeszcze trochę cierpliwości
Ile? Bo chciałbym wiedzieć, czy dożyję... ;)
To nieprawda, że "olewamy" i nic się nie dzieje!
No faktycznie. Jakbym nie widział, to może bym uwierzył...
Temat powstał 19-07-2012, dziś jest 19-03-2014... Półtora roku i nic się nie dzieje, a w "sklepiku" jedyna zmiana to powtórzone oferty dwóch czasopism -"półkowników"... (od "półka" - więc błędu nie ma...)
Doprawdy - troska o użytkownika iście anielska.

/Ciekawe tylko czy ktokolwiek ma jeszcze na tyle odwagi cywilnej, by odpowiedzieć na ten post...?/

virgo
-
-
Posty: 58
Rejestracja: 20 lip 2012, o 20:56

Re: Sklepik Forum.

Postautor: virgo » 20 mar 2014, o 08:57

Odwaga może by się znalazła, ochota pewnie już nie. Czyli standard - olewka w każdym temacie.
Sposób i szybkość działania Redakcji były już poruszane w kilku wątkach. Z uwagi na powyższy standard, nie wywołało to żadnego odzewu.
Cóż, pozostaje życzyć powodzenia!

Awatar użytkownika
MatyAS
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 18 kwie 2007, o 21:37
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:

Re: Sklepik Forum.

Postautor: MatyAS » 20 mar 2014, o 19:22

Jakoś dziwnie spokojny jestem o wynik - zarówno całego tematu, jak i samego "sklepiku".
Strusiologia stosowana - głowa w piasek i udawać, że mnie nie ma.... Odwaga cywilna - nie tu...

Awatar użytkownika
MatyAS
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 18 kwie 2007, o 21:37
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:

Re: Sklepik Forum.

Postautor: MatyAS » 23 mar 2014, o 23:06

Swoją drogą - to fascynujące jest... trzy dni od ostatniego postu i żaden "władny" się wypowiedzieć nie zajrzał nawet?
Odnoszę wrażenie, ze to całe Forum jest traktowane jak zło konieczne...Że niby takie poważne wydawnictwo, że nawet własne Forum ma... :D :D :D
Efekt jest jednak inny - jak ktoś tu zajrzy i ma odrobinę oleju w głowie; od razu się zorientuje że to co mówiłeś ("...olewka w każdym temacie...")jest jak najbardziej prawdą. A jeśli nawet na Forum tak się dzieje - co z samym pismem? A raczej ze wszystkimi pismami, jakie wydaje korporacja AVT?

...pytanie retoryczne... :(

Awatar użytkownika
matiz
-
-
Posty: 324
Rejestracja: 1 kwie 2007, o 22:03
Lokalizacja: nagrywamy.com
Kontaktowanie:

Re: Sklepik Forum.

Postautor: matiz » 24 mar 2014, o 10:04

Swoją drogą - to fascynujące jest... trzy dni od ostatniego postu i żaden "władny" się wypowiedzieć nie zajrzał nawet?
...pytanie retoryczne... :(
Pytanie trafiło w zły okres - urlopowy. Obiecuję...

Awatar użytkownika
MatyAS
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 18 kwie 2007, o 21:37
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:

Re: Sklepik Forum.

Postautor: MatyAS » 24 mar 2014, o 18:50

:DD :-D :-D :DD

Awatar użytkownika
MatyAS
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 18 kwie 2007, o 21:37
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:

Re: Sklepik Forum.

Postautor: MatyAS » 29 gru 2014, o 15:51

Znów jakieś święto pokrzyżowało plany uzdrowienia sytuacji w sklepiku? Które to już z kolei? Proponuję (zupełnie poważnie!) zamknąć ten chory wytwór nazywany sklepik forum na cztery spusty i wyrzucić klucz.
To już nawet nie jest żenujące; to obraza i lekceważenie użytkowników tego forum i ich opinii.

Tak czy inaczej - Szczęśliwego Nowego Roku.
Może będzie pomyślniejszy w załatwianiu spraw nie do załatwienia.

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości