Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

znowu ankieta

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Agrest
-
-
Posty: 129
Rejestracja: 7 maja 2003, o 21:31
Lokalizacja: Szczecin

znowu ankieta

Postautor: Agrest » 20 mar 2012, o 02:52

"Aby wziąć udział w konkursie należy do dnia 31 marca 2012 r. wypełnić ankietę i udzielić odpowiedzi na pytanie"
Odpowiedzi udzieliłem, ale ankiety nie ma. Czy w tej sytuacji wezmę udział w konkursie?
PozdrA

Awatar użytkownika
Jacek Bogusz
-
-
Posty: 470
Rejestracja: 12 maja 2010, o 17:37
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: znowu ankieta

Postautor: Jacek Bogusz » 20 mar 2012, o 11:53

Administrator strony wykonał formularz konkursowy w oparciu o ankietę normalnie dołączaną do numeru EP, stąd może takie nieszczęśliwe sformułowanie. Ankieta tym razem zawiera jedno pytanie i to na dodatek "wolne", do wpisania odpowiedzi. Nie czepiaj się słów ;). Jeśli wypełniłeś ankietę, to weźmiesz udział w konkursie. Mam jednak tę "złą wiadomość", że zgłoszeń jest naprawdę sporo!

Awatar użytkownika
Agrest
-
-
Posty: 129
Rejestracja: 7 maja 2003, o 21:31
Lokalizacja: Szczecin

Re: znowu ankieta

Postautor: Agrest » 24 mar 2012, o 00:27

Nie chciałem się czepiać słów, a raczej upewnić. Bo Rigol piechotą nie chodzi :) A że sporo zgłoszeń - zdziwiłbym się gdyby było mało. 20 lat temu wygrałem Atari w ankiecie miesięcznika "Pan", więc może szczęście znów się uśmiechnie. Dzięki za odpowiedź.

Awatar użytkownika
Agrest
-
-
Posty: 129
Rejestracja: 7 maja 2003, o 21:31
Lokalizacja: Szczecin

Re: znowu ankieta

Postautor: Agrest » 26 maja 2012, o 19:19

Może przynudzam z tą ankietą, ale maj się zmierzcha, a ankieta na stronie ciągle dotyczy kwietniowej EP.
PozdrA

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości