Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Kompresja GZIP

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Kompresja GZIP

Postautor: Wojtek » 2 mar 2003, o 09:08

Sugestia dla administratora - w statystykach zauważyłem, że kompresja gzip jest wyłączona, proponuję załączyć ją w panelu administracyjnym, korzyść dla użytkowników jest taka, że o wiele szybciej ładuje się forum :) .

Awatar użytkownika
Admin
admin
admin
Posty: 100
Rejestracja: 11 lut 2003, o 10:55
Lokalizacja: forum.ep
Kontaktowanie:

Postautor: Admin » 3 mar 2003, o 10:46

Kompresja GZIP została włączona, a czy forum ma sie o wiele szybciej ładowac to chyba lekka przesada, jednak mam nadzieje, że to coś da.
Całe forum i tak dobrze chodzi co jest zasługą szybkiego serwera :D

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Postautor: Wojtek » 3 mar 2003, o 19:42

Zasugerowałem włączenie kompresji bazując na własnym doświadczeniu i sygnałach od użytkowników mojego forum, poprawa była wyraźnie odczuwalna - oczywiście podstawą jest szybki serwer :) Ale myślę, że jak forum się rozrośnie to się gzip przyda również.

Awatar użytkownika
Admin
admin
admin
Posty: 100
Rejestracja: 11 lut 2003, o 10:55
Lokalizacja: forum.ep
Kontaktowanie:

Postautor: Admin » 3 mar 2003, o 23:55

Włączyłem kompresje GZIP, napewno nie zaszkodzi a w jakims stopniu pewnie przyspieszy działanie forum 8)

javasen
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 10 wrz 2013, o 15:45

Re: Kompresja GZIP

Postautor: javasen » 10 wrz 2013, o 16:25

Wątek stary jak ja ;-) - ale zaciekawił mnie, bo jestem modem na innym forum (zupełnie inna tematyka, ogrodnicza :D ) i niestety jedziemy tam na starym skrypcie, zastanawiam się, czy wyłączenie kompresji gzip chociaż trochę by pomogło?...

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Re: Kompresja GZIP

Postautor: end » 11 wrz 2013, o 07:44

Powinna być włączona, chyba, że pracujesz na archaicznym serwerze, to możesz spróbować wył.

Temat wyczerpany.

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości