Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Ankieta EP

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Jarrod
-
-
Posty: 11
Rejestracja: 15 mar 2006, o 20:33
Lokalizacja: Lublin

Ankieta EP

Postautor: Jarrod » 13 sie 2011, o 08:46

Witam

Półtora miesiąca temu wypełniłem ankietę na stronie EP. Po paru dniach otrzymałem emaila i prośbą o podanie adresu w celu wysłania do mnie darmowego EP. Niestety, minął jeden miesiąc... pół drugiego, więc postanowiłem dowiedzieć się o co chodzi.
Cóż, odpowiedź była raczej niefajna.

"Uprzejmie informuj�™, że czasopisma nie zostały wysłane, gdyż
okazało si�™, że otrzymał już Pan od nas dwa bezpłatne egzemplarze
(9/10 -10/10), za przesłanie ankiety EP w roku ubiegłym.
Obecnie wi�™c może Pan tylko skorzystać z rabatu 15% przy zakupie
książek w naszym sklepie internetowym."

Jestem w stanie zrozumieć, że istnieje jakiś limit, ale... co za bałagan musi panować w dziale prenumeraty. Oczywiście dalsza korespondencja z działem prenumeraty urywa się w tym momencie.
Z mojej strony dodam jeszcze tylko, że nie oczekiwałem na jakąś nagrodę za wypełnienie ankiety. To dział prenumeraty napisał do mnie, że przyśle mi z własnej woli te darmowe numery.

Jeśli istnieje limit "jednej darmowej prenumeraty startowe" na całe życie jednej osoby, to chyba powinno to być napisane na stronie ankiety. Bo czemu to inaczej służy? Po przyjrzeniu się, widać także niechlujstwo w prowadzeniu tej podstrony.

Na górze czytamy:
", pozostałych Czytelników nagradzamy całkowicie darmową 2-miesięczną prenumeratą startową EP."
a na dole strony:
"na podany adres e-mail w celu uzgodnienia adresu wysyłkowego do startowej, trzymiesięcznej prenumeraty EP."

Więc jak to jest? Dwa, czy trzy?

Wiem, że pewnie powinienem kierować swoje pytania do działu prenumeraty czy też webmastera. Ale po 'olaniu' przez dział prenumeraty kieruję je tutaj z nadzieją że szybciej otrzymam jakieś informacje.

pozdrawiam

whiteman
-
-
Posty: 18
Rejestracja: 18 sty 2012, o 21:45

Re: Ankieta EP

Postautor: whiteman » 26 sty 2012, o 16:34

Witam,
Jakiś czas temu można było jeszcze mieć jakieś zdanie na temat EP w tej ankiecie natomiast od stycznia ankieta w ogóle nie działa. :?
Mam nadzieje że to tylko problemy techniczne a nie postanowienie redakcji o likwidacji ankiety.

Awatar użytkownika
Agrest
-
-
Posty: 129
Rejestracja: 7 maja 2003, o 21:31
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ankieta EP

Postautor: Agrest » 29 sty 2012, o 00:13

Kolego Jarrod, a na co właściwie liczyłeś? Wszyscy mamy odrobinę oleju w głowach, więc zakładam, że nie na dożywotnie gratisy za wypełnianie ankiet. No to na co?
Ja dostałem zapytanie o adres pocztowy tylko raz. Jeżeli Ty dostałeś zapytanie kolejny raz, to dam sobie paznokcia obciąć, że podałeś w ankiecie innego e-maila. Co samo w sobie zdradza twoje intencje lepiej niż to co piszesz. Więc OCZYWIŚCIE wysłali Ci standardowe zapytanie o adres pocztowy, jak do jakiegoś nowego chętnego na prenumeratę. I OCZYWIŚCIE baza danych wystawiła komunikat, że już wysłali 2 bezpłatne numery pod ten adres. I na co liczyłeś w tej sytuacji? Na łaskawe poinformowanie o tym, o czym doskonale wiesz? Przecież ci ludzie mają 8 godzin na zajmowanie się pracą, a nie jakimiś pierdołami. Ja OCZYWIŚCIE też podałem w kolejnej ankiecie innego e-maila. Trochę dlatego, że darmowe egzemplarze EP są miłe, trochę z chęci "przetestowania szczelności systemu". Taka już ludzka natura. OCZYWIŚCIE za drugim razem też nie dostałem ani EP, ani odpowiedzi. I jest to dla mnie stan naturalny. Ale do głowy by mi nie przyszły publiczne pretensje właściwie nie wiadomo o co. Jestem wdzięczny Redakcji za te dwa gratisowe EP które dostałem. I właściwie to jest powód mojego posta. Bo twoje pretensje mnie zupełnie nie obchodzą, tylko czuję się w obowiązku stanąć w obronie Redakcji. Co miesiąc kilkuset (jeżeli nie więcej) naiwnych, jak ja i Ty. I każdemu z nich odpisywać? Za dużo kosztuje czas pracy tego pracownika przy komputerze, kolego.
Bez urazy Jarrod, mam nadzieję, że to nie będzie początek jakiegoś zjadliwego, długiego wątku.
PozdrA

Awatar użytkownika
Jarrod
-
-
Posty: 11
Rejestracja: 15 mar 2006, o 20:33
Lokalizacja: Lublin

Re: Ankieta EP

Postautor: Jarrod » 16 lut 2012, o 20:43

Witam po dłuższej przerwie.
Widzę, że mi się oberwało...

Szanowny Panie, nie wiem czy czytał Pan mój post? Tak jak napisałem nie oczekiwałem niczego od avt, to ONI odpisali (mowa o tym powyżej).
AVT jest firmą jak każda inna, jeśli szanowny Pan chce ich bronić - proszę bardzo. Niemniej pozwolę sobie zauważyć że ludzie tam pracujący nie są tam (chyba) za karę a biorą wynagrodzenie za swoją pracę. Jeśli z jakiegoś powodu nie wyrabiają się, być może pomylili branże, powołanie.
Sprawa ankiety jak dla mnie jest od dawna zakończona i nie zamierzam nigdy więcej brać w niej jak i innych konkursach avt udziału.
Co do moich uwag, one jak się okazuje są nadal aktualne. Na głównej stronie, jak szanowny Pan otworzy - http://ep.com.pl/ankieta.html w dalszym ciągu są rozbieżności pomiędzy tym co AVT obiecuje na górze ankiety a tym co na dole. A mineło jak do tej pory niedużo bo tylko 8 miesięcy.
W każdym razie podkreślam, że moim celem nie jest wykłócanie się na forum z osobami z AVT czy też jego szanownymi użytkownikami.

Jeśli to możliwe proszę moderatora o zamknięcie tego tematu (sam chyba nie mogę tego zrobić).

Serdecznie pozdrawiam.
J

Awatar użytkownika
Agrest
-
-
Posty: 129
Rejestracja: 7 maja 2003, o 21:31
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ankieta EP

Postautor: Agrest » 31 mar 2012, o 22:39

Kolego Jarrod ... Jeżeli Ty dostałeś zapytanie kolejny raz, to dam sobie paznokcia obciąć, że podałeś w ankiecie innego e-maila. Co samo w sobie zdradza twoje intencje lepiej niż to co piszesz.
Po lekturze Pańskiego posta zmieniłbym "Ty" na "Pan".
PozdrA

Edit by Pajączek:
Ogólnie przyjęta netykieta sugeruje stosowanie formy per Ty na forach. Uwaga dotyczy obu powyższych postów
Ps. Prośbę o zamknięcie wątku przyjmuję, chyba nic pozytywnego z niego wyniknąć nie może.

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości