Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

EP numer majowy

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Awatar użytkownika
areczkas
-
-
Posty: 338
Rejestracja: 2 mar 2004, o 13:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

EP numer majowy

Postautor: areczkas » 9 maja 2009, o 18:48

Witam Forumowiczów.

Dawno mnie tutaj nie było ale to co się dzieje z EP nie pozwoliło mi być biernym. Co sądzicie o nowym numerze EP ( nr majowy ). Moim zdaniem EP schodzi na złą drogę. W pierwszej chwili skojarzyła mi się z CHipem!!! Dużo reklam, dużo zleconych artykułów ( chyba podobnie to zaczyna wyglądać również z projektami)- żenada. Szkoda, że takie fajne czasopismo zaczyna być aż tak sprzedajne- a gdzie prawdziwe porządne projekty ? W EdW jedynie? Aż zaczynam tęsknić za Praktycznym Elektronikiem.

Z radiowym pozdrowieniem
Areczkas vy73

Awatar użytkownika
Medicus
-
-
Posty: 316
Rejestracja: 9 paź 2007, o 22:31
Lokalizacja: Londyn

Re: EP numer majowy

Postautor: Medicus » 13 maja 2009, o 12:21

Aż zaczynam tęsknić za Praktycznym Elektronikiem.

Z radiowym pozdrowieniem
Areczkas vy73
PE znowu jest w sprzedaży, ładna kolorowa okładka ele zawartość już nie ta co kiedyś :610:

Awatar użytkownika
areczkas
-
-
Posty: 338
Rejestracja: 2 mar 2004, o 13:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

PE!!!!!

Postautor: areczkas » 13 maja 2009, o 13:23

Niemożliwe na pewno bym widział w sprzedaży!!!?? Podaj namiary - jakie wydawnictwo?? W domu mam wszystkie archiwa tej gazetki- swojego czasu była to jedyna alternatywa dla EP ( świetnie się obie gazety uzupełniały).

Awatar użytkownika
Medicus
-
-
Posty: 316
Rejestracja: 9 paź 2007, o 22:31
Lokalizacja: Londyn

Postautor: Medicus » 13 maja 2009, o 18:13

W saloniku prasowym w Centrum Handlowym JANKI k Raszyna w tej części gdzie jest REAL i KFC

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości