Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

E-prenumerata

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

soczo
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2007, o 11:41
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

E-prenumerata

Postautor: soczo » 27 sty 2008, o 00:54

Witam
Czy macie opóźnienia w dostarczaniu E-prenumeraty EP? Ja ostatni numer dostałem z 11.2007 i cierpliwie czekam na następne numery, ale moja cierpliwość powoli się kończy :(.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 27 sty 2008, o 11:01

Witam. Kontaktowałeś się z działem prenumeraty w tej sprawie?

soczo
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2007, o 11:41
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: soczo » 30 sty 2008, o 19:58

Kontaktowałem się i już wszystko wyjaśnione, po raz pierwszy cieszę się nowym nr E-EP przed wersją papierową :-)

marek1
-
-
Posty: 104
Rejestracja: 11 kwie 2007, o 18:46
Lokalizacja: Cieszyn

Postautor: marek1 » 30 sty 2008, o 20:13

Też się cieszyłem E-prenumeratą, do czasu aż mi Windows się wysypał, a po ponownej instalacji, mimo iż miałem pliki z magazynami na innej partycji, Zinio stwierdził że nie mam licencji na ich oglądanie i zaproponował powtórne ich sciągnięcie (na ten moment około 400MB). Czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić, ponieważ w takiej sytuacji archiwizowanie numerów EP w wersji elektonicznej traci sens i chyba lepiej jednak kupować wersje papierowe.

Pozdrawiam
Marek

francus
-
-
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2006, o 20:26
Lokalizacja: Kraków/sokółka

Postautor: francus » 6 lut 2008, o 23:25

CZyli np jak kupiłem se E-prenumeratę np. na pół roku i później rezygnuje to automatycznie tracę możliwość oglądania numerów które dostałem wcześniej?? Wie ktoś coś na ten temat??

marek1
-
-
Posty: 104
Rejestracja: 11 kwie 2007, o 18:46
Lokalizacja: Cieszyn

Postautor: marek1 » 7 lut 2008, o 19:15

Nie, ale jeżeli przeinstalujesz ze 3 razy Windows, to będziesz musiał drugi raz zapłacić jeśli będziesz chciał jeszcze przeglądać te czasopisma (nie licząc tego że za każdym razem będziesz musiał je ponownie sciągać ze strony) - takie są uroki formatu Zinio.

Pozdrawiam
Marek

lucck
-
-
Posty: 19
Rejestracja: 8 maja 2004, o 19:07
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: lucck » 8 lut 2008, o 08:50

Nie, ale jeżeli przeinstalujesz ze 3 razy Windows, to będziesz musiał drugi raz zapłacić jeśli będziesz chciał jeszcze przeglądać te czasopisma (nie licząc tego że za każdym razem będziesz musiał je ponownie sciągać ze strony) - takie są uroki formatu Zinio.

Pozdrawiam
Marek
Oto cale uroki faszystowskiego DRM-a, nie dosc ze zaplacic za tresc (czyli gazete) to nie moge sobie jej ogladac kiedy chce, i przeinstalowywac systemu kiedy mi pasuje na moim wlasnym prywatnym komputerze. To tak jakbym sobie kupil laptopa po czym po wymianie na przyklad pamieci laptop by chcial zebym zaplacil za niego ponownie :597:
Po prostu zenada to ja juz milion razy wole wersje papierowa.

Pozdr
L.B.

TWl
-
-
Posty: 12
Rejestracja: 8 lut 2007, o 01:58
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: TWl » 8 lut 2008, o 15:08

Oto cale uroki faszystowskiego DRM-a
Przeciez DRM to przyszlosc, najnowoczesniejsza technologia :) A swoja droga, ciekawe ile jeszcze minie czasu zanim ContentGuard uzywany przez Zinio zostanie zlamamy? Moze po prostu nikomu nie chce sie tego haczyc bo prosciej isc do kiosku i kupic wersje papierowa...

PS. Nawet z najlepiej zabezpieczonych e-bookow da sie zawsze zrobic screenshoty, a muzyke z DRM-ami zawsze mozna nagrac analogowo (99% ludzi nie uslyszy i tak roznicy)

Pzdr
TW

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości