Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

WWW.EP.COM.PL to nieporozumienie

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

pawelss1
-
-
Posty: 22
Rejestracja: 6 lis 2007, o 08:46
Lokalizacja: wieś

WWW.EP.COM.PL to nieporozumienie

Postautor: pawelss1 » 6 lis 2007, o 14:49

I znów to samo, mamy 6.11.2007 a w zapowiedziach nowego numeru EP wisi październikowa okładka.
Skoro zapowiedźi nowego numeru nie da się zrobić (przeglądałem archiwum) to po kiego dziada ją wywieszać i denerwować ludzi.
Nie kumam, nie rozumiem dlaczego to takie trudne.
Decydenci oczywiście siedzą cichutko, że to niby nic.

Pozdrufka.

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 6 lis 2007, o 15:50

Strasznie niekumaty jestes... po tresci mozna wnioskowac ze miales cos wspolnego z ta dyskusja jakis czas temu (podobny temat), teraz piszesz jednak ze swiezego konta. Wstydzisz sie czegos czy co?

Odnosnie zas tematu. Widzisz, to proste (jak mniemam), okladka pojawi sie dopiero jak zostanie zakonczony caly proces (bo przed zaprojektowaniem okladki ciezko bylo by ja umiescic gdziekolwiek), wsio przynajmniej zostanie wyslane do drukarni (wyzszy priorytetm jak dla mnie), redakcja odespi (wyzszy priorytet dla redakcji ;) ) i znajdzie chwile by sie tym zajac. Pewnie 2-3 dni pozniej mozna sie spodziewac e-wydania w skrzynkach, zas papierowego w kioskach po kolejnych kilku dniach.

Szkoda tylko ze ostatnio (przynajmniej u mnie) pocztowcy (czy kto tam teraz roznosi prenumerate), maja wszystko .... i przesylka potrafi do mnie isc (a wlasciwie czolgac sie) przez 2 tyg (prawie tyle - 13 dni - wlekla sie ostatnia prenumerata).

MDz
-
-
Posty: 365
Rejestracja: 29 mar 2003, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: MDz » 6 lis 2007, o 16:30

I znów to samo, mamy 6.11.2007 a w zapowiedziach nowego numeru EP wisi październikowa okładka.
Mamy 6.11.2007 a w zapowiedziach nowego numeru wisi okładka listopadowa. ;-)

--
MDz

radzio
Moderator
Moderator
Posty: 965
Rejestracja: 13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Postautor: radzio » 6 lis 2007, o 21:58

Szkoda tylko ze ostatnio (przynajmniej u mnie) pocztowcy (czy kto tam teraz roznosi prenumerate), maja wszystko .... i przesylka potrafi do mnie isc (a wlasciwie czolgac sie) przez 2 tyg (prawie tyle - 13 dni - wlekla sie ostatnia prenumerata).
Nasza poczta różne dziwne rzeczy wyprawia. Do mnie raz EP szła przez Zieloną Górę...
Mamy 6.11.2007 a w zapowiedziach nowego numeru wisi okładka listopadowa. ;-)
To może jeszcze w "Dowlnoad" się październik pojawi? Bo jak narazie jest lipiec ;)

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 7 lis 2007, o 02:30

Do mnie raz EP szła przez Zieloną Górę...
Szkoda ze nie wiedzialem... bym przechwycil ;)

ale do mnie kiedys dla odmiany list szedl przez Jelenia... tam sie dopiero po kodzie polapali ze nie ta Góra miala byc w adresie (ale to juz nie wina poczty, tylko nadawcy, ktory zle wpisal).

pawelss1
-
-
Posty: 22
Rejestracja: 6 lis 2007, o 08:46
Lokalizacja: wieś

Postautor: pawelss1 » 6 gru 2007, o 10:45

Myślałem że na Mikołają będzie wywieszona okładka nowego numeru EP.

Pozdrowienia dla mikołaja.

Awatar użytkownika
j_bravo
-
-
Posty: 189
Rejestracja: 14 wrz 2005, o 16:30
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Postautor: j_bravo » 6 gru 2007, o 14:42

taki duży i w Mikołaja wierzy ;)

Al555
-
-
Posty: 37
Rejestracja: 1 paź 2004, o 10:58
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: Al555 » 6 gru 2007, o 18:03

Strasznie niekumaty jestes... po tresci mozna wnioskowac ze miales cos wspolnego z ta dyskusja jakis czas temu (podobny temat), teraz piszesz jednak ze swiezego konta. Wstydzisz sie czegos czy co?
pawelss1, dla Twojej wiadomości pajaczek "pije" do tego postu: viewtopic.php?t=17393

a do wiadomości pajaczka - pawelss1 i al555 to nie są te sam osoby.
Gdybyś był taki moderator za jakiego można by cię wziąć (ale chyba tylko przez pomyłkę) to sprawdziłbyś wcześniej IP z jakich były pisane psoty - zapewne są to inne miasta.

A do wiadomości wszystkich : pajaczek ma dużo do powiedzenie - tylko że prawie zawsze "nie w temacie" i wykazuje dosyć dużą zjadliwość w bronieniu swoich jedynie słusznych opinii.


Cieszę się że ktoś zauważa to co ja jakiś czas temu, przecież to nie jest duży problem pokazać na stronie zapowiedź najbliższego numeru. Często przesyłają już nowy numer do kiosków a zapowiedzi jeszcze nie ma.
Pewnie borykają się z obsadą, jak wszyscy teraz. Ale można przecież to napisać, większość zrozumie - a nie wysyłać pajaczka z maczugami ;-)

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 7 gru 2007, o 14:26 przez Al555, łącznie zmieniany 1 raz.

pawelss1
-
-
Posty: 22
Rejestracja: 6 lis 2007, o 08:46
Lokalizacja: wieś

Postautor: pawelss1 » 6 gru 2007, o 18:31

Dlaczego koledzy z zaprzyjaźnionej tematycznie redakcji www.edw.com.pl potrafią umieszczać okładki z dwumiesięcznym wyprzedzeniem??
Dlatego że im się chce i to co robią najwyraźniej nie jest dla nich tylko pracą ale przede wszystkim pasją.
Jak ktoś już trafi na stronę EDW to szybko jej nie zamknie bo jest tam mnóstwo ciekawych materiałów.
Ta strona po prostu żyje.
Serwis EP lepiej zamknąć niż udawać że coś się tam niby robi.

Idę zapolować na karpia, pozdrówka.

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 6 gru 2007, o 18:41

Tak w kwestii Al555, bo sie nie odczepi, sadzac ze jest pepkiem swiata. Innych uzytkownikow, o ile sobie nie zycza, prosze o pominiecie postu, pozwalam sobie jednak na troche luzniejsza notke, ze wzgledu na dzial w jakim sie znajduje.

Misiaczq... dawno juz dodalem Cie do ignore_listy... jako jedynego, jeszcze przed powstaniem tego tematu i przed zostaniem moderatorem. Czasem jeszcze cos mi odbije ze przeczytam mimo tego jakis Twoj post, ale zwykle niepotrzebnie (jak tym razem). Kilka wyjasnien, specjalnie dla Ciebie:

1) Do niczego nie pilem... dzis pije tylko herbatke (i to bez pradu jakby na elektryka przystalo).
Swoja droga jednak jest to dziwne... uzytkownik pawels zalozyl konto 6-11 tylko po to by napisac tego posta (z identycznym przeslaniem jak 2 miesiace wczesniej Al555), pozniej milczal az do dzis... po czym po 7 godzinach Al555 rusza na odsiecz pawelsowi... dziwna zarliwosc we wspieraniu 2 postowego /1 tematowego konta...

2) Zostalem moderatorem, fakt, ale gdybys niezauwazyl, moderuje okreslone dzialy, nie cale forum. I tylko w tych dzialach mam okreslone przeywileje, m.in. wspomniana przez Ciebie mozliwosc sprawdzenia IP (z psotami :619: ), tego dzialu NIE moderuje... domysl sie jakie z tego wynikaja konsekwencje. Ps. zmiana IP to nie problem, sam mam do dyspozycji ok 50, z roznych czesci swiata.

3) Nikt mnie z maczugami nie wysyla... raz, nie jestem chlopcem na posylki, dwa preferuje bron ostra (jakies szabelki, rapier ew.) i tylko w wirtualnym swiecie poki co. I widocznie jest to problem, albo tez sa wazniejsze sprawy do zrobienia w danej chwili.

4) Moje opinie sa jedynie sluszne, tylko wowczas gdy nikt nie jest w stanie mnie przekonac ze takowe nie sa. Tobie sie to nigdy nie udalo, i chyba w najblizszym czasie nie uda, jako ze zamierzam z wieksza konsekwencja omijac Twoje posty. Zwroce na nie uwage tylko jesli znajda sie w moderowanym przezemnie dziale, i tylko jesli zakloca tam porzadek... inaczej nie licz zebym Cie zaszczycil odpowiedzia. Moze dzieki temu skonczysz te osobiste wycieczki.

Al555
-
-
Posty: 37
Rejestracja: 1 paź 2004, o 10:58
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: Al555 » 6 gru 2007, o 19:11

pajaczek;

wykorzystujesz swoją uprzywilejowaną pozycję na forum do szkalowania użytkowników, nie jestem i nie mam nic wspólnego z użytkownikiem pawelss1 i zapewne jako moderator nawet nie tego forum masz możliwość sprawdzenia tego (chociażby przez to że posiadasz szersze kontakty z innymi moderatorami)


I nie życzę sobie żebyś zaczynał swoje posty ( tak jak w tym poście ) od wycieczek osobistych.

I na koniec: "Moje opinie są jedynie słuszne, tylko wówczas gdy nikt nie jest w stanie mnie przekonac ze takowe nie sa." - Piękne słowa, niejeden wódz narodu mógłby być z Ciebie dumny.
A może nawet wypowiadał takie słowa ? Zapewne najczęściej w momencie egzekucji ...


NIE SZKALUJ INNYCH UŻYTKOWNIKÓW! KORZYSTAM Z JEDNEGO KONTA NA forum EP.

pawelss1
-
-
Posty: 22
Rejestracja: 6 lis 2007, o 08:46
Lokalizacja: wieś

Postautor: pawelss1 » 7 gru 2007, o 07:15

Konto Al555 nie ma nic wspólnego z Pawelss1.

Mówię to ja Pawelss1, który jest wściekły że mamy 7.12.2007 i dalej nie wiem co będzie w numerze grudniowym EP choć powinienem mieć tę wiedzę od 37 dni.
Można śmiało powiedzieć DRAMAT panowie.

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 7 gru 2007, o 14:22

1. Osobiste wycieczki róbcie sobie na PW - zwłaszcza AL555 i pawelss1 (jeśli macie coś do powiedzenia koledze pajaczek to zróbcie to n PW a nie tutaj...)

2. Sytuacja z aktualizacją strony szybko się poprawi, bo trwają nad tym prace. Tak więc myślę, że będzie coraz lepiej.

I na koniec
Gdybyś był taki moderator za jakiego można by cię wziąć (ale chyba tylko przez pomyłkę) to sprawdziłbyś wcześniej IP
Jak ktoś siedzi na neo to sobie można posprawdzać...

pawelss1
-
-
Posty: 22
Rejestracja: 6 lis 2007, o 08:46
Lokalizacja: wieś

Postautor: pawelss1 » 7 gru 2007, o 20:55

No nie, no nie mogę, trzymajcie mnie bo oszaleje.
Byłem dziś 07.12.2007 w empiku i co zobaczyłem? co?
kolejny numer EP Plus 3/2007!! o którym na stronie EP oczywiście ani słowa.
Matko jedyna, chłopcy odpowiedzialni za serwis EP zamknijcie to jeśli nie chcecie go redagować na przyzwoitym poziomie.
Przecież to nie ma sensu, po co się niby zajmować czymś co ciąży i przeszkadza.
Jeśli nie lubi się swojej pracy to należy ją powierzyć komuś innemu. Komuś kto się jeszcze nie wypalił, nie jest zflustrowany, komuś kogo elektronika kręci (kręci nie za pieniądze tylko tak bardziej od serca).
Raz jeszcze odsyłam na www.edw.com.pl stamtąd można czerpać wzorce.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 8 gru 2007, o 10:00

Uważam, że przesadzasz trochę mimo tego, że racji w tym co napisałeś wiele.
Twoja wypowiedź w pewnym momencie stała się już męcząca i... odpuść sobie.
Jak pisałem trwają prace nad usprawnieniem strony EP, ale nie można wszystkiego zrobić od razu - a tego chyba nie rozumiesz.

kacperek
-
-
Posty: 10
Rejestracja: 6 lip 2007, o 00:38
Lokalizacja: Kielce

Postautor: kacperek » 8 gru 2007, o 14:09

Wybacz End ale to, że trwają prace nad usprawnieniem strony to nie powód, żeby jej w ogóle nie aktualizować.
Nikt nie wymaga pisania tysiąca nowych artykułów, dodawania nie wiadomo jakich to informacji, nowinek technicznych czy czegoś tam jeszcze.
Po prostu wrzucić info na temat nowych numerów pisma.
Nie każdy odwiedza Empik i nie każdy ma czas łazić po innych księgarniach, kioskach a chciałby wiedzieć o nowym wydaniu gazety.

000andrzej
-
-
Posty: 375
Rejestracja: 13 sie 2003, o 14:03
Lokalizacja: Kraków

Postautor: 000andrzej » 8 gru 2007, o 21:47

Koledzy, przecież najlepszym weryfikatorem jest rynek i sprzedaż. Skoro redakcji nie zależy na klientach to niech tak dalej będzie. Ostatni zgasi światło.
Ale podejrzewam, że nie wszystkim klientom to przeszkadza i dalej będą kupować EP. Skoro nie wpływa to na sprzedaż to można sobie aktualizację strony odpuścić na drugi plan, a zająć się sprawami pierwszoplanowymi.
Dajmy spokojnie popracować redakcji. Nie sądzę że robi to na złość prenumeratorom. Po prostu są inne priorytety, a doba ma tylko 24 godziny.

pawelss1
-
-
Posty: 22
Rejestracja: 6 lis 2007, o 08:46
Lokalizacja: wieś

Postautor: pawelss1 » 9 gru 2007, o 13:54

End:
Twoja wypowiedź w pewnym momencie stała się już męcząca i... odpuść sobie.
Jak pisałem trwają prace nad usprawnieniem strony EP, ale nie można wszystkiego zrobić od razu - a tego chyba nie rozumiesz.
Tak się składa End że ten temat był już przerabiany ponad 3 lata temu!

viewtopic.php?t=11074&sid=9b0b70737927e ... 077c58ab2e

Pozwolę sobie na cytat Twojej wypowiedzi z tamtego wątku:
Fakt że są dość duże opóźnienia w aktualizacji strony ,jednak nie zawsze jest to wina administratora.
Możesz być spokojny bo jak widać zaczynają się duuuże poprawy na forum jak na samej stronie EP.
Widzisz więc że jeżeli już to JESTEŚMY męczący w swoich wypowiedziach.
Przez ponad 3 lata nic się nie zmieniło, Twoje zapewnienia że będzie lepiej są po prostu kłamliwe. A wspominane przez Ciebie duuuże zmiany na stronie EP sprowadzają się jedynie do jeszcze dłuższego oczekiwania na zapowiedź nowego numeru EP.

Pozdrawiam.

pawelss1
-
-
Posty: 22
Rejestracja: 6 lis 2007, o 08:46
Lokalizacja: wieś

Postautor: pawelss1 » 4 sty 2008, o 12:11

Nie żebym się czepiał ale jest już 4.01.2008 a w zapowiedziach nowego numeru EP ciągle wisi stare wydanie. Podobnie ma się sprawa z EP+ w empiku od 2 miesięcy widze kolejny numer a w zapowiedziach ciągle wisi staroć.

Pozdrowienia dla odpowiedzialnych za ten stan rzeczy.

Awatar użytkownika
j_bravo
-
-
Posty: 189
Rejestracja: 14 wrz 2005, o 16:30
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Postautor: j_bravo » 4 sty 2008, o 15:20

no i tak co miesiąc będziesz marudził ??

tak jest tak będzie.


ps. może by tak zamknąć post bo robi sie nudny i nic nie wnosi ...


Edit: Wedle zyczenia... Pajaczek
Ostatnio zmieniony 4 sty 2008, o 16:39 przez j_bravo, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości