Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

PROJEKTY CZYTELNIKÓW -TERMINY PŁATNOŚCI HONORARIUM

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

parafka
-
-
Posty: 14
Rejestracja: 23 lip 2007, o 15:37
Lokalizacja: Olsztyn
Kontaktowanie:

PROJEKTY CZYTELNIKÓW -TERMINY PŁATNOŚCI HONORARIUM

Postautor: parafka » 27 wrz 2007, o 12:51

Szanowna EP:
Proszę publicznie na forum przedstawić:
-termin zwrotu urządzeń, których publikacja miała miejsce w Projektach czytelników
-termin płatności honorarium

Autorzy potencjalnych projektów będą zorientowani kiedy, za ile i czy w ogóle warto.
Już wcześniej zgłaszałem, że na www jest kwota 250netto a w gazecie brutto co zostalo poprawione.
Mnie osobiście wprowdziło to w błąd i choć zdecydowałem się COŚ wysłać, czego nie żałuję, to niesmak pozostał.
Nie mogę zacząć nowego projektu bez zwrotu poniesionych kosztów a i odsprzedać towaru nie mogę bo leży na półce EP i nabiera mocy urzędowej.
:607:
pozdrawiam PG

Awatar użytkownika
Lucas286
-
-
Posty: 86
Rejestracja: 13 paź 2004, o 13:12
Lokalizacja: Pomorze

Postautor: Lucas286 » 27 wrz 2007, o 14:23

Witam Szanownych Forumowiczów

Pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze,
Mój znajomy wysłał do EP do Projektów Czytelników pewnien układ już dobrych kilka lat temu. Po wysłaniu układu kilkakrotnie dowiadywał się co z tym układem, czy został zakwalifikowany do druku czy nie i zawsze jego maile pozostawały bez odpowiedzi. Również telefonicznie nigdy się niczego nie dowiedział. Dzisiaj minęło już kilka lat, a tu żadnej informacji, żadnego modelu, żadnego honorarium. Sam kiedyś chciałem wysłać ciekawe urządzenia, ale po chwili namysłu że mogę już nie odzyskać modelu, który jednak zawierał kilka kosztownych elementów zrezygnowałem.

Czy Ktoś z EP mógłby to wyjaśnić na czy to tak naprawdę polega ?

Pozdrawiam

21777
-
-
Posty: 133
Rejestracja: 3 mar 2004, o 13:49

Postautor: 21777 » 1 lis 2007, o 00:13

I jeszcze jedno zdanie w tym temacie. Miałem kiedyś pomysł na kilka artykułów, moim zdaniem ciekawych, wysłałem więc zapytanie do EP. Niestety nie doczekałem sie dotychczas żadnej odpowiedzi. Mogę zrozumieć, że może z punktu widzenia EP nie były interesujące, ale uważam, że gdy ktoś pyta to przynajmniej należy mu odpowiedzieć. Ale jak widzę zasada olewania dotyczy ludzi, którzy zainwestowali swój czas i pieniądze w tworzenie projektów, więc poniekąd postępowanie z mojej sprawie jest (z punktu widzenia EP) usprawiedliwione.
pozdrowienia
Marek

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości